głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
contritio Tylko czułe wrażliwe serca stłumią krzyk świata. Ludzie są tacy nie poukładani i roztrzepani. Powiem szczerze że ja żyłem przelotnymi miłostkami tamte dziewczyn

contritio

contritio.moblo.pl
Tylko czułe wrażliwe serca stłumią krzyk świata.
Tylko czułe  wrażliwe serca... teksty

contritio dodano: 14 września 2013

Tylko czułe, wrażliwe serca stłumią krzyk świata.

Ludzie są tacy nie poukładani i... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Ludzie są tacy nie poukładani i roztrzepani. Powiem szczerze, że ja żyłem przelotnymi miłostkami, tamte dziewczyny do jakich dotarłem, które olałem i które serce mi łamały, te alkohole przepite i te noce pod księżycem ubite. Wszystko jest chwilowe - trywialne, zadaje więc pytanie, po co? Pamiętajcie, że za każdym razem to się skończy, ta chwila minie, wrócicie do domu, położycie się w łóżku kompletnie sami. Ja z tym wszystkim co związane z imprezami, alkoholem skończyłem, zniknęli znajomi a czasami odzywają się Ci, co żyją jedynie z potrzebą. Tego właśnie chcecie? Ta droga prowadzi do nikąd, niech wam się wydaje, że macie przyjaciół ale to wszystko jest fikcją. Poświęcić się lepiej należy dla wyższych celów, własnych, iść drogą przy której wzniesiemy się wyżej, coś osiągniemy nie wadząc komuś, nauczymy się czegoś wspaniałego, dzięki czemu wykreujemy lepsze jutro. Spójrzmy tak, by to świat nas potrzebował a nie My jego.

Cóż  wyszedłem z tego wszystkiego... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Cóż, wyszedłem z tego wszystkiego pogmatwany i nie równy. Wiedziałem że muszę działać a momentami wychodziłem z domu i nocami krzyczałem z bezsilności atakowany przez wspomnienia, tak to właśnie odczuwałem. Zrozumiałem jak ludzka psychika w zalezności od tego jak jest złożona to potrafi być krucha. U mnie objawiło się to dość wybuchowo. Postanowiłem sobię,że zrobię ilę mogę i poświęcę się dla kogoś, by wynieść tą osobę ponad normę a sam ze sobą co zrobię? Nie wiem, o ile się ustabilizuję, jeżeli nie, potraktuję swe życie jako misję a nie jako prawowitą społeczną rolę, tatuś, dom, rodzina, ojczyzna.

Gimnazjum faktycznie wiele mnie... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Gimnazjum faktycznie wiele mnie nauczyło, ale bardziej docenienia życia niż nauki do realizowania i zastanowienia się, co chcę robić dalej. Niestety zostawiło we mnie również skazę, jak plugastwo które wyżerało mnie w każdym punkcie na ciele. Były to sytuacje które wytworzyły u mnie depresje, przerażenie, traume która mnie trzymała długo a może jeszcze to odczuwam choć nie jestem tego aż tak świadom gdyż żyję z tym normalnie a postrzeganie wielu rzeczy bazuje się częściowo na tym, nie potrafię w sobie tego wykryć i również dlatego wiele rzeczy niszczę. Dokładnie porównałbym to, jak z asfaltem, na jaki wyleje się wodę, ona pójdzie pod całą warstwę a pod wpływem mrozu zrobi wyrwę, dosłownie mój umysł wygląda tak samo. Mimo że ta droga ma byc stabilna to ma jednak wyrwę przez którą cięzej dotrzeć do celu.

Czasem wracam myślami do punktu w... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Czasem wracam myślami do punktu w którym popełniłem naistotniejszy błąd, gdzie to poczyniłem? A więc zacznę od początku. Był to rok, no właśnie, który? Może 2003, nie pamiętam, w każdym razie szedłem do gimnazjum, do najgorszego miejsca w moim życiu dotychczas. Miałem do wyboru pójść do innego, rzekomo lepszego mimo to postanowiłem jednak pokierować się tam, dlaczego? Widocznie jak anazliowałem, to już nie chciałem robić kłopotu a miałem tam wielu znajomych, ludzi którzy jak się potem okazało, stali się moimi największymi utrapieniami. Mówiąc właściwie wprost to ból narastał wraz z czasem. Może tak tego nie okazywałem lecz w mojej psychice głębiła się upadłość. Aczkolwiek to co przeżyłem w pewnym stopniu mnie doświadczyło mimo to jednak czas który potrzebny był mi na rozwój gdzieś tam po drodzę utraciłem. Uważam również, że to doświadczenie nie jest tak istotne jak to, które nauczyło mnie pewnych zasad oraz wartości w życiu.

Przypominam sobię  gdy wracałem z... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Przypominam sobię, gdy wracałem z wędkowania jeszcze mając 16-18 lat po czym siadałem do komputera i patrzyłem, jak tętni życie między ludzmi którzy opisują mi chętnie swe życie. Patrzyłem, jak wszyscy się integrują na spotkania, coś widać się działo, kręciło a teraz to upadło. Najbardziej boli mnie fakt, że idą ulicą widzę tak wiele wspomień a samo głupie gadu gadu ma dla mnie tak wiele pokazując mi historię ludzi, którzy nie istnieją już, nie ma ich kompletnie dostępnych, dotarło do nich życie.

Zatem podjąłem się tego o czym... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Zatem podjąłem się tego o czym właściwie marzyłem. Być może to krok do szczytów lub schody do nikąd.

Zdarza mi się  gdy zasypiam  często... teksty

contritio dodano: 23 kwietnia 2013

Zdarza mi się, gdy zasypiam, często co noc iż myślę, że jestem żołnierzem czy tez najemnikiem, który walczy na post apokaliptycznym świecie. Znajduje się w moim mieście, ukrywam wraz z ludzmi, wiem, że na świecie jest już nas nie wiele, walczę o lepszy na świecie byt, by odbudować lepszy świat niż przed jego zniszczeniem i zaypiam, zasypiam jako bohater, nie wiem czemu, ale tak jest mi lepiej.

Naprawdę  chciałem się jedynie... teksty

contritio dodano: 15 stycznia 2012

Naprawdę, chciałem się jedynie poczuć szczęśliwy, nie wadząc przy tym nikomu. Pragnąłem nie tylko uszczęśliwić siebie samego, ale również i drugą osobę, którą kochałem. Spełniać się atystycznie, pracować w środowisku ludzi, dzięki którym można by wesprzeć społeczeństwo, żyć skromnie, przeciętnie, bez rewelacji, byle by mieć wszystko gładko poukładane.

Marzę o tym  co tak naprawdę... teksty

contritio dodano: 15 stycznia 2012

Marzę o tym, co tak naprawdę straciłem niegdyś. Faktycznie, to los przysłonił mi wiele możliwości ale jak i również dał już prawie do ręki wiele złota. Byłem głupi, że faktycznie nie dałem rady wspiąć się na możliwości zdobycia tego, o czym teraz marzę, byłem tak nie świadom skarbu, jaki znajduje się tuż pod moimi stopami. Miałem szansę, zmarnowałem ją. Człowiek jednak uczy się na błędach, tak też ja się nauczyłem, szkoda jednak, że nie mam już tamtych JEDYNYCH możliwości, teraz już wiem, jednak otacza mnie pustka.

Szkoda że nie mogę cofnąć czasu... teksty

contritio dodano: 6 stycznia 2012

Szkoda że nie mogę cofnąć czasu oraz pukładać wszytkiego tak, jak być powinno. Cieszę się że dzięki własnym wczesnym przekonaniom obszedłem wiele nieszczęść. Moja intuicja mnie jednak nie zawodzi, szkoda jednak, że tak bardzo przywiązuje się do ludzi, choć z jednej strony jest to dobre, bo swoją osobą chcę im pomóc, gdy tego naprawdę potrzebują.

Myślałem   że uczę się jak żyć... teksty

contritio dodano: 6 stycznia 2012

Myślałem , że uczę się jak żyć , a uczyłem się jak umierać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV