głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wyprowadzasz się  zostały Ci już... teksty

collateralbeauty dodano: 1 luty 2018

Wyprowadzasz się, zostały Ci już tylko mało ważne graty. Wyjdziesz i ostatni raz zamkniesz za sobą dębowe drzwi. Zostawisz tylko zapach, który był czymś na wzór bezwarunkowej miłości. Razem z Tobą odejdą miliony łez, moja depresja i niechęć do życia. Miłość cholernie zaślepia, dobrze, że teraz mogę już szeroko otworzyć oczy. Zrozumieć, że uwolniłam jednocześnie Ciebie i siebie od tego, żebyśmy wspólnie przegrali nasze życia.

Miałam być pustą kartką.... teksty

collateralbeauty dodano: 29 stycznia 2018

Miałam być pustą kartką. Otworzyć książkę i zobaczyć, że nie ma w niej liter. Zacząć tworzyć historię, o swoim idealnym życiu. Miał być w niej ktoś inny. Ktoś bardziej mój albo chociaż ktoś to mógłby być mój. Chciałam unosić się ponad ziemie o wiele dłużej, aż ktoś pociągnie mnie za rękę i pokaże, że jeszcze wiele musi mnie życie nauczyć. Ty jednym zdaniem, a właściwie jednym słowem zmieniłeś wszystko, co dotychczas zbudowałam w swojej głowie.

Zanim powiem słowo  już wiesz jak... teksty

collateralbeauty dodano: 29 stycznia 2018

Zanim powiem słowo, już wiesz jak zareaguje. Znamy się zbyt krótko, żeby to było możliwe.

Nie chce czuć się naiwna  a taka... teksty

collateralbeauty dodano: 29 stycznia 2018

Nie chce czuć się naiwna, a taka właśnie się przy Tobie czuję.

Choć fundamentem jest kłamstwo... teksty

collateralbeauty dodano: 29 stycznia 2018

Choć fundamentem jest kłamstwo, wierze w Twoje każde słowo, czuję się, jakby ktoś mnie zaczarował. Wydaje mi się, że nie mam wyboru. Wiem, że to tylko złudzenie, mogę zrobić wszystko, ale tego nie robię. Nie chce tracić czegoś, co wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Pytanie tylko, czy ja to coś kiedykolwiek w jakikolwiek sposób miałam?

Wychodzisz poza ramki mojej wyobraźni. teksty

collateralbeauty dodano: 23 stycznia 2018

Wychodzisz poza ramki mojej wyobraźni.

Niby jesteś  a jednak Cię nie ma.... teksty

collateralbeauty dodano: 23 stycznia 2018

Niby jesteś, a jednak Cię nie ma. Mam Ci tyle do powiedzenia. Nie chce już tego złudzenia. Nie chce Cię mieć, ale nie mieć Cię to wiele więcej do stracenia. Z pewnością nie z Tobą będę miała wszystkie wspomnienia, ale jedyne takie, które nie będą do powtórzenia.

Uśmiecham się  mimo uczucia kłucia... teksty

collateralbeauty dodano: 22 stycznia 2018

Uśmiecham się, mimo uczucia kłucia w sercu. Zbieram doświadczenia, muzyka w tle już się nie zmienia. Nie żałuje żadnej chwili, która wywołała najdrobniejszy uśmiech na mojej twarzy. Byłam na chmurze, a chmury już nie ma. W powietrzu widoczność się nie zmienia. Zasiane ziarenko, niepodlewane umiera. Nie ja umieram, ale coś małego we mnie umiera.

Wszystko nabrało tempa. Znowu... teksty

collateralbeauty dodano: 16 stycznia 2018

Wszystko nabrało tempa. Znowu oddycham chłodnym powietrzem i czuje jak kręci mi się od niego w głowie. To samo słońce co zawsze dzisiaj rzuca już zupełnie inne promienie, a odbite w tafli jeziora wydają się być czymś nadzwyczajnym. Jakby jednego dnia nagle świat nabrał innych kolorów.

Uciec na chwilę  nie na koniec... teksty

collateralbeauty dodano: 9 stycznia 2018

Uciec na chwilę, nie na koniec świata, ale chociaż tam gdzie nikt mnie nie znajdzie. Gdzie nikt nie zapyta, czego chcesz naprawdę, dlaczego jestem tutaj sama. Wszystko wydaje się być jak jedna wielka rana, która nie chce przestać krwawić. Niby już krwi nie widać, a wystarczy tylko chwila, żeby znowu się pojawiła. Tak gdzie mogłabym być, ale nie jestem, wszystko jest prostsze. Nikt nie pyta o to czy to wszystko ma jakieś znaczenie. Jeśli się zatrzymać na chwilę i zastanowić, to nic nigdy nie miało i mieć nie będzie. Skoro jesteś tylko pojedynczym ziarenkiem piasku, na pustyni, w kraju, na jednym z kontynentów, na świecie, który jest niczym w porównaniu do wszechświata. Dlaczego więc Twoje słowa, czyny, gesty mają cokolwiek znaczyć.

Czuje ulgę. Czuję  że żyje.... teksty

collateralbeauty dodano: 29 grudnia 2017

Czuje ulgę. Czuję, że żyje. Czuję, że życie ma jednak sens. Czuję się szczęśliwa, tak zwyczajnie sama ze sobą. Jeśli kiedyś zwątpie czy dobrze postąpiłam, przypomnę sobie słowa, których tak naprawdę nie chcę pamiętać. Mogłam przecież przegrać całe swoje życie.

Pytasz się jak nie można podjąć... teksty

collateralbeauty dodano: 29 grudnia 2017

Pytasz się jak nie można podjąć decyzji, która wydaje się być oczywista? Dlaczego nie odejdziesz skoro widzisz, że z dnia na dzień jeszcze bardziej Cie to wyniszcza. Dlaczego trwasz w czymś co powoduje permanentną łze na Twoim policzku? Coś co powoduje, że życie przestaje mieć sens? Jak mogłaś do tego doprowadzić, żeby znaleźć się aż w takiej pułapce, z której wydawać by się mogło, że już nie ma ucieczki. Czujesz, że jesteś blisko, aby zmarnować sobie całe swoje życie, a mimo to nie potrafisz odejść? Może za wiele razy powtarzałaś sobie, że jeśli kochasz to na zawsze. Najwyższy czas przestać w to wierzyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV