głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba CÓŻ TAK JUŻ WYSZŁO nie było mi pisane. Chyba gdyby zresztą kurwa NIE MA CO GDYBAĆ. Jest mi głupio jednak NIE MAM CHĘCI ZMIENIAĆ SIEBIE. kupić auto ? i tak rozpi

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
CÓŻ TAK JUŻ WYSZŁO nie było mi pisane. Chyba gdyby zresztą kurwa NIE MA CO GDYBAĆ. Jest mi głupio jednak NIE MAM CHĘCI ZMIENIAĆ SIEBIE. kupić auto ? i tak rozpie
CÓŻ TAK JUŻ WYSZŁO  nie było mi... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

CÓŻ TAK JUŻ WYSZŁO, nie było mi pisane. Chyba gdyby, zresztą kurwa NIE MA CO GDYBAĆ. Jest mi głupio, jednak NIE MAM CHĘCI ZMIENIAĆ SIEBIE. kupić auto ? - i tak rozpierdole je na drzewie, nie widzę sensu, plus JESTEM PESYMISTKĄ, czasem jednak wiem, że mój cel jest tu blisko.

to jest czas  kiedy chciałabym to... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

to jest czas, kiedy chciałabym to jebnąć, umiałam wskazać, nie umiałam dosięgnąć. teraz potrafię tylko sprawiać ból, choćby słowem, cokolwiek powiem i cokolwiek zrobię.

a blizna? pamiętasz go? tak go... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

a blizna? pamiętasz go? tak go nazywam... mam eks - narkomana, dla mnie to trochę przypał. znów słyszę `przypal`, znów muszę odmówić, mam dość życia myślę, co się jeszcze może skurwić. mogę chuj wbić i czekać, tylko na co? może wrócę do swojego byłego i się zaćpam - nie bardzo. może wrócę do domu z hajsem jakoś w nocy, ale chyba szybciej wrócę z kacem, mam tego dosyć. muszę znaleźć pracę, praca omija mnie łukiem, gdybym mogła się zamienić chyba byłabym Robin Hoodem. mam dosyć, ja chcę spokojnie dożyc starości, chcę siedzieć w fotelu i słuchać w nim staroci, ale boję się ze los rzeźbi dla mnie inną przyszłość. inny świat, nową miłość........ tak wyszło.

Nie chcę zostać sama teraz  boję... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Nie chcę zostać sama teraz, boję się ciszy, a nie boję się wypadków, krwi ani ulicy, wiesz? Nie pamiętam dobrych chwil prawie żadnych, ja widzę tylko przykre sprawy, czuję ból wciąż...

I dam jemu tyle siebie  ile tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

I dam jemu tyle siebie, ile tylko będę w stanie, bo jestem tylko dla niego to miłość, oddanie. I chcę być przy nim, wiem że było ciężko nam kiedyś, ale mimo łez i bólu mamy silne charaktery dziś.

Na chwilę wciskam stop by odpocząć. teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Na chwilę wciskam stop by odpocząć.

bo gdy mogę o czymś zapomnieć... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

bo gdy mogę o czymś zapomnieć zapomnę na pewno

euforia przepełnia mnie  gdy... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

euforia przepełnia mnie, gdy otwieram swoje drzwi, a w nich stoisz Ty Kochanie, co czuję? w słowach zabrzmi to skromnie... więc może po prostu, Skarbie uśmiechnij się do mnie!

Pewnie nie jeden z was powie trudno... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Pewnie nie jeden z was powie trudno jest żyć w świecie, gdzie nie wszystko jest takie jak powinno być. Ale trzeba żyć dalej, trzeba iść stale, na bok żale, których jest tyle, że się nie mieści w pale. Wiem, problemy, kłopoty, brak roboty i floty, chciało by się zamknąć oczy i odlecieć stąd jak motyl. Lecz nie można, wiem o tym, grawitacja nas tu trzyma, szara rzeczywistość wymyślone skrzydła podcina.

Lecz pamiętaj  że nie tylko tęcza... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Lecz pamiętaj, że nie tylko tęcza się kolorami mieni. Życie nie jest czarno-białe, ma też kolorów paletę. Trzeba brać je garściami, zanim się nie osiągnie metę. Więc do póki Cię Anioł szczęścia skrzydłem nie muśnie; ludzie głowa do góry proszę o uśmiech !

Daje Tobie chwile  te niezapomniane z... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Daje Tobie chwile, te niezapomniane z życia. Możesz mieć siedem cudów świata, albo nie mieć nic...

Zmień to  wypij sto gram wódki   a... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Zmień to, wypij sto gram wódki, a całe zło, odejdzie szybciej niż smutki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV