głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Poczuj mój ból zrozum człowieka może sam znasz ten stan ciary na plecach. Trafił mnie moment zwątpienia we wszystko co robię. Chore wizje że stoję sama w pokoju

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Poczuj mój ból zrozum człowieka może sam znasz ten stan ciary na plecach. Trafił mnie moment zwątpienia we wszystko co robię. Chore wizje że stoję sama w pokoju b
Poczuj mój ból  zrozum człowieka... teksty

czarna-mamba dodano: 22 kwietnia 2014

Poczuj mój ból, zrozum człowieka; może sam znasz ten stan, ciary na plecach. Trafił mnie moment zwątpienia we wszystko, co robię. Chore wizje, że stoję sama w pokoju bez okien. W porę się ocknęłam stojąc przed wyborem - moje życie i rodzina, czy problem z alkoholem?

To chillout  to trzy minuty ciszy.... teksty

czarna-mamba dodano: 22 kwietnia 2014

To chillout, to trzy minuty ciszy. Twój duch odpoczywa, kiedy dźwięki te słyszy. To chwila, bilans Twych prywatnych myśli. Znajdź czas dla najbliższych.

Móc odetchnąć na moment  być... teksty

czarna-mamba dodano: 22 kwietnia 2014

Móc odetchnąć na moment, być gdzie indziej na moment.

czasem się nie odzywam  kitram syf... teksty

czarna-mamba dodano: 13 kwietnia 2014

czasem się nie odzywam, kitram syf ten pod dywan. płaczę jemu w ramiona, a nad kartką rzygam bólem,ale wkurwienie nad smutkiem triumfuje, prędzej zapłaczę ze szczęścia niż właduje sobie kule. a tak w ogóle to u mnie stara bida, zresztą nie chce mi się gadać, wóde muszę ograniczać. pocieszasz mnie alkoholem, Ty nie bądź bezczelny to jak chciałbyś mi otrzeć łzy papierem ściernym!

już nie umiem się smucić  umiem... teksty

czarna-mamba dodano: 13 kwietnia 2014

już nie umiem się smucić, umiem się wkurwiać, umiem ranić dupy i umiem grać na uczuciach

Chciałbym byś jedynie wiedziała... teksty

czarna-mamba dodano: 13 kwietnia 2014

Chciałbym byś jedynie wiedziała,że mój umysł nie pozwala Ci odejść. Chciałbym Cię tak zahipnotyzować byś zawsze o mnie pamiętała.

  Chciałbym Cię dogłębnie... teksty

czarna-mamba dodano: 13 kwietnia 2014

,,Chciałbym Cię dogłębnie poruszyć,poznać wszystkie Twoje sekrety, które ukrywasz. Kiedy odrzucasz swój strach i lęk,będziesz o mnie pamiętać?"

czysta prawda bywa brudna teksty

czarna-mamba dodano: 13 kwietnia 2014

czysta prawda bywa brudna

Cokolwiek zamierzasz zrobić  o... teksty

czarna-mamba dodano: 13 kwietnia 2014

Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. / J.W. Goethe

Nie złamałeś mnie. Sprawiłeś... teksty

czarna-mamba dodano: 8 kwietnia 2014

Nie złamałeś mnie. Sprawiłeś, że jestem silniejsza, niż byłam zanim Cię poznałam. Założę się, że będzie mi dobrze bez Ciebie. Jeśli się potknę nie rozpadnę się, powstanę i wciąż będę skromna krzycząc JEBAĆ CIĘ! Bo jestem silniejsza, niż byłam.

Jak czas mija  rzeczy zmieniają się... teksty

czarna-mamba dodano: 8 kwietnia 2014

Jak czas mija, rzeczy zmieniają się codziennie, ale rany, rany się goją, jednak blizny się nie zmieniają. Ale jutro, dzisiejszy dzień pójdzie w zapomnienie. Rzuć zapałką, rozpal ogień, poczuj ogień pod swoimi stopami, jak się pocisz, od tego gorąca, weź głęboki wdech i odetchnij z ulgą, bo żegnasz się z żalem.

Dziękuję Ci  bo dzięki Tobie... teksty

czarna-mamba dodano: 8 kwietnia 2014

Dziękuję Ci, bo dzięki Tobie stałam się lepszym człowiekiem, niż byłam. Ale Cię nienawidzę, bo mnie wykończyłeś, dałam Ci wszystko, a Ty nie dałeś mi nic. Jeśli mnie obwiniasz to zwariowałeś, po tym wszystkim, co zostało powiedziane. Wciąż jestem wściekła tak, może nigdy nie będę mogła już nikomu zaufać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV