głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
contritio Wdrążając się w sprawy miłosne skwierczę od blasku spierdolenia mojej równowagi psychiki jakie to ze sobą niesie... Uwielbiam usiąść wieczorem na balkonie pod ś

contritio

contritio.moblo.pl
Wdrążając się w sprawy miłosne skwierczę od blasku spierdolenia mojej równowagi psychiki jakie to ze sobą niesie...
Wdrążając się w sprawy miłosne... teksty

contritio dodano: 26 października 2011

Wdrążając się w sprawy miłosne, skwierczę od blasku spierdolenia mojej równowagi psychiki jakie to ze sobą niesie...

Uwielbiam usiąść wieczorem na... teksty

contritio dodano: 17 października 2011

Uwielbiam usiąść wieczorem na balkonie pod ścianą i oglądać wieczorne nieba kolory. Piękne żółto-pomarańczowo-czerwone niebo tam gdzie słońce zachodzi. Nawet chłód panujący dookoła nie jest w stanie rozbić tego kunsztowania otaczającego spokoju i piękna.

Nie mam pojęcia ile upłynie wody w... teksty

contritio dodano: 13 października 2011

Nie mam pojęcia ile upłynie wody w rzece, nad którą chodzę by wrócić do normalności... dziękuję tym którzy przy mnie są bo bez nich byłbym kompletnie sam jak niegdyś. Kilka lat temu miałem te same przekonania do świata co dziś, myślę jedynie, dlaczego tak bardzo chciałem się przekonać na temat tego wszystkiego, co wiedziałem od dawna. Kierowałem się myślą, że może jednak jest inaczej, że może tak naprawdę świat, ludzie nie są tacy.. Byłem nie omylny kunsztując kawałek po kawałku tego gówna, jakim to wszystko jest dookoła, smak wydawał mi się wówczas obrzydliwy, lecz po spróbowaniu był dużo gorszy...

Czuję się jak frajer  który... teksty

contritio dodano: 13 października 2011

Czuję się jak frajer, który naiwnie uległ na stos słów wierząc w iluzję. Zahartowałem raz już swe serce, które uważałem za niezniszczalne - myliłem się. Chciałem szczęścia, radości, spełnienia marzeń z Tobą. Przemineło już tyle czasu w całym tym życiu, nie żałuję wielu chwil jakie mnie spotkały, lecz żałuę podjętych decyzji. Moja intuicja jest doskonała, dostałem barwne uczucia i serce złote otulone cudną duszą, choćbym się na śmierć zaklinał to nigdy się nie zmienię. Do całości tej noszę w sobie wspomniany wcześniej już dar, by ostrzegał mnie aby nigdy nie wplątać się w coś, gdzie zostanie zniszczone to, co w sobie noszę.

A więc całe tak naprawdę słowa... teksty

contritio dodano: 13 października 2011

A więc całe tak naprawdę słowa nie miały głębszego sensu... Tak naprawdę walczyłem jedynie o nóż, który sam wyrządzał mi rany. Prawdę mówiąc byłem jedynie w klamrze odbijając od sciane stos igieł, które trafiały w moje ciało. Czymże zasłużyłem sobie na to, by żyć i walczyć o osobę, którą jedynie satysfakcjonował fakt, że płaczę myśląc iż jest jej źle... Tak naprawdę nie czuła goryczy, smutku czy żalu, patrzyła jak upadam, tonę w krwi bezsilny walcząc o jej uśmiech, którego tak naprawdę jej nie było brak, lecz realnie pragnienia słodkiego smaku mojego cierpienia. Wciąż zadaje sobie pytanie, czemu byłaś taką bestią, dlaczego chciałaś zniszczyć kogoś , kto chciał Ci pomóc oraz Ciebie kochał, zwyczajnie nie mogłaś odejść, tylko marnować mój czas, wydobywać smutek, łzy oraz niepewność i strach.

Zawsze mi mówiono  bym nie... teksty

contritio dodano: 1 października 2011

Zawsze mi mówiono, bym nie przeżywał po porażce. Lecz jak do cięzkiej kurwy, można się pozbierać po kolejnych? Weźmy sobie szklankę, zbijmy raz, pozbierajmy w całość po czym złóżmy w całość i tak przez 5 razy. Czy będzie co zbierać... ?

Cwany i przebiegły sku   el słów... teksty

contritio dodano: 1 października 2011

Cwany i przebiegły sku***el słów delikatnych wiele piśnie, dobierając swą zdobycz i dając jej chwil pięknych wiele dla lepszej bajerki, potem jedynie wykorzysta podle dla spełnienia swych zachcianek i traktować będzie jak szmate. Inny natomiast odpowiedni dla niej chłopak, który dałby jej również tych pięknych chwil wiele, dodatkowo da uczucie, które jest prawdziwe, okryje skrzydłami, będzie dbać chwalebnie. Jednak takiemu to szczęście nie dopisze bo sam istnieć musi gdy jego luba na pokusę z innym się skusi a on w rytm piosenek smutnych dusić swe łzy musi.

Chodź ze mną daleko  dalej niż... teksty

contritio dodano: 1 października 2011

Chodź ze mną daleko, dalej niż przed siebie Chwyć za mą rękę oraz spójrz mi głęboko w oczy, zobacz przebłysk, ten lśniący, uśmiechnij się pięknie. Przytul mocno w ramiona, wczuj w bijące me serce. Delikatnie oddaj myśli, które płoną od Ciebie. Zaśnij ze mną na polu zbożem kwitnącym. I zapomnij o świecie, tym nas otaczającym. Żyj tą chwilą jedyną, których brak nam w życiu wiele. Nie bój się mnie nigdy, bo ja prędzej skrzywdzę siebie. Bądź radosna i szczęśliwa aż zarażająca tymi uczuciami. Nasycaj się ode mnie jak z rogu obfitości, chcę być przy Tobie, do nieskończoności. Kochać Cię zawsze, nawet gdy zapadną ciemności

Na to wszystko walczę z samym sobą... teksty

contritio dodano: 1 października 2011

Na to wszystko walczę z samym sobą, będąc w totalnej klamrze uczuć, czując naciskającą odgórną depresję, czuję, że upadam co raz bardziej. Nie kontroluję życia ani czasu a iść do przodu trzeba lecz jak, gdy ciągnę za sobą co raz większą kulę...

Leżę patrząc na wyświetlacz... teksty

contritio dodano: 30 września 2011

Leżę patrząc na wyświetlacz telefonu na którym widnieje Twoje zdjęcie rozświetlając mój pokój okryty ciemnością. Długo patrzę na uśmiech, na twarz którą marzę by mieć tu obok na poduszce i delikatne ciało skryte pod lekką halką... Wciąż czuję zapach jaki pozostawiłaś mi na poduszce. Dzięki temu łatwiej zasypiam, czując Ciebie przy sobie..

Boże  dałeś ludziom tak wspaniałe... teksty

contritio dodano: 30 września 2011

Boże, dałeś ludziom tak wspaniałe możliwości, lecz czemu nie dałeś im do tego rozumu...

Jakże żyć przyszłością... teksty

contritio dodano: 30 września 2011

Jakże żyć przyszłością, wierzyć w miłość dla której w stanie jestem poświęcić swe życie, oddać mogę wiele, wybaczyć słowa, ponieważ miłość koi każdą wyrządzoną ranę. Kocham ponad przeciętnie jednak komu to dziś potrzebne, gdy tak wielu pokusie się oddaje. Wierzę w miłość, zakochanie lecz nie wierzę w ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV