głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba „Za wszelkie momenty kiedy krzywdzę siebie negowanie siebie wątpienie w siebie bagatelizowanie siebie osądzanie siebie lub bycie niemiłym dla siebie z powodu mo

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
„Za wszelkie momenty kiedy krzywdzę siebie negowanie siebie wątpienie w siebie bagatelizowanie siebie osądzanie siebie lub bycie niemiłym dla siebie z powodu mojeg
„Za wszelkie momenty  kiedy... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

„Za wszelkie momenty, kiedy krzywdzę siebie - negowanie siebie, wątpienie w siebie, bagatelizowanie siebie, osądzanie siebie lub bycie niemiłym dla siebie, z powodu mojego własnego zamętu - wybaczam sobie. Jeżeli ktokolwiek skrzywdził mnie w jakikolwiek sposób, świadomie czy nieświadomie, poprzez własny zamęt - wybaczam mu. Jeżeli skrzywdziłem kogoś, w jakikolwiek sposób, świadomie czy nieświadomie z powodu mojego własnego zamętu - Proszę o wybaczenie. I jeżeli istnieje sytuacja, w której nie jestem jeszcze gotowy przebaczyć - wybaczam to sobie. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.”

Po dłuższym dzisiejszym spacerze i... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

Po dłuższym dzisiejszym spacerze i kilku przemyśleniach doszłam do domu, ale również do wniosku, że powinnam podziękować tym wszystkim, którzy mnie w życiu zawiedli. Dzięki nim wiem jakim człowiekiem nigdy nie chciałabym być.

„Nie pamiętam  kiedy po raz... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

„Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni wyszedłem z domu. Nie mam już na nic siły. Ludzie nie piszą, dzwonią (…), a ja czuję, że spadam.” / Wlademar Kasta

Dawno przestałam już na kogokolwiek... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

Dawno przestałam już na kogokolwiek liczyć, choć zwariowałabym doszczętnie bez moich najbliższych. Do celów wyższych chcę wykorzystać siłę, wiem że taka się stałam, nie urodziłam. Gimnastyka charakteru to najtrudniejsze z ćwiczeń. (…) Ludzie Często przewijają się, nie tylko w moich myślach, nie ci co kiedyś, oni zniknęli jak iskra. Ich wspomnienie krąży tylko w nieadresowany listach.

czasami przeszłości krzyczy  były... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

czasami przeszłości krzyczy, były chwile załamania, z których wyjście to był wyczyn, a z perspektywy czasu były wielkości pryszczy.

Nie tak dawno temu  każdego ranka... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

Nie tak dawno temu, każdego ranka budziłam się zalana gorącymi łzami spływającymi po moich policzkach na poduszkę z przenikającego poczucia samotności, które je przyniosło. Nie tak dawno temu nie czułam żadnej chęci do zrobienia czegokolwiek, jeśli nie mogłam zrobić tego z NIM….

....a jak żyłam byłam zła.... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

....a jak żyłam byłam zła....

Szukamy siły by żyć. Odnajdujemy... teksty

czarna-mamba dodano: 5 stycznia 2016

Szukamy siły by żyć. Odnajdujemy siebie na dnie samych siebie, choć zimno nie daje spać, twarz pali wstyd. Wypatrujemy szans na plażach, a czasem w górach skaczemy od ziemi po głowę w chmurach. Tak jak każdy tam szukam wytchnienia kiedy nie wierzę, że coś się zmienia. Wychodzę z cienia samej siebie i szukam siebie w spojrzeniu, chyba każdego z was. Każdy coś mówi, a nikt nic nie wie. Nie mierzę względem zgubionych lat własnego ja, bo musiałabym stąd szybko zniknąć i odejść. Kiedy jest mi nie po drodze, jak zawsze z samą sobą, a oczy matki, czas który zabija tatuuje mi winę w duszy, puste dni bolą.

„Zabiorę Cię ponad obłoki szare... teksty

czarna-mamba dodano: 5 stycznia 2016

„Zabiorę Cię ponad obłoki szare, gdzie perspektywa zmienia kąt. Nie mam nic, nie chcę nic mieć na stałe. Ucieknijmy razem stąd, uwolnię Cię od zgiełku miast, ciągłych pogoni, nierównych kast. I kolejny raz znikam tak, żeby zabrać tylko wiatr…” / Cleo

wciąż mi się śnisz  więc jednak... teksty

czarna-mamba dodano: 28 grudnia 2015

wciąż mi się śnisz, więc jednak pamiętasz o mnie, ja o Tobie nawet nie chciałabym zapomnieć. Stoję i moknę i to nie deszcz tylko łzy. co jest? Łzy słone płyną strumieniami dziś… tonę, wódkę w dłonie biorę coraz częściej, wybacz, ale nie mogę czasami już naprawdę wytrzymać. Alkohol w żyłach, ponoć nie zagoi ran, ale gdy urwie się film jest taki bezwładny stan. nie wiem dlaczego tak mam, już inaczej nie potrafię, albo wóda albo papier albo wóda i papier. czasem już nie mam sił i chcę, żebyś wiedział o tym… nawet jeśli wszyscy zapomnieli.

Znam to… bezradność  kiedy... teksty

czarna-mamba dodano: 28 grudnia 2015

Znam to… bezradność, kiedy słyszysz matki płacz albo gdy stajesz na moście, a głos mówi „skacz”.

...otworzył rozdział  którego nie... teksty

czarna-mamba dodano: 28 grudnia 2015

...otworzył rozdział, którego nie da się zamknąć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV