głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Nigdy nie dziel się szczęściem. Nie mów skąd je masz i co sprawiło że się uśmiechasz. Ludzie to jebani egoiści i będą chcieli Ci to odebrać pamiętaj . Ślę pozdr

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Nigdy nie dziel się szczęściem. Nie mów skąd je masz i co sprawiło że się uśmiechasz. Ludzie to jebani egoiści i będą chcieli Ci to odebrać pamiętaj .
Nigdy nie dziel się szczęściem.... teksty

czarna-mamba dodano: 9 maja 2013

Nigdy nie dziel się szczęściem. Nie mów skąd je masz i co sprawiło, że się uśmiechasz. Ludzie, to jebani egoiści i będą chcieli Ci to odebrać, pamiętaj .

Ślę pozdrowienia dla tych  którzy... teksty

czarna-mamba dodano: 9 maja 2013

Ślę pozdrowienia dla tych, którzy byli przy mnie blisko (...) i gdy robiłam to wszystko, co w mym życiu miało sens i gdy milczeliśmy razem. Dla tych, których chociaż jedno słowo było drogowskazem, za te pijane noce, wszystkie wysłuchane słowa, za te rady, po których mogłam zaczynać od nowa. Za te ciosy prosto w serce, jeśli były one szczere, dzięki nim jestem dziś lepsza i mam ambitniejsze cele, za wspólnie spędzone chwile.

Nie mogłabym zapomnieć o rodzicach... teksty

czarna-mamba dodano: 9 maja 2013

Nie mogłabym zapomnieć o rodzicach, nauczyli mnie jak żyć, ile znaczy powierzona tajemnica, ile trzeba walczyć o to, żeby zdobyć szacunek, że wszystko, co zrobię w życiu pójdzie na mój rachunek. Nauczyli zdrowych uczuć, kochać i jak wybaczać, że nadejdą lepsze dni, nawet kiedy rozpaczam. Że świat, który mnie otacza bywa zły i fałszywy, że ten, który przyjdzie w biedzie, okaże się prawdziwym. Za to szczerze dziękuję, lepiej trafić nie mogłam, oddałabym dla Was życie, za to na kogo wyrosłam.

Jesteś wszystkim dla mnie  bez... teksty

czarna-mamba dodano: 9 maja 2013

Jesteś wszystkim dla mnie, bez Ciebie by mnie nie było, dzięki Tobie doznałam czym jest miłość. Dzięki Tobie chce mi się żyć, mam się dla Kogo starać, mam w końcu jakiś cel, powód by się ogarniać. To prawda, kochać tak jak Ciebie już nikogo nie będę.

Tyle błędów  ale wciąż widzę... teksty

czarna-mamba dodano: 9 maja 2013

Tyle błędów, ale wciąż widzę nadzieję, zostawmy je w tyle, niech polecą razem z echem, w dal.

Więc zostań  bo my mamy wspólne... teksty

czarna-mamba dodano: 9 maja 2013

Więc zostań, bo my mamy wspólne cele, też dążysz do czegoś, co kosztuje nas tak wiele. Więc zostań, osiągnijmy je razem, niech nasze życie będzie spełnieniem naszych marzeń.

Dzieciństwo jest dobre dlatego  że... teksty

czarna-mamba dodano: 9 maja 2013

Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego. / Anna Kamieńska

I nie pytaj dlaczego  tylko dla Kogo teksty

czarna-mamba dodano: 23 kwietnia 2013

I nie pytaj dlaczego, tylko dla Kogo

gdy szary smutek odbiera mi uśmiech... teksty

czarna-mamba dodano: 23 kwietnia 2013

gdy szary smutek odbiera mi uśmiech chcę być z Tobą, inaczej spokojnie nie usnę. a Ty mów do mnie, mów, moje serce potrzebuje Twych słów.

Gdybym miała wrócić w... teksty

czarna-mamba dodano: 23 kwietnia 2013

Gdybym miała wrócić w przeszłość to sorry ale odpadam, bo nie chcę o tym myśleć, a tym bardziej o tym gadać. Nie chcę rozmawiać na ten temat, bo to przykre i może się spełni to, że w końcu zniknę.

I zauważ mnie czasem  bo gdy nie... teksty

czarna-mamba dodano: 23 kwietnia 2013

I zauważ mnie czasem, bo gdy nie mówię nic to znaczy, że cierpię jak nikt. Gdzie to pieprzone szczęście? Nie widać go dziś. Gdzie jestem? Nie wiem, ale otrzyj mi łzy.

Wiem  że się boisz mnie  zupełnie... teksty

czarna-mamba dodano: 23 kwietnia 2013

Wiem, że się boisz mnie, zupełnie niepotrzebnie bo Ty, niczym polegnę powstrzymasz mnie przed odejściem. Nie zawsze jestem poważna, ale gdy czuję nagłą presję to szukam Cię w każdym momencie, miejscu i mieście...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV