głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wszystko nabrało tempa. Znowu... teksty

collateralbeauty dodano: 16 stycznia 2018

Wszystko nabrało tempa. Znowu oddycham chłodnym powietrzem i czuje jak kręci mi się od niego w głowie. To samo słońce co zawsze dzisiaj rzuca już zupełnie inne promienie, a odbite w tafli jeziora wydają się być czymś nadzwyczajnym. Jakby jednego dnia nagle świat nabrał innych kolorów.

Uciec na chwilę  nie na koniec... teksty

collateralbeauty dodano: 9 stycznia 2018

Uciec na chwilę, nie na koniec świata, ale chociaż tam gdzie nikt mnie nie znajdzie. Gdzie nikt nie zapyta, czego chcesz naprawdę, dlaczego jestem tutaj sama. Wszystko wydaje się być jak jedna wielka rana, która nie chce przestać krwawić. Niby już krwi nie widać, a wystarczy tylko chwila, żeby znowu się pojawiła. Tak gdzie mogłabym być, ale nie jestem, wszystko jest prostsze. Nikt nie pyta o to czy to wszystko ma jakieś znaczenie. Jeśli się zatrzymać na chwilę i zastanowić, to nic nigdy nie miało i mieć nie będzie. Skoro jesteś tylko pojedynczym ziarenkiem piasku, na pustyni, w kraju, na jednym z kontynentów, na świecie, który jest niczym w porównaniu do wszechświata. Dlaczego więc Twoje słowa, czyny, gesty mają cokolwiek znaczyć.

Czuje ulgę. Czuję  że żyje.... teksty

collateralbeauty dodano: 29 grudnia 2017

Czuje ulgę. Czuję, że żyje. Czuję, że życie ma jednak sens. Czuję się szczęśliwa, tak zwyczajnie sama ze sobą. Jeśli kiedyś zwątpie czy dobrze postąpiłam, przypomnę sobie słowa, których tak naprawdę nie chcę pamiętać. Mogłam przecież przegrać całe swoje życie.

Pytasz się jak nie można podjąć... teksty

collateralbeauty dodano: 29 grudnia 2017

Pytasz się jak nie można podjąć decyzji, która wydaje się być oczywista? Dlaczego nie odejdziesz skoro widzisz, że z dnia na dzień jeszcze bardziej Cie to wyniszcza. Dlaczego trwasz w czymś co powoduje permanentną łze na Twoim policzku? Coś co powoduje, że życie przestaje mieć sens? Jak mogłaś do tego doprowadzić, żeby znaleźć się aż w takiej pułapce, z której wydawać by się mogło, że już nie ma ucieczki. Czujesz, że jesteś blisko, aby zmarnować sobie całe swoje życie, a mimo to nie potrafisz odejść? Może za wiele razy powtarzałaś sobie, że jeśli kochasz to na zawsze. Najwyższy czas przestać w to wierzyć.

Szacunek  spokój i zaufanie. Przez... teksty

collateralbeauty dodano: 29 grudnia 2017

Szacunek, spokój i zaufanie. Przez długi okres zapomniałam o istnieniu tych słów. Tak jakbym usunęła je ze swojego prywatnego słownika i uznała, że skoro ich nie dostaje to zwyczajnie na nie nie zasługuje.

Lekki podmuch wiatru  prawie jak... teksty

collateralbeauty dodano: 25 grudnia 2017

Lekki podmuch wiatru, prawie jak oddech na policzku. Tyle mi zostało, mimo że miałeś znaczyć wszystko, nagle zacząłeś znaczyć nic. W tym pośpiechu uczucia przestały mieć znaczenie, a Ty zwyczajnie przestałeś do mnie pasować. Jakby jakaś część tej układanki się wyłamała. Teraz ostatni raz mieliśmy to skończyć. Wydaje się udawać lepiej niż zwykle, ale jak wyjdzie w ostatecznym rozrachunku.

I znowu tu jestem. Teraz już z... teksty

collateralbeauty dodano: 25 grudnia 2017

I znowu tu jestem. Teraz już z zupełnie inną głową. Coś się skończyło i teraz potrzebuje tylko czasu, żeby to przeszło, ten sentyment, przyzwyczajenie, miłość czy co to było. Chce zapomnieć o przeszłości, która mnie tylko wyniszczała.

Wypełnij pustkę  którą sam... teksty

collateralbeauty dodano: 17 maja 2017

Wypełnij pustkę, którą sam stworzyłeś.

Najgorszą możliwą opcja jest... teksty

collateralbeauty dodano: 8 maja 2017

Najgorszą możliwą opcja jest ciągłe zastanawianie się czy chcesz być tu gdzie jesteś? Przestań. Bądź. Nie analizuj czy to ma sens. Czy tego naprawdę chcesz. Zaakceptuj to w jakim miejscu i położeniu jesteś. Będzie milion razy łatwiej. Zobaczysz.

Zamknij oczy  bo już nie chce... teksty

collateralbeauty dodano: 8 maja 2017

Zamknij oczy, bo już nie chce widzieć, chce czuć. Marzę by dotknąć wątłą dłonią Twoich ust. Ta odległość naszych słów, gubi mnie wśród moich własnych snów. Pragnę słyszeć Twój głos, wiedząc, że jest jeszcze ktoś, komu mogę wszystko dać, ale również mogę mnóstwo brać. Powiedz mi co chcesz czuć. Sama nie wiem co jest wewnątrz, ale widzę coś w odbiciu. Na policzku ciepła łza, która tęskni tego i każdego innego dnia.

Poprzednia 1 2 3 4
5
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV