głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Mówią o mnie że już nie potrafię kochać a ta cała ślepa przyjaźń spali się w brokat. Mówią o mnie że w rozwoju się cofam i że sam się wypalę szybciej od papiero

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Mówią o mnie że już nie potrafię kochać a ta cała ślepa przyjaźń spali się w brokat. Mówią o mnie że w rozwoju się cofam i że sam się wypalę szybciej od papieroch
Mówią o mnie  że już nie... teksty

czarna-mamba dodano: 10 grudnia 2015

Mówią o mnie, że już nie potrafię kochać, a ta cała ślepa przyjaźń spali się w brokat. Mówią o mnie, że w rozwoju się cofam, i że sam się wypalę szybciej od papierocha. (…) Mówią o mnie, czego o mnie nie mówią, czego o mnie nie wiedzą, takie rzeczy, że grubo. Niech zgadnę, tępy, głupi skurwysynu też nic nie masz na mnie!

Co sprawia  że wierzysz że niebo... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

Co sprawia, że wierzysz że niebo nie jest tylko kłamstwem? Pytany odpowiadam - ja nie dopuszczam złych myśli, idę bo inni idą, nie chcę być inny. Choć czasami siadam, nie mam ochoty iść dalej, to upór który, we mnie tkwi sprawia, ze znowu wstaje. Nie wiem co by było, gdybym został sam tutaj, nie poradził bym pewnie, więc bądź proszę…

„Teraz musisz  mała  unieść... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

„Teraz musisz, mała, unieść jeszcze więcej. Czyjeś strzępy świata musisz wziąć na ręce. Stałaś się dla kogoś szaro-złotą drogą. A to nie takie łatwe być dla kogoś światłem. Jednym i jedynym, w samym środku zimy.”

„Zapomnę o Tobie szybko i nic nie... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

„Zapomnę o Tobie szybko i nic nie będę czuł, tak sobie mówię, gdy nasze zdjęcia przecinam na pół… Zapomnę o Tobie łatwo, całemu światu wbrew. Tak zanim wróci do serca zatruta Tobą krew. I wmówię sobie na zawsze albo przynajmniej do jutra, że dam sobie radę sam…”

 Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz."

 Nocą ludzie wydają się bliżsi... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Nocą ludzie wydają się bliżsi, wszystko zniża się do szeptu, wszystko czuje się bardziej..."

Chcę się dziś schować. Ukryj... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

Chcę się dziś schować. Ukryj mnie. Znasz miejsce, w którym na chwilę można wyłączyć świat?

W życiu przychodzi taka chwila  w... teksty

czarna-mamba dodano: 15 listopada 2015

W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, ze chciałbyś wyjąć go ze swoich snów, aby go uścisnąć.

Ludzie są z natury rzeczy słabi.... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Ludzie są z natury rzeczy słabi. Ludzie to tylko przypadkowa suma niedoskonałości. Ludzie zawodzą...ZAWSZE... Jeśli kiedykolwiek powiedziałeś, że dałbyś sobie uciąć rękę za swego brata, to witaj w okrutnym świecie jednorękich bandytów.

Z czasem czujesz tylko jak Ci żal... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Z czasem czujesz tylko jak Ci żal jest i przykro. Wyścig nas wypchnął poza trajektorię lotu. Mieszanka wódy, nerwów, krwi i potu. Te parę kroków znam zbyt dobrze dziś, złość i wstyd. I upór żeby ruszyć słowa w nich, daj spokój…

Dzisiaj już wiem  jak mało można z... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Dzisiaj już wiem, jak mało można z życia dostać, gdy reszcie zdaje się, że pewnie możesz wszystko mieć. Stres i presja - zbyt dużo czuję jej, by przestać. Trochę inaczej to wygląda z tego miejsca, reflektor niżej - nie mają widzieć, że nie mam serca. Nie chcę nieść im tego, co mnie tu przekreśla; ego pełne wstydu podcina mi krok.

„Kocham poranki kiedy promienie... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

„Kocham poranki kiedy promienie słońca wpadają do sypialni nam. Chwilę pochłonę tę chwilę, chwilę popatrzę na Ciebie i trzeba wstać. Nim świat za oknem ożyje pomedytuję ciesząc się tym, co jest. Zrobię śniadanie, wrócę po Ciebie i obudzę Cię, by z Tobą je zjeść. Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy. Całe dnie szare, przyćmione żalem i narzekaniem, gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć. Zawsze, gdy wstaję czeka tu na mnie jakieś wyzwanie, bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia. Nawet przegrane coś dają nam, a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV