głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba nie żałuję bycia sobą tylko że też zawiodłam Możesz zabić moje ciało ducha nie pokonasz słyszysz?! humor zmieniał Ci się losowo jak orzeł i reszka i czy będzies

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
nie żałuję bycia sobą tylko że też zawiodłam
nie żałuję bycia sobą tylko  że... teksty

czarna-mamba dodano: 27 maja 2013

nie żałuję bycia sobą tylko, że też zawiodłam

Możesz zabić moje ciało  ducha nie... teksty

czarna-mamba dodano: 27 maja 2013

Możesz zabić moje ciało, ducha nie pokonasz, słyszysz?!

humor zmieniał Ci się losowo jak... teksty

czarna-mamba dodano: 17 maja 2013

humor zmieniał Ci się losowo jak orzeł i reszka i czy będziesz dzisiaj znów w sosie, czy obudzi się bestia? później żałowałeś, mądry człowiek po fakcie ale mogę dać głowę, że ONA ŻAŁOWAŁA BARDZIEJ ŻE W ŻYCIU MIAŁA TYLE SMUTKU I STRESU, DZIŚ JEJ NIE ZNAJDZIESZ.

Pamiętasz piękne momenty  zapach... teksty

czarna-mamba dodano: 17 maja 2013

Pamiętasz piękne momenty, zapach kobiety, dotyk, jej uśmiech, a kim byłeś dla niej Ty? skoro pamięta smród wódy i kłopoty, krzyk, ból, cierpienie i na policzkach łzy... Człowiek ma zaślepione oczy, kiedy kocha jak ona.

wolę wziąć Cię za dłoń i iść... teksty

czarna-mamba dodano: 17 maja 2013

wolę wziąć Cię za dłoń i iść na spacer nad Wisłą wiem, że Ty też wolisz to, po prostu iść i rozmawiać, gdy serca biją jednym rytmem, to jest magia.

z każdego słowa  z Twoich ust... teksty

czarna-mamba dodano: 17 maja 2013

z każdego słowa z Twoich ust płynie magia.

Gdy patrzę w Twoje oczy dużo... teksty

czarna-mamba dodano: 17 maja 2013

Gdy patrzę w Twoje oczy dużo szybciej płynie czas i jak to jest, gdy jesteśmy face to face, widzę Twoją twarz, zaraz widzę większy sens. Aż po kres moglibyśmy się obchodzić bez słów, stres poszedł precz, w powietrzu wisi zapach seksu. Każdy gest Twój jest jak okład na ranę, więc znów chciałbym Cię zobaczyć już zanim wstanę...

i to jest piękne  że nie wycieram z... teksty

czarna-mamba dodano: 17 maja 2013

i to jest piękne, że nie wycieram z potu czoła, biorę tyle, ile zechcę a nie ile zdołam. wystarczy się rozejrzeć dookoła i znaleźć magię w kształtach dźwiękach i kolorach. i nie potrzebuję wcale więcej, niż daje mi los, bo jestem z tych, u których serce ma decydujący głos.

Nie możemy istnieć bez siebie  jak... teksty

czarna-mamba dodano: 16 maja 2013

Nie możemy istnieć bez siebie, jak bez nocy dzień, jak bez ciemności światłość, jak bez życia śmierć. Wiem, że rany na sercu, przeze mnie zadane, się goją powoli i wiem, że to boli. Ty jesteś moją ostoją i chociaż nasze życia to walka dwóch różnych światów. Moje życie bez Ciebie byłoby, jak ogród bez kwiatów, ja czasami przy Tobie czuję się jak niemowa, bo w słowniku nie ma takich pięknych słów, żeby Cię zdefiniować. I nawet wszystkie razem wzięte komplementy świata są za brzydkie, żeby kogoś takiego nimi oplatać. Jesteś cudem natury, moim natchnieniem, moją muzą, moją weną, moim przeznaczeniem...

Choć nie raz nie doceniam  jakie... teksty

czarna-mamba dodano: 16 maja 2013

Choć nie raz nie doceniam, jakie mnie szczęście spotkało, przetańczyć z Tobą noc całą chcę, dla mnie to jeszcze za mało,

Życie jest za krótkie  żeby żyć... teksty

czarna-mamba dodano: 16 maja 2013

Życie jest za krótkie, żeby żyć schematem, nauczyłam się jednego, cholernie ważne mieć zawsze kogoś, kto pomoże, jak upadniesz. Mieć kogoś obok blisko, kiedy płaczesz. I nie pokazywać łez wrogom słuchać, co mówi pasterz. I kiedy czasem pisałam, że jest mi ciężko, kiedy szłam w dół z butelką - to nie pomoże, dziś wiem to.

Bądź sobą i niech inni wiedzą kim... teksty

czarna-mamba dodano: 16 maja 2013

Bądź sobą i niech inni wiedzą kim jesteś. I nim zapalisz most upewnij się, że zszedłeś na bezpieczny ląd. Każdy mój błąd, moje brzemie, bo gdy mnie mija do dziś kilku sięga po nóż, gdy wspomina..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV