głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Kiedyś obejrzymy coś razem do końca… Albo przynajmniej nasz koniec co? Dobrze nakręcony film ale słaby montaż. Pamiętasz dobrze jak działają na mnie oczy dlateg

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Kiedyś obejrzymy coś razem do końca… Albo przynajmniej nasz koniec co? Dobrze nakręcony film ale słaby montaż.
Kiedyś obejrzymy coś razem do... teksty

czarna-mamba dodano: 23 grudnia 2015

Kiedyś obejrzymy coś razem do końca… Albo przynajmniej nasz koniec, co? Dobrze nakręcony film, ale słaby montaż.

Pamiętasz dobrze jak działają na... teksty

czarna-mamba dodano: 23 grudnia 2015

Pamiętasz dobrze jak działają na mnie oczy, dlatego patrzysz, a te w głowie myśli to już kanibalizm. Nie mamy granic, a te białe ściany, czuję ulgę że nie potrafią mówić, choć w sumie czuję chuj wie co i chyba prędzej próżnie…

Ty powiedz jak mogłaś to robić i... teksty

czarna-mamba dodano: 23 grudnia 2015

Ty powiedz jak mogłaś to robić i chować extazy pod łóżkiem, jak mogłem tego nie widzieć, nie wiedzieć, patrząc w te oczy tak puste(…)

Nie widziałaś go przez długi czas.... teksty

czarna-mamba dodano: 23 grudnia 2015

Nie widziałaś go przez długi czas. Zapomniałaś o tej miłości. Nie chciałaś pamiętać żadnych szczegółów. Jak się uśmiecha, porusza, zaciąga papierosem czy poprawia zegarek. Nie chciałaś pamiętać wypadu w góry ani balkonu z widokiem na wąską ulicę. Ale wystarczy tylko, że stanie obok Ciebie i dopiero wtedy wiesz. Dopiero wtedy czujesz, co tak naprawdę nosisz w sercu.

Miałem sen  że jestem w zajebistym... teksty

czarna-mamba dodano: 23 grudnia 2015

Miałem sen, że jestem w zajebistym świecie, miałem wszystko, czego chcę, jeśli mnie rozumiecie. Permanentny zachód słońca, kobiety jak marzenie, kolory wyraziste odcienie i nasycenie, wszystko za friko gratis i tylko dla mnie, było ciepło, fajnie. Palma przy palmie, błękitne, miękkie fale na fioletowym tle, a małe, białe kraby chodziły bokiem gdzieś. Pomarańczowe ptaki latały parami, Adriana Lima i Giselle nago z owocami, cały kalendarz pireli uśmiechnięty do mnie mile, serce mi stanęło, spocony się obudziłem, bo zrozumiałem jaki byłem tam samotny, a bez was bliskich taki raj jest nieistotny. Wolę z wami w szarym tym betonie być, razem odnajdziemy plażę żeby lepiej żyć.

Powiedz mi prawdę kochasz mnie  czy... teksty

czarna-mamba dodano: 23 grudnia 2015

Powiedz mi prawdę kochasz mnie, czy czujesz się tak jak ja….?

„Siedzę tu od kilku godzin i... teksty

czarna-mamba dodano: 23 grudnia 2015

„Siedzę tu od kilku godzin i czuję, że jestem naprawdę zepsuty, bo myślę o wódce na lodzie, biorę butelkę z lodówki i znów podrażniam zepsute zmysły. Jest wcześnie rano, chyba 10, ale nie myślę o tym już, dziś jestem sam tu, nie ma tu ziomków, koksu, szmul” / Borixon – Kochasz mnie?

wielu poświęca tak wiele   że... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

wielu poświęca tak wiele, że później nie ma już do czego wracać i byłoby to pół biedy, gdyby na końcu równania wychodził chociaż wynik, że to się opłaca.

Chociaż dziś chciałbym odkupić... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

Chociaż dziś chciałbym odkupić winy, uwierz kochanie, ze nie da się. Nie cofnę czasu., więc już nic nie zrobimy, a przecież Ty dla mnie nie zatracisz się. I kiedy zaśnie każde z nas na zawsze, a moje grzechy rozdzielą nas. Ty szybko lecieć do góry zaczniesz, ja spadać zacznę w dół, na twarz. Przepraszam skarbie, nie do końca znasz mnie, moja przeszłość sprawi, gdy nadejdzie czas, że nie spotkamy się już nigdy właśnie tam pocałuję Cię ostatni raz.

Moja kochana  Twój chłopiec... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

Moja kochana, Twój chłopiec nieczysto grał, ludzi okradał, właściwie jakie się da Wszystkie reguły łamał. Przetrwanie w świecie, który zna tego wymaga. Pieprzony, młody, zimny drań…nie będę kłamał.

Mówią o mnie  że już nie... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

Mówią o mnie, że już nie potrafię kochać, a ta cała ślepa przyjaźń spali się w brokat. Mówią o mnie, że w rozwoju się cofam, i że sam się wypalę szybciej od papierocha. (…) Mówią o mnie, czego o mnie nie mówią, czego o mnie nie wiedzą, takie rzeczy, że grubo. Niech zgadnę, tępy, głupi skurwysynu też nic nie masz na mnie!

Co sprawia  że wierzysz że niebo... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

Co sprawia, że wierzysz że niebo nie jest tylko kłamstwem? Pytany odpowiadam - ja nie dopuszczam złych myśli, idę bo inni idą, nie chcę być inny. Choć czasami siadam, nie mam ochoty iść dalej, to upór który, we mnie tkwi sprawia, ze znowu wstaje. Nie wiem co by było, gdybym został sam tutaj, nie poradził bym pewnie, więc bądź proszę…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV