głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba miłość stanowi coś nad czym nie warto się skupiać Dookoła widzę wiele spojrzeń pełnych nienawiści. Stłumiony gniew najbliższych czas monotematyczny minuty godzi

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
miłość stanowi coś nad czym nie warto się skupiać
miłość stanowi coś  nad czym nie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

miłość stanowi coś, nad czym nie warto się skupiać

Dookoła widzę wiele spojrzeń... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

Dookoła widzę wiele spojrzeń pełnych nienawiści. Stłumiony gniew najbliższych, czas monotematyczny, minuty, godziny, dni, złudzenia znikły. Pośrodku my; niezrozumiani wciąż bez ambicji...

NIE BĘDĘ MOGŁA JUŻ PRZEPROSIĆ... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

NIE BĘDĘ MOGŁA JUŻ PRZEPROSIĆ, PODAĆ RĘKI NA ZGODĘ, SPOJRZEĆ GŁĘBOKO W OCZY. ŻADNYCH EMOCJI NIE ZAPISZĘ NA TRACKACH, NIE MA OPCJI Z PRZYCISKIEM ' PIERDOLĘ, CHCĘ WRACAĆ'.

nadejdzie dzień  zostawimy... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

nadejdzie dzień, zostawimy najbliższych, nieskończone rozdziały, nieposkładane zapiski. doczesność zniknie, nie wróci już nic jej, odejdę stąd, odmawiając ostatnią modlitwę. zostawię pamięć, między niebem, a piekłem, mierzę w najlepsze życie dziś, nie wierzę w wieczne. wierzę, że szczęście mi przyniesie więcej, niż sny o potędze, to dziś jest najważniejsze.

i idź  wbrew przeciwnościom tego... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

i idź, wbrew przeciwnościom tego świata. i idź, nawet jak nie masz już do kogo wracać. i idź, naprawdę do stracenia nie masz nic, zobacz co w życiu weryfikuje i zmienia w sny.

To nie świat Cię... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

To nie świat Cię wychował.Dojdziesz tam,gdzie chciałeś,zobacz.Naucz się nie wierzyć w słowa,nie daj się zatrzymać.Przyjaciół rozpoznasz po czynach,idź za ciosem Twoja era się od nowa zaczyna.Zapal znicz,pamiętaj o tych,którzy odeszli,wyciągnij wnioski z tamtych dni,zdążysz je skreślić.Pozostań konsekwentny decyzje podejmując,te niewłaściwe notorycznie życie komplikują.Nie ufaj nikomu,daj sobie chwilę postoju w życiu pełnym podbojów.Kolejną milę od domu,nie myśl o błędach,większości z nich nie naprawisz.Znasz zasady, żyj tak żeby ich nie zdradzić.Myśl,słuchaj rad,ale rozsądnych i mądrych.Za wielu daje się powoli pogrążyć pokusom świata,blizny uczą przebaczać,zastanów się dlaczego od ludzi znów się odwracasz.Nie możesz się poddać,nie ma gotowych rozwiązań,nie ma na skróty dróg.Przestań wstecz się oglądać,podnieś wzrok,jeszcze wiele przed Tobą,zadbaj o to żeby dojść tam,gdzie zwyciężcy chodzą.

pokaż miłość  tym którzy... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

pokaż miłość, tym którzy zasługują na nią,

Zauważ…jak życie słabych zmienia... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

Zauważ…jak życie słabych zmienia w mocnych…wytęż słuch i oceniaj…śmierć dookoła, widzę jej wszechobecność…widzę ból w ich spojrzeniach…kurz na butach…na ustach smak beznadziei…serce uderza…ryzyko jest wpisanym w nasze życie elementem.

Jest jedna zasada w tej grze i nie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

Jest jedna zasada w tej grze i nie znam innej. Nie dogadamy się, jeżeli jej nie przyjmiesz. NIE ZNAJDZIESZ WIELU ZAUFANYCH LUDZI PRZY MNIE.

Chociaż teren gry staje się coraz... teksty

czarna-mamba dodano: 17 lipca 2011

Chociaż teren gry staje się coraz częściej wspólny i musimy wspierać siebie nawzajem. To tylko wsparcie, nigdy nie nazwę go zaufaniem, widzę jak ostrożnie krążą obok. Pojawiają się na moment, chwile są - odchodzą, czują zysk w tym, wciąż próbują nas zniszczyć. Zrozum, wiesz na czym stoisz, kiedy ufasz najbliższym...

Uwielbiam ludzi  kocham ich obłudę... teksty

czarna-mamba dodano: 14 lipca 2011

Uwielbiam ludzi, kocham ich obłudę i zawiść. Śmieją Ci się w twarz, za plecami gotowi zabić. Dlatego trzymam wrogów bliżej od przyjaciół. Za dużo widziałam, żebym liczyła na odmianę w tym wypadku.

co widzisz w moich śladach  że... teksty

czarna-mamba dodano: 14 lipca 2011

co widzisz w moich śladach, że chcesz po nich iść?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV