głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Chowam za wami ten przekrwiony wzrok. Chowam za wami zmęczone źrenice. Chociaż się nie wyspałem dobrze z rok. To jest moje wyśnione życie. „Chowam za wami ten p

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Chowam za wami ten przekrwiony wzrok. Chowam za wami zmęczone źrenice. Chociaż się nie wyspałem dobrze z rok. To jest moje wyśnione życie.
Chowam za wami ten przekrwiony wzrok.... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2016

Chowam za wami ten przekrwiony wzrok. Chowam za wami zmęczone źrenice. Chociaż się nie wyspałem dobrze z rok. To jest moje wyśnione życie.

„Chowam za wami ten przeklęty... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2016

„Chowam za wami ten przeklęty strach. Chowam za wami zwykły żal po stracie, współczucie, poczucie, że żaden z was nigdy mnie nie zobaczy, kiedy płaczę. Chowam za wami udawany blask.”

staraj się nie czuć   nie... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2016

staraj się nie czuć , nie przyzwyczajaj się, nie mów że kochasz to zawsze kończy się źle... / Ania Dąbrowska - Staraj się nie czuć

Nie myśl za dużo  to przecież... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2016

Nie myśl za dużo, to przecież zawsze się mści.

Trud­no jest wrócić  bo powrót to... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2016

Trud­no jest wrócić, bo powrót to de­cyz­ja, gdzie chce się być.

 Tajemnica polega na tym  by czuć... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2016

"Tajemnica polega na tym, by czuć, że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek, choćby nie wiem co, zawsze znajdzie siły, żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy, czy inne sprawy, których ludzie tak się boją.”

Nadmiar towarzystwa często ma skutek... teksty

czarna-mamba dodano: 12 kwietnia 2016

Nadmiar towarzystwa często ma skutek odwrotny Na koniec zawsze i tak zostajesz sam, samotny..

Sama sobie szukam wymówek jak zwykle... teksty

czarna-mamba dodano: 12 kwietnia 2016

Sama sobie szukam wymówek jak zwykle, ale to zwykłe brednie są. Zaniedbuje sprawy, zdrowie i wszystko, co tylko się da. Dzikie stany w głowie krzyczą w nocy, milkną za dnia.

Znów w duszy pustka  trwałe ślady... teksty

czarna-mamba dodano: 12 kwietnia 2016

Znów w duszy pustka, trwałe ślady ukłuć. Wrak człowieka, paleta bladych uczuć Ty i ja, moje drugie ja - alkoholik. Wóda znieczula nas, bliskich tak bardzo boli.

Samotność  cicha bezsenna... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Samotność, cicha bezsenna samotność. Czujemy ją tak mocno, choć jej nie możemy dotknąć. Nie zadaje pytań, tylko chwyta nas tak mocno. Serce dusze przenika i zamyka na świat okno.

… na zawsze będziesz moim numerem... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

… na zawsze będziesz moim numerem jeden na ziemi, zrobię wszystko żeby Twoje życie w Eden zamienić. Nie miej za złe mi, znów proszę Cię, mówię Ci przecież; kochać już mocniej się nie da, po pierwsze, drugie i trzecie! Jesteś moim przyjacielem i już nim będziesz na amen, już do końca przez życie iść razem będzie nam dane. Cokolwiek się nie stanie, razem przez to przejdziemy naprawdę, kocham Cię przecież na świecie najbardziej! Nawet jak sobie skaczemy do gardeł i obiecuję poprawę Ci, a za chwilę już wychodzi ze mnie znowu mój lekkoduch, znowu robi tyle głupstw. Wilczą naturę mam, taką wybrałeś, chociaż wciąż mi mówisz, że mało zostało już tej Kamili, którą poznałeś.

Siostra  na zawsze będziesz moim... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2016

Siostra, na zawsze będziesz moim numerem jeden pod słońcem, bo tego jestem zawsze pewna, chociaż nie wiem jak skończę. Wszystko wokoło nabiera kolorów, dziś na serio wierzę, że będzie tak zawsze. Wierzę, że wszystko nam się ułoży, z tą wiarą i nadzieją tu będzie nam łatwiej. Czasami zdarza mi się zachowywać podle – wybacz (…) nie jest prosto się zmienić. Chcę byś wiedziała, ze jesteś najlepsza siostrą na Ziemi. Obie mamy traumy, na nich brudu warstwa gruba, czas tak szybko leci, widzę po tym jak dorasta Igor. Jesteś moja przyjaciółką i już nią będziesz forever, pójdę za Tobą w ogień, wszędzie gdzie będzie trzeba. Jesteś ta samą kochaną siostrzyczką do dziś i nigdy celowo i świadomie nie chciałam zrobić Ci krzywdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV