głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Dajże sobie spokój człowieku z układaniem puzzli których części wcale do siebie nie pasują. Mogę być z Tobą szczera? … Czuję się beznadziejnie i chyba powinnam.

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Dajże sobie spokój człowieku z układaniem puzzli których części wcale do siebie nie pasują.
Dajże sobie spokój człowieku z... teksty

czarna-mamba dodano: 14 października 2015

Dajże sobie spokój człowieku z układaniem puzzli, których części wcale do siebie nie pasują.

Mogę być z Tobą szczera?  …... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Mogę być z Tobą szczera? (…) Czuję się beznadziejnie i chyba powinnam. Co mi się dzieje z sercem? Niedługo skamienieje. (…) Gdzie, kurwa, się podziałeś stróżujący aniele? Popadam już w depresję, nie czuję nic kompletnie. Nie wiem czy mówię z sensem, może to tylko brednie. Żyję z dnia na dzień, w lustrze widzę wstyd, niszczę swoje sny, w którą stronę iść? Nie wiesz o mnie nic, nie bierz mnie za wzór, nie chcesz ze mną być, nie jestem ze snu…. Przepraszam…

Zawsze myślałam  że zabije mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Zawsze myślałam, że zabije mnie nałóg; papieros, alkohol, narkotyczny całun pomału zabierze układ immunologiczny ciału. Odział onkologiczny z kraju wyśle mnie na urlop, według wytycznych do raju. Chcę wiedzieć co mnie pogrzebało, jestem próżna jak każdy. Odpowiedz śmiało - co po mnie zostało? Parę wspomnień, chaos? Jaki był pogrzeb, jak wielu ludzi stało – dużo, mało? Było słonecznie czy lało? (…) Życie bywa trudne, w swym biegłam przed siebie jak każda, dziś leżę w trumnie i co? Jestem śmiertelnie poważna…

Jedna strona mówi – „Rób mi... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Jedna strona mówi – „Rób mi hajs”. Druga „Wódki daj, smutki straw, baw się póki czas, młodość ma się raz”. Trzecia dosyć kłótni ma i mówi „Póki loop mi gra pójdźmy w dal i nie wróćmy nigdy tam skąd wyszliśmy”.

Wierzę w siebie i w Ciebie  w nas  w... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Wierzę w siebie i w Ciebie, w nas, w muzykę i sztukę, co niczym blask rozjaśnia mi dni te i smutek. W przeznaczenie wierzę, w pieprzoną karmę, co wraca, w życie i w siłę, co jak miłość przebacza.

Zostały blizny mi z mglistych dni. teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Zostały blizny mi z mglistych dni.

Nieważne jaki bój toczymy ze... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Nieważne jaki bój toczymy ze światem, nieważne ile zbrój wkładamy przy tym i masek. Jakimi tu czyni nas każda z ról i przypiętych łatek, będziemy zawsze dziećmi naszych ojców i matek.

Nie chciałem Cię stracić  nie... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Nie chciałem Cię stracić, nie mogę tego cofnąć już czasu na tarczy. Nie żyw już urazy, próbowaliśmy tyle razy, a teraz to przeszłość, chyba coś nam uciekło.

Nie musiałaś mówić mi nic... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Nie musiałaś mówić mi nic, miałaś tylko być obok, neony traciły swój blask gdy szliśmy naszą drogą. Samotność trwogą jest, ogarnia mnie, przenika na wskroś, bo gdy cały brud zmył deszcz, już wiem czego nam zabrakło. Chciałem tyle Ci dać, tyle zrobić dla nas, gdybym tylko mógł, przyniósłbym nam wszystko. Ciągle jest mi żal, po nocach śni mi się ta brama, byliśmy najbliżej celu, choć nigdy blisko.

Przebijam płuca wdechem tak... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Przebijam płuca wdechem tak ciężkim dziś od kłamstw, wciąż do czegoś tęsknię, wciąż czegoś jest mi brak. Nasze słowa z tamtych lat suche i puste są jak wróżby, chyba oplecione strachem, mój diabeł byłby ze mnie dumny.

Za naszymi plecami umierała noc  w... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Za naszymi plecami umierała noc, w naszych przekrwionych oczach dogorywał dzień. Nieustannie wypalając do cna mrok na ślepo marnowaliśmy każdy dzień. Już dobrze wiem, gdzie nie szukać Cię. Jesteś jak rysa na szkle, moje sny o zwycięstwie… Nieważne co dzisiaj zaśpiewasz mi i tak na sen nigdy już nic nie wezmę.

Na moich oczach padał świat  pół... teksty

czarna-mamba dodano: 6 października 2015

Na moich oczach padał świat, pół na pół, czegoś wciąż jest mi żal, choć mam już wszystko tu. Wykopałem sam sobie grób, bo przestałem marzyć, bez wiary w to, że odmieni się los mój. Matka mówiła mi "każdy ma Anioła na straży", mojego jest mi żal, dawno się otruł. Chciałem tyle im dać, tyle dla nich zrobić, gdybym tylko mógł, zmieniłbym tutaj wszystko. Ciągle czuję ten żal, zbędny trud drogi. Jestem najdalej celu, jak nigdy blisko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV