głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Tajemnica polega na tym by czuć że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek choćby nie wiem co zawsze znajdzie siły żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorze

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Tajemnica polega na tym by czuć że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek choćby nie wiem co zawsze znajdzie siły żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorzej
 Tajemnica polega na tym  by czuć... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2016

"Tajemnica polega na tym, by czuć, że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek, choćby nie wiem co, zawsze znajdzie siły, żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy, czy inne sprawy, których ludzie tak się boją.”

Nadmiar towarzystwa często ma skutek... teksty

czarna-mamba dodano: 12 kwietnia 2016

Nadmiar towarzystwa często ma skutek odwrotny Na koniec zawsze i tak zostajesz sam, samotny..

Sama sobie szukam wymówek jak zwykle... teksty

czarna-mamba dodano: 12 kwietnia 2016

Sama sobie szukam wymówek jak zwykle, ale to zwykłe brednie są. Zaniedbuje sprawy, zdrowie i wszystko, co tylko się da. Dzikie stany w głowie krzyczą w nocy, milkną za dnia.

Znów w duszy pustka  trwałe ślady... teksty

czarna-mamba dodano: 12 kwietnia 2016

Znów w duszy pustka, trwałe ślady ukłuć. Wrak człowieka, paleta bladych uczuć Ty i ja, moje drugie ja - alkoholik. Wóda znieczula nas, bliskich tak bardzo boli.

Samotność  cicha bezsenna... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Samotność, cicha bezsenna samotność. Czujemy ją tak mocno, choć jej nie możemy dotknąć. Nie zadaje pytań, tylko chwyta nas tak mocno. Serce dusze przenika i zamyka na świat okno.

… na zawsze będziesz moim numerem... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

… na zawsze będziesz moim numerem jeden na ziemi, zrobię wszystko żeby Twoje życie w Eden zamienić. Nie miej za złe mi, znów proszę Cię, mówię Ci przecież; kochać już mocniej się nie da, po pierwsze, drugie i trzecie! Jesteś moim przyjacielem i już nim będziesz na amen, już do końca przez życie iść razem będzie nam dane. Cokolwiek się nie stanie, razem przez to przejdziemy naprawdę, kocham Cię przecież na świecie najbardziej! Nawet jak sobie skaczemy do gardeł i obiecuję poprawę Ci, a za chwilę już wychodzi ze mnie znowu mój lekkoduch, znowu robi tyle głupstw. Wilczą naturę mam, taką wybrałeś, chociaż wciąż mi mówisz, że mało zostało już tej Kamili, którą poznałeś.

Siostra  na zawsze będziesz moim... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Siostra, na zawsze będziesz moim numerem jeden pod słońcem, bo tego jestem zawsze pewna, chociaż nie wiem jak skończę. Wszystko wokoło nabiera kolorów, dziś na serio wierzę, że będzie tak zawsze. Wierzę, że wszystko nam się ułoży, z tą wiarą i nadzieją tu będzie nam łatwiej. Czasami zdarza mi się zachowywać podle – wybacz (…) nie jest prosto się zmienić. Chcę byś wiedziała, ze jesteś najlepsza siostrą na Ziemi. Obie mamy traumy, na nich brudu warstwa gruba, czas tak szybko leci, widzę po tym jak dorasta Igor. Jesteś moja przyjaciółką i już nią będziesz forever, pójdę za Tobą w ogień, wszędzie gdzie będzie trzeba. Jesteś ta samą kochaną siostrzyczką do dziś i nigdy celowo i świadomie nie chciałam zrobić Ci krzywdy.

Mama  na zawsze będziesz już moim... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Mama, na zawsze będziesz już moim numerem jeden, bo przecież gdyby nie Ty nigdy nie byłoby mnie na świecie. Nosiłaś mnie pod swoim sercem, tu przez 9 miesięcy (…) Zawsze chciałaś mnie na dobrego człowieka wychować, Twoja miłość wciąż jest najsilniejszym z lekarstw, zobacz, wiem ze mam ciężki charakter i fakt jest faktem – to ludzi odstrasza. I nauczyłaś mnie się nie wstydzić za swoje błędy, mówić przepraszam. Podarowałaś mi życie i pokazałaś mi świat. Byłaś gotowa mi oddać wszystko tu, zawsze, nawet jak nie miałaś co dać. Jesteś moją przyjaciółką i na zawsze będziesz. Pamiętaj że możesz na mnie liczyć zawsze, wszędzie (…) A mój burzliwy życiorys tu nie raz różne treści przeplatał, cóż, każdy robi błędy, proszę się nie obrażaj. Musisz wiedzieć, ze życia bez Ciebie se nie wyobrażam.

I chociaż ja i ona jesteśmy jak... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

I chociaż ja i ona jesteśmy jak ogień i woda, to nigdy ci nie powiem nic o niej w złych słowach.

Trzeźwość  to czas  gdy udaję... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Trzeźwość, to czas, gdy udaję się do przeszłości i przekopuje sterty bolesnych wspomnień. Gruzy, które pozostały po wielkiej katastrofie. Zbieram je i zanoszę do „biura rzeczy znalezionych”, które znajduje się na samym dole mojego serca. Drzwi wstawili obrotowe, dlatego nigdy nie wiem, kiedy będę miała tych niechcianych gości. Muszę kupić nowe! Zamykane na klucz! / sugarfreebejb

Jak mam pokochać  gdy nienawidzę... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Jak mam pokochać, gdy nienawidzę siebie? Zaufać komuś, jak sama nie wiem kim jestem? Pomnożyć chwile, które zazwyczaj dzielę i pewnym być, że zdrada nas nigdy nie rozerwie…?

Dziś jestem tu  jesteś tam  nie na... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Dziś jestem tu, jesteś tam, nie na moim niebie i, tam gdzie jesteś beze mnie, oby było lepiej Ci…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV