głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Wiesz zawdzięczam Ci naprawdę wiele bo pomogłaś mi choć częściej Cię widziałem jak miewałem gorsze dni... Proszę odejdź już nie chcę pamiętać wszystkie momenty

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Wiesz zawdzięczam Ci naprawdę wiele bo pomogłaś mi choć częściej Cię widziałem jak miewałem gorsze dni...
Wiesz  zawdzięczam Ci naprawdę... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

Wiesz, zawdzięczam Ci naprawdę wiele, bo pomogłaś mi, choć częściej Cię widziałem jak miewałem gorsze dni...

Proszę odejdź już nie chcę... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

Proszę odejdź już nie chcę pamiętać,wszystkie momenty ciągle pękały nam serca. Chociaż zawsze byłaś przepiękna to nic nie czuję i nie mam pojęcia czemu wszystko psujesz.

myśli biją się nocami to taka... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

myśli biją się nocami,to taka wewnętrzna przemoc. krople łez kapią na beton, jestem sam, nie ma nikogo. zobacz jak zniszczyć człowieka może tylko puste słowo. ponoć byłaś szczęśliwa, kurwa oddałem Ci siebie. pół serducha mi zamarzło, gdzie jest drugie pół? sam nie wiem... Żyłem dla Ciebie, dla Ciebie kurwa słyszysz?!

słyszysz. . nie mogę wymazać tych... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

słyszysz.,. nie mogę wymazać tych wspomnień, nie mogę wymazać tych czasów, chyba jestem zachłanny, bo chce to od razu... bo chce dodać gazu, odjechać, nie wrócić, zniknąć w pizdu, chciałbym wszystko rzucić, już się nie smucić i nie dać za wygraną i z uśmiechem na twarzy się budzić co rano.

Dzisiaj już nie ma nas  nie ma... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

Dzisiaj już nie ma nas, nie ma piękna, nie wiem czy cały czas chce pamiętać. nie wiem czy chciałbym Cie znów w objęciach, czy jeszcze się uśmiechnę jak na starych zdjęciach. I czuje znowu, że drży mi ręka znów sny i lękam się dni bez szczęścia i gry na nerwach dużo dają mi do myślenia, chyba robię krok w przód choć nic się nie zmienia. Choć nic już nie płonie gaszę ostatnią iskrę...

Pytasz  czy jeszcze kocham ją  ano... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

Pytasz, czy jeszcze kocham ją ano, ja kiedyś oddałbym życie za nią, myśląc że to anioł, lecz uczucia kłamią to sprzyja rozstaniom, więc sayonarajo!

Wiesz mnie też nie jest łatwo  ale... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

Wiesz mnie też nie jest łatwo, ale wychodzę ponad to, gdy będziesz płakać błagam, zadzwoń! Pamiętam tamtą noc, szliśmy na piechotę, cudowną noc, a potem paryski hotel. Whisky z lodem i pamiętaj seniorita, nikt Ci nie da tego, co mogłem Ci dać ja!

Miałam przyjaciela  dziś go już tu... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

Miałam przyjaciela, dziś go już tu nie ma tu ze mną. Możesz mi wierzyć, że był to przyjaciel, za którym chodziłam w ciemno. Sercem i dusza oddany, w ogień za niego i z perspektywy czasu mówię sobie: ”Nie ma tego złego..”

I szczerze  to nie wiem czy jestem... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

I szczerze, to nie wiem czy jestem wstanie spłacić dług z Waszych serc, ale wierze szczerze, ze ludzie powinni kochać siebie za to jaki każdy jest!

Nawet jeśli zostanę sam to wiedz... teksty

czarna-mamba dodano: 18 marca 2014

Nawet jeśli zostanę sam to wiedz, że mój egoizm po prostu już chyba lubi być sam.

Nie wiem dlaczego mnie kochasz  to... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2014

Nie wiem dlaczego mnie kochasz, to powód dla którego Cię kocham. Łapiesz mnie, gdy upadam, akceptujesz moje wady i całą resztę, to powód dla którego Cię kocham. / Beyoncé

Rankiem jestem wrakiem człowieka  po... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2014

Rankiem jestem wrakiem człowieka, po południu jestem wredna czasami bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia. Mogę być naprawdę podła dla Ciebie, rzeczywiście jestem jak puzzle, skomplikowana w każdym calu. / Beyoncé

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV