głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
contritio Co mnie dosłownie wk rwiło najbardziej to nie fakt że zrozumiałem coś bardzo późno ale fakt iż jest już za późno by coś zmienić. Przewidując zbliżający problem

contritio

contritio.moblo.pl
Co mnie dosłownie wk rwiło najbardziej to nie fakt że zrozumiałem coś bardzo późno ale fakt iż jest już za późno by coś zmienić.
Co mnie dosłownie wk rwiło... teksty

contritio dodano: 13 listopada 2016

Co mnie dosłownie wk*rwiło najbardziej, to nie fakt, że zrozumiałem coś bardzo późno ale fakt, iż jest już za późno by coś zmienić.

Przewidując zbliżający problem... teksty

contritio dodano: 20 września 2016

Przewidując zbliżający problem boli mniej, gdy myślimy nad jego rozwiązaniem niż boli wówczas gdy jest bez rozwiązania.

Szkoda mi głupców  którzy żyją... teksty

contritio dodano: 20 września 2016

Szkoda mi głupców, którzy żyją nie przejmując się jutrem. W zasadzie to nic mnie oni nie obchodzą ale swoimi poczynaniami niech nie krzywdzą mi najbliższych swoimi konsekwencjami zachowań.

Samotność to najtrudniejsza z chwil... teksty

contritio dodano: 18 września 2016

Samotność to najtrudniejsza z chwil jaką możemy doświadczyć. Społeczeństwo wszechobecne głównie stara się nas wykorzystać, odebrać nasze dobro materialne a na końcu naszą godność i wartość. Będąc blisko ludzi naprawdę zaufanych, można stworzyć niesamowitą siłę do pokonania trudności a nas samych nikt nie zwali z nóg.

Czuje taka cholerna pustke  ze odglos... teksty

contritio dodano: 23 sierpnia 2016

Czuje taka cholerna pustke, ze odglos ciszy jest hałasem

Stres budował się tak wiele lat... teksty

contritio dodano: 17 sierpnia 2016

Stres budował się tak wiele lat, że dochodzi momentami do jakiejś kulminacji. Wszystko rozpoczeło się od najmłodszych lat w szkole i ciągnie się po dziś. Ówcześnie przez ludzi mi bliskich. Sądziłem, że będę szczęśliwy, że nikt nie zapragnie mnie wykorzystać i ze mnie drwić, tymczasem jest inaczej. To już nie kwestia zmiany otoczenia, bo moja psychika do tego się nie nadaje. Boję się powoli samego siebie...

Świat płonie mi w oczach  ten... teksty

contritio dodano: 17 sierpnia 2016

Świat płonie mi w oczach, ten który budowałem przez wiele lat. Przekonany byłem że powstanie mi krajobraz odsunięty od tej tragicznej rzeczywistości. Wali się dom który budowałem i pragnąłem w nim spokojnie zamieszkać. Czuję samotność, czuję pustkę, tą którą czułem za każdym razem.

Najgorsze jest  gdy musisz wytoczyć... teksty

contritio dodano: 16 sierpnia 2016

Najgorsze jest, gdy musisz wytoczyć mocne argumenty osobie, którą kochasz, by ona zrozumiała swój błąd. Mimo to ona się z Tobą spiera i wpaja swoje racje, tymczasem odczuwasz smutek bo tak naprawdę czujesz krzywdę od tej osoby, którą pragniesz kochasz i chronić.

Dziś by sprawiedliwie żyć  trzeba... teksty

contritio dodano: 12 sierpnia 2016

Dziś by sprawiedliwie żyć, trzeba dobrze kłamać.

Czym jest życie? To przede wszystkim... teksty

contritio dodano: 12 sierpnia 2016

Czym jest życie? To przede wszystkim walka, a Ty jesteś królem. Za każdym razem na Twoje królestwo najeżdża wróg. Od ciebie zależy jaką zbierzesz armie i jak taktycznie będziesz walczyć. Życie jest właśnie każdą bitwą, od której zależy nasz przyszły los.

Wyprowadzilem sie juz z miasta gdzie... teksty

contritio dodano: 9 lipca 2016

Wyprowadzilem sie juz z miasta gdzie studiowalem. Dziwne? Nie, bo miasto mi sie nie podoba a w informatyce jest tak, ze mozna siedziec i majorce popijajac drinka z parasolka na plazy byle moec laptopa i stabilne lacze!

Po takich wydarzeniach docenia sie... teksty

contritio dodano: 26 marca 2016

Po takich wydarzeniach docenia sie zycie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV