głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
collateralbeauty Wiele razy zastanawiałam się czy kiedyś nie będę żałować podjętej decyzji czy siedząc na bujanym fotelu nie pomyślę że szkoda tego co było co mogłam mieć. Zapew

collateralbeauty

collateralbeauty.moblo.pl
Wiele razy zastanawiałam się czy kiedyś nie będę żałować podjętej decyzji czy siedząc na bujanym fotelu nie pomyślę że szkoda tego co było co mogłam mieć. Zapewne
Wiele razy zastanawiałam się  czy... teksty

collateralbeauty dodano: 28 marca 2018

Wiele razy zastanawiałam się, czy kiedyś nie będę żałować podjętej decyzji, czy siedząc, na bujanym fotelu nie pomyślę, że szkoda tego, co było, co mogłam mieć. Zapewne dlatego, tak trudno było się zdecydować, ze strachu, z obawy. Już teraz po krótkim okresie, wiem, że nic lepszego nie mogło mnie w życiu spotkać. Sama sobie po wielu wojnach i przegranych bitwach w ostatecznym rozrachunku dałam szanse na to, żeby zobaczyć jak życie potrafi być barwne. Nawet w pochmurny deszczowy dzień, gdy wszyscy uciekają przed kroplami, które powodują, że czuję, że żyję. Spokój psychiczny jest bezcenny, wiele więcej wart niż złudne wrażenie nieistniejącej miłości z idiotycznego przyzwyczajenia. Wiem, że żałować bardziej będę niepodjętych decyzji niż takich, które prowadzą, do czegoś, czego nie znam, ale w większości to nieznane okazuję się o wiele lepsze niż byśmy się spodziewali.

Za kolejnym razem wszystko widzę o... teksty

collateralbeauty dodano: 23 marca 2018

Za kolejnym razem wszystko widzę o wiele wyraźniej, już mnie to nie oślepia jak białe reflektory. Więcej analizuję, mniej czuję. Chyba pojmuję, w jaki sposób funkcjonuję.

Oddalam się od uczuć  od tego  co... teksty

collateralbeauty dodano: 23 marca 2018

Oddalam się od uczuć, od tego, co przynosi jednocześnie ból i radość, staje się zaawansowanie obojętna na wszystko, co mnie otacza i wierzę, że mnie nie dotyczy. Tak szybko, jak wpadłam, równie szybko wypadłam. Już mniej istotnych rzeczy mnie otacza, gdzieś biegnę, nie mając pojęcia gdzie. Nie chce zatrzymywać się na moment rozpaczy. Wole nie lecieć, jeśli mam upadać.

Brakuje mi powietrza. Oddycham  ale... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Brakuje mi powietrza. Oddycham, ale czuję, że go nie ma.

Mignęło mi przed oczami  schodzące... teksty

collateralbeauty dodano: 5 marca 2018

Mignęło mi przed oczami, schodzące za horyzontem słońce nigdy nie było piękniejsze. Godziny nigdy nie były krótsze, a świat nigdy wcześniej nie przestawał istnieć na tak długo. Nie potrafię udawać takiej obojętności jak zwykle, boje się o ten irracjonalny organ, którym podobno coś się czuje.

Czy to Ty? Miałam sobie odpuścić.... teksty

collateralbeauty dodano: 20 luty 2018

Czy to Ty? Miałam sobie odpuścić. Przyzwyczajenie zmieniło mnie w niemyślącą istotę, która żyje na tyle szybko, żeby nie mogła zobaczyć, że brakuje jej czegoś, bez czego niedługo nie będzie mogła oddychać.

Tylko jeden  a znaczy więcej niż... teksty

collateralbeauty dodano: 13 luty 2018

Tylko jeden, a znaczy więcej niż miliardy, tych sztucznych i pozornych. Chcę zobaczyć i rozpłynąć się w otchłani rozkoszy lub rozpaczy.

Dotknij mojej duszy. Gdy poczuje  że... teksty

collateralbeauty dodano: 13 luty 2018

Dotknij mojej duszy. Gdy poczuje, że udało Ci się ją nawet tylko musnąc, moje serce pójdzie za Tobą już wszędzie.

 Mówią  że kiedy rodzi się... teksty

collateralbeauty dodano: 13 luty 2018

"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny. Sens życia polega na odnalezieniu tej drugiej połowy. Połowy swojej duszy. Połowy siebie." Paulo Coelho

Bycie lekkim egoistą? Niby nic... teksty

collateralbeauty dodano: 6 luty 2018

Bycie lekkim egoistą? Niby nic złego. Z tym, że w pewnym momencie zaciera się granica pomiędzy tym co robisz dla siebie, a tym co robisz krzywdząc innych.

Jeśli nie szanujesz sama siebie  jak... teksty

collateralbeauty dodano: 6 luty 2018

Jeśli nie szanujesz sama siebie, jak możesz oczekiwać szacunku od innych?

tu również :  teksty collateralbeauty dodał komentarz: tu również :) do wpisu 1 luty 2018
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV