głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Przeszłam drogę od samookaleczeń i nienawiści do siebie do miłości i akceptacji patrz! Jestem tak idealnie niedoskonała że bardziej idealna już nie mogłabym być

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Przeszłam drogę od samookaleczeń i nienawiści do siebie do miłości i akceptacji patrz!
Przeszłam drogę od samookaleczeń i... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

Przeszłam drogę od samookaleczeń i nienawiści do siebie, do miłości i akceptacji, patrz!

Jestem tak idealnie niedoskonała... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

Jestem tak idealnie niedoskonała, że bardziej idealna już nie mogłabym być. Jestem tak perfekcyjnie nieposkładana, że nie wiem, gdzie podziałam wstyd i chce mi się żyć!

Sto razy powiedz mi kim jestem i... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

Sto razy powiedz mi kim jestem i powiedz mi czego nie osiągnę, a ja na pewno to zrobię!

Samoocena upaprana od stóp do głów... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

Samoocena upaprana od stóp do głów, stoi przywiązana do cudzych słów.

Już czas nauczyć się wypatrywać... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

Już czas nauczyć się wypatrywać tęczy, gdy pada, zwłaszcza, kiedy pada w nas. A gdy zmrok zapada, mrokowi nie dawać szans i kierować się ku światłu gwiazd.

pokaż gdzie masz swoje serce  może... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

pokaż gdzie masz swoje serce, może moje jest z kamienia, to bije dla niej mocniej niż niejeden cios boksera,

…serce odłóż na bok  bo... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

…serce odłóż na bok, bo zawiedzie Cię raczej, wspomnienia rzuć w kąt, nie będą już potrzebne, zacznij żyć na nowo albo z bólu znowu pękniesz, oddałam swoje serce, walczę już sama, a w miejscu, gdzie było, nie ma tych ran…

Wiesz zasypiam  myśląc o Tobie... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

Wiesz zasypiam, myśląc o Tobie, myśląc o nas, budzę się, widzę jak śpisz wciąż wtulona. Słyszę, że jesteś, jak bije Twoje serce, otulam kocem Cię, muskając skóry Twej szeptem. Jestem tu obok, przy sobie Ciebie tu mam, lekki jak motyl sen kołysze Cię gdy czuwam. Oddycham tempem Twym, delikatnie znów całuję czoło Twe, tak, by nie przerwać snu. Melodia słów z Twoich ust, mury burzy, uwielbiam dotyk Twoich dłoni, gdy się budzisz. Twoje spojrzenie, wzrok Twój jak poranna kawa, budzi mnie do życia chociaż nie chce się wstawać.

„Wiesz  kiedyś błądziłem... teksty

czarna-mamba dodano: 23 października 2015

„Wiesz, kiedyś błądziłem, dzisiaj wiem co jest ważne. Z Tobą chcę iść i być przy Tobie zawsze. Marzenia nasze chcę obracać w rzeczywistość. To idealny układ z Tobą budować swą przyszłość. Wiem czego chcę dziś, wiem, że w nas wierzysz. Miłość nasza wypełnia przestrzeń po brzegi, miłość nasza przetrwa jaki by świat nie był. Mając siebie, mamy raj na tej ziemi. Przeniosę Cię na drugi brzeg, gdy przejść nie będziesz w stanie, możesz zawsze na mnie liczyć, przecież wiesz, Kochanie. Swoich uczuć jestem pewny, zaufanie to fundament, idziemy razem, bo chcemy ucząc siebie się na pamięć. Serce jak kamień dziś cieplejsze i lżejsze, pragnę dać Ci co najlepsze i byś czuła się bezpiecznie. Moje szczęście…”

 Posiadanie wspólnych pasji nie jest... teksty

czarna-mamba dodano: 22 października 2015

"Posiadanie wspólnych pasji nie jest wyjątkowe. Całowanie się nie jest wyjątkowe. Seks nie jest wyjątkowy, a słowa: „Tęsknię” i „Kocham Cię” też takie nie są. To jest tani towar i w praktyce oznacza to, że między wami do niczego wielkiego nie doszło, nawet jeśli myślisz inaczej. Wiesz co jest wyjątkowe? Fakty. Wspólne decyzje, plany i codzienne życie. Rzeczy, które nawzajem dla siebie robicie. To, że do ciebie zadzwonił tak, jak obiecał, wysłał ci pocztówkę z wyjazdu, na który nie mogłaś pojechać razem z nim albo przez dwie godziny usiłował ugotować twoje ulubione danie, które i tak przypalił."

Na trochę metanolu tu mam apetyt... teksty

czarna-mamba dodano: 21 października 2015

Na trochę metanolu tu mam apetyt spory. Wiem, że ciebie też tu ciśnienie boli. Dzwonił szatan i mówił, że cię chce zniewolić. Co? Iść nie chcesz ze mną? Matkę oszukasz, ojca oszukasz, ale weź nie pierdol jarzysz się jakbyś dostał blendą. Dobra, na początek małpeczki dwie. Żołądkowa, wiśniowa, później jakieś może tabletki nie? Albo nie, jebać to, klasycznie, dobrze najebmy się, ale w ogóle to jedźmy gdzieś!

Dosyć czasami tej pracy  młodzi... teksty

czarna-mamba dodano: 21 października 2015

Dosyć czasami tej pracy; młodzi, naćpani na cacy. Szlaufy lecą w gardło, jakby były shotami na tacy. Dosyć czasami tej pracy; młodzi, nachlani na cacy. Szlaufy lecą w gardło, jakby były shotami. Mam dosyć czasami tej pracy. / VNM – Barman

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV