głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Jeśli będę zmęczona proszę pozwól mi odejść... Przestałam dzielić dni na złe i na gorsze. Dziś mam się dobrze i rzucam rap na miasto. I pieprzę to uczucie co da

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Jeśli będę zmęczona proszę pozwól mi odejść...
Jeśli będę zmęczona proszę... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Jeśli będę zmęczona,proszę pozwól mi odejść...

Przestałam dzielić dni na złe i na... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Przestałam dzielić dni na złe i na gorsze. Dziś mam się dobrze i rzucam rap na miasto. I pieprzę to uczucie, co dawno już wygasło. Włączam Hifi i chwytam za brzytwę, numer 'Mieli być tu' cytuję, jak modlitwę.

Mam się dobrze koleżko ciągle do... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Mam się dobrze koleżko,ciągle do przodu idę. Zostawiłem gdzieś z tyłu tych, co szyli intrygę.

Ilu ludzi pogrzebało pasje i plany... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Ilu ludzi pogrzebało pasje i plany, z boku wyglądali na szczęśliwie zakochanych... Jednak nic ich nie łączy poza przyzwyczajeniem, a prawdziwa miłość to ich najskrytsze marzenie...

Tyle kłótni o nic  tyle dni... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Tyle kłótni o nic, tyle dni straconych, tyle łez wylanych i smutków zatopionych. Mam do Ciebie sentyment, z Tobą przez życie płynę, wiem że żyję. (...) Nikt nie jest idealny, pretekst banalny, zamiast krzyczeć lepiej porozmawiajmy... Mając wszystko czasem nie mamy nic, nie wymagam wiele CHCIAŁABYM NORMALNIE ŻYĆ! Tyle pięknych dni straciliśmy razem, spokój, szczęście tylko o tym teraz marzę... Kłótnia sprawia, że staję się obojętna, a konflikt oznacza życiowe zakręty. Nic Ci nie wychodzi nie masz na nic ochoty, ten chory stan uzależnia jak narkotyk. Twój dotyk, ciepło i spojrzenie cudne, żyć razem w zgodzie, czy to naprawdę takie trudne?

Lepiej się przytulać  całować... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Lepiej się przytulać, całować, niż się kłócić, los jest srogi, życie Ci sie przekręci. Stracisz swą miłość, wtedy dopiero zatęsknisz, w te kłótnie nie brnij, to kolejne dni. Nigdy już nie wrócą, więc zacznij normalnie żyć! Rąk drżenie, cisnienie, walka o zdanie, histeria, krzyki, to nie jest życie normalne. Idealne związki - rzadkość, lecz bywa, zrozumienie, wspaniałe chwile przeżywać... Kłótnie, awantury bez sensu, stracony czas, życie jest po to, by jak najwięcej z niego brać!

On jest przynajmniej szczęśliwy.... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

On jest przynajmniej szczęśliwy. Przynajmniej żyje, i ma się dobrze. Lubię go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chce, żeby spełniły się jego wszystkie marzenia... Ale nie chcę się temu przyglądać.

 Uśmiechniesz się?  Nie...... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

-Uśmiechniesz się? -Nie... -Krzykniesz? -Nie... -Zapłaczesz? -Nie... -czemu okazujesz tylko obojętność? -Bo to najłatwiejsza ucieczka od uczuć.

wychowana na błędach  moja wiara to... teksty

czarna-mamba dodano: 30 maja 2011

wychowana na błędach, moja wiara to wszystko. nie raz spoliczkowała mnie już ta rzeczywistość. nie podetniesz mi skrzydeł, cały czas tu oddycham. raz już brat, pierdolnęłam, jak ten pieprzony Ikar.

Nic ponad nasze siły  tu gdzie... teksty

czarna-mamba dodano: 30 maja 2011

Nic ponad nasze siły, tu gdzie liczą się zawsze nie słowa, a czyny. Od kołyski, aż do mogiły Bóg wybacza, my nie wybaczymy!

Ty patrzysz w moje oczy  widzisz... teksty

czarna-mamba dodano: 30 maja 2011

Ty patrzysz w moje oczy, widzisz pieprzoną pewność. Dziś mogę grać o wszystko, lecz nie wszystko mi jedno... Wygrywasz lub przegrywasz, trzeciego wyjścia nie ma

ZOSTAJĘ SAMA   TYCH LUDZI JUŻ NIE... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2011

ZOSTAJĘ SAMA, TYCH LUDZI JUŻ NIE PAMIĘTAM I PEWNIE MYLIŁAM SIĘ W 99 %.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV