głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba to jest czas kiedy chciałabym to jebnąć umiałam wskazać nie umiałam dosięgnąć. teraz potrafię tylko sprawiać ból choćby słowem cokolwiek powiem i cokolwiek zrob

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
to jest czas kiedy chciałabym to jebnąć umiałam wskazać nie umiałam dosięgnąć. teraz potrafię tylko sprawiać ból choćby słowem cokolwiek powiem i cokolwiek zrobię.
to jest czas  kiedy chciałabym to... teksty

czarna-mamba dodano: 27 czerwca 2011

to jest czas, kiedy chciałabym to jebnąć, umiałam wskazać, nie umiałam dosięgnąć. teraz potrafię tylko sprawiać ból, choćby słowem, cokolwiek powiem i cokolwiek zrobię.

a blizna? pamiętasz go? tak go... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

a blizna? pamiętasz go? tak go nazywam... mam eks - narkomana, dla mnie to trochę przypał. znów słyszę `przypal`, znów muszę odmówić, mam dość życia myślę, co się jeszcze może skurwić. mogę chuj wbić i czekać, tylko na co? może wrócę do swojego byłego i się zaćpam - nie bardzo. może wrócę do domu z hajsem jakoś w nocy, ale chyba szybciej wrócę z kacem, mam tego dosyć. muszę znaleźć pracę, praca omija mnie łukiem, gdybym mogła się zamienić chyba byłabym Robin Hoodem. mam dosyć, ja chcę spokojnie dożyc starości, chcę siedzieć w fotelu i słuchać w nim staroci, ale boję się ze los rzeźbi dla mnie inną przyszłość. inny świat, nową miłość........ tak wyszło.

Nie chcę zostać sama teraz  boję... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Nie chcę zostać sama teraz, boję się ciszy, a nie boję się wypadków, krwi ani ulicy, wiesz? Nie pamiętam dobrych chwil prawie żadnych, ja widzę tylko przykre sprawy, czuję ból wciąż...

I dam jemu tyle siebie  ile tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

I dam jemu tyle siebie, ile tylko będę w stanie, bo jestem tylko dla niego to miłość, oddanie. I chcę być przy nim, wiem że było ciężko nam kiedyś, ale mimo łez i bólu mamy silne charaktery dziś.

Na chwilę wciskam stop by odpocząć. teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Na chwilę wciskam stop by odpocząć.

bo gdy mogę o czymś zapomnieć... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

bo gdy mogę o czymś zapomnieć zapomnę na pewno

euforia przepełnia mnie  gdy... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

euforia przepełnia mnie, gdy otwieram swoje drzwi, a w nich stoisz Ty Kochanie, co czuję? w słowach zabrzmi to skromnie... więc może po prostu, Skarbie uśmiechnij się do mnie!

Pewnie nie jeden z was powie trudno... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Pewnie nie jeden z was powie trudno jest żyć w świecie, gdzie nie wszystko jest takie jak powinno być. Ale trzeba żyć dalej, trzeba iść stale, na bok żale, których jest tyle, że się nie mieści w pale. Wiem, problemy, kłopoty, brak roboty i floty, chciało by się zamknąć oczy i odlecieć stąd jak motyl. Lecz nie można, wiem o tym, grawitacja nas tu trzyma, szara rzeczywistość wymyślone skrzydła podcina.

Lecz pamiętaj  że nie tylko tęcza... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Lecz pamiętaj, że nie tylko tęcza się kolorami mieni. Życie nie jest czarno-białe, ma też kolorów paletę. Trzeba brać je garściami, zanim się nie osiągnie metę. Więc do póki Cię Anioł szczęścia skrzydłem nie muśnie; ludzie głowa do góry proszę o uśmiech !

Daje Tobie chwile  te niezapomniane z... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Daje Tobie chwile, te niezapomniane z życia. Możesz mieć siedem cudów świata, albo nie mieć nic...

Zmień to  wypij sto gram wódki   a... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Zmień to, wypij sto gram wódki, a całe zło, odejdzie szybciej niż smutki.

Żyłam na krawędzi  świat w tunelu... teksty

czarna-mamba dodano: 26 czerwca 2011

Żyłam na krawędzi, świat w tunelu pędził. Wierz mi - demon tylko czeka by Cię skreślić. Weź idź po rozum do głowy, po radę do duchów. Usiądź, odetchnij, ściągnij parę buchów. Unikaj złych duchów, fałszywych proroków. Garść prawdy okruchów trudno znaleźć w bloku...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV