głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba wielu poświęca tak wiele że później nie ma już do czego wracać i byłoby to pół biedy gdyby na końcu równania wychodził chociaż wynik że to się opłaca. Chociaż d

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
wielu poświęca tak wiele że później nie ma już do czego wracać i byłoby to pół biedy gdyby na końcu równania wychodził chociaż wynik że to się opłaca.
wielu poświęca tak wiele   że... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

wielu poświęca tak wiele, że później nie ma już do czego wracać i byłoby to pół biedy, gdyby na końcu równania wychodził chociaż wynik, że to się opłaca.

Chociaż dziś chciałbym odkupić... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

Chociaż dziś chciałbym odkupić winy, uwierz kochanie, ze nie da się. Nie cofnę czasu., więc już nic nie zrobimy, a przecież Ty dla mnie nie zatracisz się. I kiedy zaśnie każde z nas na zawsze, a moje grzechy rozdzielą nas. Ty szybko lecieć do góry zaczniesz, ja spadać zacznę w dół, na twarz. Przepraszam skarbie, nie do końca znasz mnie, moja przeszłość sprawi, gdy nadejdzie czas, że nie spotkamy się już nigdy właśnie tam pocałuję Cię ostatni raz.

Moja kochana  Twój chłopiec... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

Moja kochana, Twój chłopiec nieczysto grał, ludzi okradał, właściwie jakie się da Wszystkie reguły łamał. Przetrwanie w świecie, który zna tego wymaga. Pieprzony, młody, zimny drań…nie będę kłamał.

Mówią o mnie  że już nie... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

Mówią o mnie, że już nie potrafię kochać, a ta cała ślepa przyjaźń spali się w brokat. Mówią o mnie, że w rozwoju się cofam, i że sam się wypalę szybciej od papierocha. (…) Mówią o mnie, czego o mnie nie mówią, czego o mnie nie wiedzą, takie rzeczy, że grubo. Niech zgadnę, tępy, głupi skurwysynu też nic nie masz na mnie!

Co sprawia  że wierzysz że niebo... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

Co sprawia, że wierzysz że niebo nie jest tylko kłamstwem? Pytany odpowiadam - ja nie dopuszczam złych myśli, idę bo inni idą, nie chcę być inny. Choć czasami siadam, nie mam ochoty iść dalej, to upór który, we mnie tkwi sprawia, ze znowu wstaje. Nie wiem co by było, gdybym został sam tutaj, nie poradził bym pewnie, więc bądź proszę…

„Teraz musisz  mała  unieść... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

„Teraz musisz, mała, unieść jeszcze więcej. Czyjeś strzępy świata musisz wziąć na ręce. Stałaś się dla kogoś szaro-złotą drogą. A to nie takie łatwe być dla kogoś światłem. Jednym i jedynym, w samym środku zimy.”

„Zapomnę o Tobie szybko i nic nie... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

„Zapomnę o Tobie szybko i nic nie będę czuł, tak sobie mówię, gdy nasze zdjęcia przecinam na pół… Zapomnę o Tobie łatwo, całemu światu wbrew. Tak zanim wróci do serca zatruta Tobą krew. I wmówię sobie na zawsze albo przynajmniej do jutra, że dam sobie radę sam…”

 Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz."

 Nocą ludzie wydają się bliżsi... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Nocą ludzie wydają się bliżsi, wszystko zniża się do szeptu, wszystko czuje się bardziej..."

Chcę się dziś schować. Ukryj... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

Chcę się dziś schować. Ukryj mnie. Znasz miejsce, w którym na chwilę można wyłączyć świat?

W życiu przychodzi taka chwila  w... teksty

czarna-mamba dodano: 15 listopada 2015

W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, ze chciałbyś wyjąć go ze swoich snów, aby go uścisnąć.

Ludzie są z natury rzeczy słabi.... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Ludzie są z natury rzeczy słabi. Ludzie to tylko przypadkowa suma niedoskonałości. Ludzie zawodzą...ZAWSZE... Jeśli kiedykolwiek powiedziałeś, że dałbyś sobie uciąć rękę za swego brata, to witaj w okrutnym świecie jednorękich bandytów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV