głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Tyle kłótni o nic tyle dni straconych tyle łez wylanych i smutków zatopionych. Mam do Ciebie sentyment z Tobą przez życie płynę wiem że żyję. ... Nikt nie jest

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Tyle kłótni o nic tyle dni straconych tyle łez wylanych i smutków zatopionych. Mam do Ciebie sentyment z Tobą przez życie płynę wiem że żyję. ... Nikt nie jest i
Tyle kłótni o nic tyle dni... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Tyle kłótni o nic, tyle dni straconych, tyle łez wylanych i smutków zatopionych. Mam do Ciebie sentyment, z Tobą przez życie płynę, wiem że żyję. (...) Nikt nie jest idealny, pretekst banalny, zamiast krzyczeć lepiej porozmawiajmy... Mając wszystko czasem nie mamy nic, nie wymagam wiele CHCIAŁABYM NORMALNIE ŻYĆ! Tyle pięknych dni straciliśmy razem, spokój, szczęście tylko o tym teraz marzę... Kłótnia sprawia, że staję się obojętna, a konflikt oznacza życiowe zakręty. Nic Ci nie wychodzi nie masz na nic ochoty, ten chory stan uzależnia jak narkotyk. Twój dotyk, ciepło i spojrzenie cudne, żyć razem w zgodzie, czy to naprawdę takie trudne?

Lepiej się przytulać całować... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

Lepiej się przytulać, całować, niż się kłócić, los jest srogi, życie Ci sie przekręci. Stracisz swą miłość, wtedy dopiero zatęsknisz, w te kłótnie nie brnij, to kolejne dni. Nigdy już nie wrócą, więc zacznij normalnie żyć! Rąk drżenie, cisnienie, walka o zdanie, histeria, krzyki, to nie jest życie normalne. Idealne związki - rzadkość, lecz bywa, zrozumienie, wspaniałe chwile przeżywać... Kłótnie, awantury bez sensu, stracony czas, życie jest po to, by jak najwięcej z niego brać!

On jest przynajmniej szczęśliwy.... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

On jest przynajmniej szczęśliwy. Przynajmniej żyje, i ma się dobrze. Lubię go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chce, żeby spełniły się jego wszystkie marzenia... Ale nie chcę się temu przyglądać.

 Uśmiechniesz się? Nie...... teksty

czarna-mamba dodano: 31 maja 2011

-Uśmiechniesz się? -Nie... -Krzykniesz? -Nie... -Zapłaczesz? -Nie... -czemu okazujesz tylko obojętność? -Bo to najłatwiejsza ucieczka od uczuć.

wychowana na błędach moja wiara to... teksty

czarna-mamba dodano: 30 maja 2011

wychowana na błędach, moja wiara to wszystko. nie raz spoliczkowała mnie już ta rzeczywistość. nie podetniesz mi skrzydeł, cały czas tu oddycham. raz już brat, pierdolnęłam, jak ten pieprzony Ikar.

Nic ponad nasze siły tu gdzie... teksty

czarna-mamba dodano: 30 maja 2011

Nic ponad nasze siły, tu gdzie liczą się zawsze nie słowa, a czyny. Od kołyski, aż do mogiły Bóg wybacza, my nie wybaczymy!

Ty patrzysz w moje oczy widzisz... teksty

czarna-mamba dodano: 30 maja 2011

Ty patrzysz w moje oczy, widzisz pieprzoną pewność. Dziś mogę grać o wszystko, lecz nie wszystko mi jedno... Wygrywasz lub przegrywasz, trzeciego wyjścia nie ma

ZOSTAJĘ SAMA  TYCH LUDZI JUŻ NIE... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2011

ZOSTAJĘ SAMA, TYCH LUDZI JUŻ NIE PAMIĘTAM I PEWNIE MYLIŁAM SIĘ W 99 %.

Mnie to boli stary. Odwracam wzrok... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2011

Mnie to boli, stary. Odwracam wzrok na dziewczynę, czarne włosy, czarne okulary, w których jej do twarzy, ale nie widzę nic za nimi. Jakiś gościu obok, nieźle ją obcina i się ślini, kolejny przystanek, wsiada jej Valentino. Zdejmuje jej okulary i za nimi zobaczyłem miłość, ich usta spotykają się i ona nie podejrzewa, że jego myśli coś ukrywają, nie. Kiedy powiedział jej, że miał na drugą zmianę do roboty wczoraj, dlatego nie zadzwonił do wieczora i może w tym było prawdy trochę, bo miał na drugą, ale nie zmianę, tylko ochotę.../ VNM - widzę ich

Wszystkiego nie najlepszego no i nic... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2011

Wszystkiego nie najlepszego, no i nic się nie zmienia. Ja najchętniej to nie znałabym Cię nawet z widzenia. WSZYSTKIEGO NIE NAJLEPSZEGO!

ciągle Ciebie przeklinam kurwa tu... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2011

ciągle Ciebie przeklinam, kurwa tu nie ma przebacz, a mówileś, że smiało mam na Tobie polegać...

nie lubię słowa 'nie'  lecz zapach... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2011

nie lubię słowa 'nie' , lecz zapach Twego ciała.... już taka jestem, a co sobie myślałeś?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV