głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba “Miałam trzy albo cztery lata obudziłam się w środku nocy w pokoju hotelowym i nikogo nie było. Nie wiedziałam co mam zrobić obudziłam się w epoce poatomowej ni

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
“Miałam trzy albo cztery lata obudziłam się w środku nocy w pokoju hotelowym i nikogo nie było. Nie wiedziałam co mam zrobić obudziłam się w epoce poatomowej nikt
“Miałam trzy albo cztery lata... teksty

czarna-mamba dodano: 5 sierpnia 2015

“Miałam trzy albo cztery lata, obudziłam się w środku nocy w pokoju hotelowym i nikogo nie było. Nie wiedziałam, co mam zrobić, obudziłam się w epoce poatomowej, nikt mi nie mógł nic wyjaśnić i strasznie się bałam. I wyszłam, bo to było na parterze, boso na trawę, i krzyczałam: „mamo, mamo”, i nie wiedziałam, dokąd iść. Właśnie tak się czuję przez całe życie.”

Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2015

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą.

„Odchodzę od zmysłów teraz i nie... teksty

czarna-mamba dodano: 16 lipca 2015

„Odchodzę od zmysłów teraz i nie w smak mi żaden dotyk. Chyba mam Aspergera czuję, że nie umiem spojrzeć prawdzie w oczy, a jest taka, że nie wiem jak żyć, nie wiem gdzie iść i po co.”

Gdybym mógł zacząć od nowa.... teksty

czarna-mamba dodano: 16 lipca 2015

Gdybym mógł zacząć od nowa. Milion mil stąd. Rozegrałbym to wszystko inaczej. Znalazłbym drogę.

Znajdź mnie wtedy  kiedy świat mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 16 lipca 2015

Znajdź mnie wtedy, kiedy świat mnie gasi.

Mój najdroższy przyjacielu…... teksty

czarna-mamba dodano: 16 lipca 2015

Mój najdroższy przyjacielu… wszyscy, których znam, na końcu zawsze odchodzą. (…) Zawiodę Cię. Sprawię, że będziesz cierpiał.

„Zraniłem się dzisiaj  by... teksty

czarna-mamba dodano: 16 lipca 2015

„Zraniłem się dzisiaj, by zobaczyć, czy wciąż czuję. Skupiam się na bólu, jedynej rzeczy, która jest prawdziwa.”

nie czekam na jutro. teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

nie czekam na jutro.

Kwestia miłości jest dla mnie jak... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Kwestia miłości jest dla mnie jak rzut kośćmi, bo miałam w życiu wszystko, oprócz stabilizacji. Czasami widzę moje życie niczym dramat, czasami widzę moje życie jak komedię. Lecz w tymi wypadku historia jest taka sama, bo wiem, moje podejście chyba nie jest odpowiednie. Za dużo imion, za dużo ruchów. Tak jak par butów - zawsze za mało uczuć. Zawsze widzę drugą stronę, nie wiem jak mam się zachować, każdy weekend poza domem; trudno się zaangażować. Mogłabym powiedzieć wiele, lecz nie powiem ani słowa. Gdzie są moi przyjaciele, oni wiedzą o czym mowa. Każdy z nas teraz chowa coś. Nie uznaje teraz słowa dość, zobacz noc przykrywa tu nasze wady, dosyć błazenady, bo POWOLI CHYBA JUŻ NIE DAJE RADY.

czas leczy rany  lecz plamy zostają... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

czas leczy rany, lecz plamy zostają w nas.

„ Czuję ból  czuję strach... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

„ Czuję ból, czuję strach, tracę Cię, a krzyczę, że chcę zostać sam. Ten przelotny romans zmienił się za szybko w prawdziwy związek. Choć wątpię, wiesz, ze takich jak my leczy Monar, bo to zabija nas, a chcemy więcej i mocniej. A Ty znów pytasz o nie, gdy wracamy do siebie… Boisz się o koniec, pytasz o ten jeden grzech, ale z drugiej strony to nie chcesz wiedzieć, nie… Ból nie znika tak szybko, jak gniew, to tylko kolejny problem. Uczucia nie zawsze idą w parze z rozsądkiem, choć czasem myślę, że właśnie to nam daje oddech. ”

Jak zawsze wrócę  choć zawsze... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Jak zawsze wrócę, choć zawsze wstyd mi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV