głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Zamiast się nieustannie krytykować potraktuj siebie tak jak kogoś kogo kochasz. Aha i jeszcze jedno: pogódź się z tym że każdego dnia na pewno coś spieprzysz.

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Zamiast się nieustannie krytykować potraktuj siebie tak jak kogoś kogo kochasz. Aha i jeszcze jedno: pogódź się z tym że każdego dnia na pewno coś spieprzysz.
 Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz."

 Nocą ludzie wydają się bliżsi... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

"Nocą ludzie wydają się bliżsi, wszystko zniża się do szeptu, wszystko czuje się bardziej..."

Chcę się dziś schować. Ukryj... teksty

czarna-mamba dodano: 1 grudnia 2015

Chcę się dziś schować. Ukryj mnie. Znasz miejsce, w którym na chwilę można wyłączyć świat?

W życiu przychodzi taka chwila  w... teksty

czarna-mamba dodano: 15 listopada 2015

W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, ze chciałbyś wyjąć go ze swoich snów, aby go uścisnąć.

Ludzie są z natury rzeczy słabi.... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Ludzie są z natury rzeczy słabi. Ludzie to tylko przypadkowa suma niedoskonałości. Ludzie zawodzą...ZAWSZE... Jeśli kiedykolwiek powiedziałeś, że dałbyś sobie uciąć rękę za swego brata, to witaj w okrutnym świecie jednorękich bandytów.

Z czasem czujesz tylko jak Ci żal... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Z czasem czujesz tylko jak Ci żal jest i przykro. Wyścig nas wypchnął poza trajektorię lotu. Mieszanka wódy, nerwów, krwi i potu. Te parę kroków znam zbyt dobrze dziś, złość i wstyd. I upór żeby ruszyć słowa w nich, daj spokój…

Dzisiaj już wiem  jak mało można z... teksty

czarna-mamba dodano: 10 listopada 2015

Dzisiaj już wiem, jak mało można z życia dostać, gdy reszcie zdaje się, że pewnie możesz wszystko mieć. Stres i presja - zbyt dużo czuję jej, by przestać. Trochę inaczej to wygląda z tego miejsca, reflektor niżej - nie mają widzieć, że nie mam serca. Nie chcę nieść im tego, co mnie tu przekreśla; ego pełne wstydu podcina mi krok.

„Kocham poranki kiedy promienie... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

„Kocham poranki kiedy promienie słońca wpadają do sypialni nam. Chwilę pochłonę tę chwilę, chwilę popatrzę na Ciebie i trzeba wstać. Nim świat za oknem ożyje pomedytuję ciesząc się tym, co jest. Zrobię śniadanie, wrócę po Ciebie i obudzę Cię, by z Tobą je zjeść. Niby to wszystko banalne lecz długo się uczyłem cieszyć z prostych rzeczy. Całe dnie szare, przyćmione żalem i narzekaniem, gdy teraz na to patrzę ciężko mi uwierzyć. Zawsze, gdy wstaję czeka tu na mnie jakieś wyzwanie, bo nieustannie mamy coś tu do odkrycia. Nawet przegrane coś dają nam, a więc idę odważnie i to, co dane mi biorę od życia.”

Nie potrzebuję wiele  gdy się mogę... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

Nie potrzebuję wiele, gdy się mogę obok Ciebie budzić.

Jedno co mnie wkurwia to... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

Jedno co mnie wkurwia to niedoskonałość

Jak płacze to jedynie przez alergię... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

Jak płacze to jedynie przez alergię i na rękę raczej nie jest mi wrzucanie obrączki. Świat jest za szybki na związki, skumałem to wolny,

Nie chcę CIĘ RANIĆ dziś wiec... teksty

czarna-mamba dodano: 9 listopada 2015

Nie chcę CIĘ RANIĆ dziś wiec udaję, że LUBIĘ SAMOTNOŚĆ i sama przed sobą gram, że to jest udawany love song. Żyliśmy szybko, czemu kurwa umieramy wolno? Dziękowaliśmy za kozacki czas, gdy kolejny raz robiliśmy TO ostatni raz… To zawsze tak samo męczy, jak matki płacz. Los tu miał wygraną nam podesłać, ale zadrwił z NAS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV