głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba „Teraz musisz mała unieść jeszcze więcej. Czyjeś strzępy świata musisz wziąć na ręce. Stałaś się dla kogoś szaro złotą drogą. A to nie takie łatwe być dla kogoś

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
„Teraz musisz mała unieść jeszcze więcej. Czyjeś strzępy świata musisz wziąć na ręce. Stałaś się dla kogoś szaro złotą drogą. A to nie takie łatwe być dla kogoś
„Teraz musisz  mała  unieść... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

„Teraz musisz, mała, unieść jeszcze więcej. Czyjeś strzępy świata musisz wziąć na ręce. Stałaś się dla kogoś szaro-złotą drogą. A to nie takie łatwe być dla kogoś światłem. Jednym i jedynym, w samym środku zimy.”

„Zapomnę o Tobie szybko i nic nie... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

„Zapomnę o Tobie szybko i nic nie będę czuł, tak sobie mówię, gdy nasze zdjęcia przecinam na pół… Zapomnę o Tobie łatwo, całemu światu wbrew. Tak zanim wróci do serca zatruta Tobą krew. I wmówię sobie na zawsze albo przynajmniej do jutra, że dam sobie radę sam…”

 Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz."

 Nocą ludzie wydają się bliżsi... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Nocą ludzie wydają się bliżsi, wszystko zniża się do szeptu, wszystko czuje się bardziej..."

Chcę się dziś schować. Ukryj... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

Chcę się dziś schować. Ukryj mnie. Znasz miejsce, w którym na chwilę można wyłączyć świat?

W życiu przychodzi taka chwila  w... teksty

czarna-mamba dodano: 15 listopada 2015

W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, ze chciałbyś wyjąć go ze swoich snów, aby go uścisnąć.

Ludzie są z natury rzeczy słabi.... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Ludzie są z natury rzeczy słabi. Ludzie to tylko przypadkowa suma niedoskonałości. Ludzie zawodzą...ZAWSZE... Jeśli kiedykolwiek powiedziałeś, że dałbyś sobie uciąć rękę za swego brata, to witaj w okrutnym świecie jednorękich bandytów.

Z czasem czujesz tylko jak Ci żal... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Z czasem czujesz tylko jak Ci żal jest i przykro. Wyścig nas wypchnął poza trajektorię lotu. Mieszanka wódy, nerwów, krwi i potu. Te parę kroków znam zbyt dobrze dziś, złość i wstyd. I upór żeby ruszyć słowa w nich, daj spokój…

Dzisiaj już wiem  jak mało można z... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Dzisiaj już wiem, jak mało można z życia dostać, gdy reszcie zdaje się, że pewnie możesz wszystko mieć. Stres i presja - zbyt dużo czuję jej, by przestać. Trochę inaczej to wygląda z tego miejsca, reflektor niżej - nie mają widzieć, że nie mam serca. Nie chcę nieść im tego, co mnie tu przekreśla; ego pełne wstydu podcina mi krok.

„Kocham poranki kiedy promienie... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

„Kocham poranki kiedy promienie słońca wpadają do sypialni nam. Chwilę pochłonę tę chwilę, chwilę popatrzę na Ciebie i trzeba wstać. Nim świat za oknem ożyje pomedytuję ciesząc się tym, co jest. Zrobię śniadanie, wrócę po Ciebie i obudzę Cię, by z Tobą je zjeść. Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy. Całe dnie szare, przyćmione żalem i narzekaniem, gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć. Zawsze, gdy wstaję czeka tu na mnie jakieś wyzwanie, bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia. Nawet przegrane coś dają nam, a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.”

Nie potrzebuję wiele  gdy się mogę... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

Nie potrzebuję wiele, gdy się mogę obok Ciebie budzić.

Jedno co mnie wkurwia to... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

Jedno co mnie wkurwia to niedoskonałość

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV