głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
contritio Taki los się piszę jak ze snu nad którym nie masz kontroli widzisz dotykasz choć nie czujesz. Tak samo właśnie życie pisze nam drogę. Nasze podejmowane decyzje

contritio

contritio.moblo.pl
Taki los się piszę jak ze snu nad którym nie masz kontroli widzisz dotykasz choć nie czujesz. Tak samo właśnie życie pisze nam drogę. Nasze podejmowane decyzje są już
Taki los się piszę jak ze snu nad... teksty

contritio dodano: 23 kwietnia 2013

Taki los się piszę jak ze snu nad którym nie masz kontroli, widzisz, dotykasz choć nie czujesz. Tak samo właśnie życie pisze nam drogę. Nasze podejmowane decyzje są już z góry ustalone. Zastanawiam się nad faktem swej świadomości, iż mając pojecie że byt w tym kraju jest skazany na porażkę. Nie wnioskuję tego ze słabości, tylko ze statystyk jakie odczytuję ze swojego wykresu na jakim wpisuje ludzi z którymi niegdyś bawiłem się w chowanego, dziś przeglądając ich facebooka widzę różne wpisane kraje jako miejsce zamieszkania i nie są to fikcje. Jak mam się rozwijać i marzyć o tym, że zapewnię sobie dzięki temu wszystkiemu odpowiedni byt, jeżeli ten kraj skazuje nas na porażkę. My ludzie młodzi jako przyszłość nie niesiemy ze sobą motywacji właśnie przez takie sytuacje. Wierzę jedynie, że mimo iż statystycznie piasek życia przelewa mi się przez palce, to ścieżka życia jest oblana szczęsciem.

Naprawdę  chciałem się jedynie... teksty

contritio dodano: 15 stycznia 2012

Naprawdę, chciałem się jedynie poczuć szczęśliwy, nie wadząc przy tym nikomu. Pragnąłem nie tylko uszczęśliwić siebie samego, ale również i drugą osobę, którą kochałem. Spełniać się atystycznie, pracować w środowisku ludzi, dzięki którym można by wesprzeć społeczeństwo, żyć skromnie, przeciętnie, bez rewelacji, byle by mieć wszystko gładko poukładane.

Marzę o tym  co tak naprawdę... teksty

contritio dodano: 15 stycznia 2012

Marzę o tym, co tak naprawdę straciłem niegdyś. Faktycznie, to los przysłonił mi wiele możliwości ale jak i również dał już prawie do ręki wiele złota. Byłem głupi, że faktycznie nie dałem rady wspiąć się na możliwości zdobycia tego, o czym teraz marzę, byłem tak nie świadom skarbu, jaki znajduje się tuż pod moimi stopami. Miałem szansę, zmarnowałem ją. Człowiek jednak uczy się na błędach, tak też ja się nauczyłem, szkoda jednak, że nie mam już tamtych JEDYNYCH możliwości, teraz już wiem, jednak otacza mnie pustka.

Szkoda że nie mogę cofnąć czasu... teksty

contritio dodano: 6 stycznia 2012

Szkoda że nie mogę cofnąć czasu oraz pukładać wszytkiego tak, jak być powinno. Cieszę się że dzięki własnym wczesnym przekonaniom obszedłem wiele nieszczęść. Moja intuicja mnie jednak nie zawodzi, szkoda jednak, że tak bardzo przywiązuje się do ludzi, choć z jednej strony jest to dobre, bo swoją osobą chcę im pomóc, gdy tego naprawdę potrzebują.

Myślałem   że uczę się jak żyć... teksty

contritio dodano: 6 stycznia 2012

Myślałem , że uczę się jak żyć , a uczyłem się jak umierać.

Dopiero teraz  przekonuje się  jakie... teksty

contritio dodano: 28 listopada 2011

Dopiero teraz, przekonuje się, jakie życie może być chujowe a zarazem piękne, gdy staję na szczycie obowiązków. Kurwa, podziwiam siebie, że po tym całym czasie, przejściach jakie nastały, potafię znaleźć siłę i motywacje do dalszego działania, pomimo tego, ze było chujowo. Hm, może ta cała pewność siebie i cała głębna siła ode mnie nie odeszła. Wiem na pewno że idę w dobrą stronę, lecz to droga pełnej rytuny, bez lepszych perspektyw, przyszłości... Nie chcę takiego życia, choć nie mam wyboru...

I choćbyś miał serce z hartowanej... teksty

contritio dodano: 3 listopada 2011

I choćbyś miał serce z hartowanej stali, umysł ścisły i w celu obrany, charakter wspaniały to pamiętaj jednak, że nie masz kontroli nad tym, co się stanie. Może to los sprawi, że trafisz na coś nie istotnego, w czym się pogubisz choć masz fundamenty w swoim życiu wspaniałe. Nie załamuj się, nie jesteś w życiu sam. Życie to dziwka a świat to jej alfons.

Możesz być Bogiem  lecz w... teksty

contritio dodano: 3 listopada 2011

Możesz być Bogiem, lecz w dzisiejszym świecie zniszczą Ciebie, nie uwzględniając Twojej osoby.

Sam w sobie zostałem dobrze... teksty

contritio dodano: 3 listopada 2011

Sam w sobie zostałem dobrze wychowany, pokazano mi docenianie wartości, uwzględnione mi został aspekt życia, zostałem puszczony niczym statek przez morze podczas sztormu... I tak właśnie płynę pół rozjebany. Otoczenie, społeczność w jakiej się znalazłem sprawiło, że właśnie upadłem. Wpływ ogromny mieli na mnie ludzie, którzy zmieni tor mojego życia. Niegdyś byłem spokojnym, uprzejmym i pomocnym chłopaczkiem jednak z czasem ludzie zaczeli mnie wykorzystywać, robić frajera, dlatego teraz pluję w twarz a większość jest dla mnie skurwysynami, przeciwko którym się buntuję.

Nigdy nie mówmy o przeszłości  że... teksty

contritio dodano: 3 listopada 2011

Nigdy nie mówmy o przeszłości, że "było i nie należy pamiętać", bo zawsze może wrócić to, co bardzo z goryczą wspominamy.

Spojrzeć prawdzie w oczy  że... teksty

contritio dodano: 2 listopada 2011

Spojrzeć prawdzie w oczy, że ciężko dziś pokierować serce tak, by nie zostało ono zjedzone..

Umarło dawne ja... Stałem się... teksty

contritio dodano: 28 października 2011

Umarło dawne ja... Stałem się nikim...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV