głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
contritio Przypominam sobię gdy wracałem z wędkowania jeszcze mając 16 18 lat po czym siadałem do komputera i patrzyłem jak tętni życie między ludzmi którzy opisują mi ch

contritio

contritio.moblo.pl
Przypominam sobię gdy wracałem z wędkowania jeszcze mając 16 18 lat po czym siadałem do komputera i patrzyłem jak tętni życie między ludzmi którzy opisują mi chętnie sw
Przypominam sobię gdy wracałem z... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Przypominam sobię, gdy wracałem z wędkowania jeszcze mając 16-18 lat po czym siadałem do komputera i patrzyłem, jak tętni życie między ludzmi którzy opisują mi chętnie swe życie. Patrzyłem, jak wszyscy się integrują na spotkania, coś widać się działo, kręciło a teraz to upadło. Najbardziej boli mnie fakt, że idą ulicą widzę tak wiele wspomień a samo głupie gadu gadu ma dla mnie tak wiele pokazując mi historię ludzi, którzy nie istnieją już, nie ma ich kompletnie dostępnych, dotarło do nich życie.

Zatem podjąłem się tego o czym... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Zatem podjąłem się tego o czym właściwie marzyłem. Być może to krok do szczytów lub schody do nikąd.

Zdarza mi się gdy zasypiam często... teksty

contritio dodano: 23 kwietnia 2013

Zdarza mi się, gdy zasypiam, często co noc iż myślę, że jestem żołnierzem czy tez najemnikiem, który walczy na post apokaliptycznym świecie. Znajduje się w moim mieście, ukrywam wraz z ludzmi, wiem, że na świecie jest już nas nie wiele, walczę o lepszy na świecie byt, by odbudować lepszy świat niż przed jego zniszczeniem i zaypiam, zasypiam jako bohater, nie wiem czemu, ale tak jest mi lepiej.

Naprawdę chciałem się jedynie... teksty

contritio dodano: 15 stycznia 2012

Naprawdę, chciałem się jedynie poczuć szczęśliwy, nie wadząc przy tym nikomu. Pragnąłem nie tylko uszczęśliwić siebie samego, ale również i drugą osobę, którą kochałem. Spełniać się atystycznie, pracować w środowisku ludzi, dzięki którym można by wesprzeć społeczeństwo, żyć skromnie, przeciętnie, bez rewelacji, byle by mieć wszystko gładko poukładane.

Marzę o tym co tak naprawdę... teksty

contritio dodano: 15 stycznia 2012

Marzę o tym, co tak naprawdę straciłem niegdyś. Faktycznie, to los przysłonił mi wiele możliwości ale jak i również dał już prawie do ręki wiele złota. Byłem głupi, że faktycznie nie dałem rady wspiąć się na możliwości zdobycia tego, o czym teraz marzę, byłem tak nie świadom skarbu, jaki znajduje się tuż pod moimi stopami. Miałem szansę, zmarnowałem ją. Człowiek jednak uczy się na błędach, tak też ja się nauczyłem, szkoda jednak, że nie mam już tamtych JEDYNYCH możliwości, teraz już wiem, jednak otacza mnie pustka.

Szkoda że nie mogę cofnąć czasu... teksty

contritio dodano: 6 stycznia 2012

Szkoda że nie mogę cofnąć czasu oraz pukładać wszytkiego tak, jak być powinno. Cieszę się że dzięki własnym wczesnym przekonaniom obszedłem wiele nieszczęść. Moja intuicja mnie jednak nie zawodzi, szkoda jednak, że tak bardzo przywiązuje się do ludzi, choć z jednej strony jest to dobre, bo swoją osobą chcę im pomóc, gdy tego naprawdę potrzebują.

Myślałem  że uczę się jak żyć... teksty

contritio dodano: 6 stycznia 2012

Myślałem , że uczę się jak żyć , a uczyłem się jak umierać.

Dopiero teraz przekonuje się jakie... teksty

contritio dodano: 28 listopada 2011

Dopiero teraz, przekonuje się, jakie życie może być chujowe a zarazem piękne, gdy staję na szczycie obowiązków. Kurwa, podziwiam siebie, że po tym całym czasie, przejściach jakie nastały, potafię znaleźć siłę i motywacje do dalszego działania, pomimo tego, ze było chujowo. Hm, może ta cała pewność siebie i cała głębna siła ode mnie nie odeszła. Wiem na pewno że idę w dobrą stronę, lecz to droga pełnej rytuny, bez lepszych perspektyw, przyszłości... Nie chcę takiego życia, choć nie mam wyboru...

I choćbyś miał serce z hartowanej... teksty

contritio dodano: 3 listopada 2011

I choćbyś miał serce z hartowanej stali, umysł ścisły i w celu obrany, charakter wspaniały to pamiętaj jednak, że nie masz kontroli nad tym, co się stanie. Może to los sprawi, że trafisz na coś nie istotnego, w czym się pogubisz choć masz fundamenty w swoim życiu wspaniałe. Nie załamuj się, nie jesteś w życiu sam. Życie to dziwka a świat to jej alfons.

Możesz być Bogiem lecz w... teksty

contritio dodano: 3 listopada 2011

Możesz być Bogiem, lecz w dzisiejszym świecie zniszczą Ciebie, nie uwzględniając Twojej osoby.

Nigdy nie mówmy o przeszłości że... teksty

contritio dodano: 3 listopada 2011

Nigdy nie mówmy o przeszłości, że "było i nie należy pamiętać", bo zawsze może wrócić to, co bardzo z goryczą wspominamy.

Spojrzeć prawdzie w oczy że... teksty

contritio dodano: 2 listopada 2011

Spojrzeć prawdzie w oczy, że ciężko dziś pokierować serce tak, by nie zostało ono zjedzone..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV