głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Za kolejnym razem wszystko widzę o... teksty

collateralbeauty dodano: 23 marca 2018

Za kolejnym razem wszystko widzę o wiele wyraźniej, już mnie to nie oślepia jak białe reflektory. Więcej analizuję, mniej czuję. Chyba pojmuję, w jaki sposób funkcjonuję.

Oddalam się od uczuć  od tego  co... teksty

collateralbeauty dodano: 23 marca 2018

Oddalam się od uczuć, od tego, co przynosi jednocześnie ból i radość, staje się zaawansowanie obojętna na wszystko, co mnie otacza i wierzę, że mnie nie dotyczy. Tak szybko, jak wpadłam, równie szybko wypadłam. Już mniej istotnych rzeczy mnie otacza, gdzieś biegnę, nie mając pojęcia gdzie. Nie chce zatrzymywać się na moment rozpaczy. Wole nie lecieć, jeśli mam upadać.

Przy Tobie nie ma żadnego znaczenia... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Przy Tobie nie ma żadnego znaczenia, gdy kolejna minuta w sekundę się zmienia, bez Ciebie wydaje się, że każda następna końca nie ma.

Brakuje mi powietrza. Oddycham  ale... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Brakuje mi powietrza. Oddycham, ale czuję, że go nie ma.

Czuć się przy kimś lepiej niż... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Czuć się przy kimś lepiej niż samemu. Chyba znalazłam sens istnienia. Mimo wszystko to uczucie jest nie do zniesienia. Czy stoję, leżę, siedzę nie mogę przestać myśleć o Tobie. Nie lubię, gdy Ciebie obok nie ma.

Pojawiasz się  oboje nie wiemy skąd... teksty

collateralbeauty dodano: 5 marca 2018

Pojawiasz się, oboje nie wiemy skąd, nikt się nad tym nie zastanawia. Jesteś, nikt nie pyta dlaczego, a ja myślę jak to będzie patrzeć w te oczy przez wieczność. Chyba nie chcę, żeby mi to przeszło.

Mignęło mi przed oczami  schodzące... teksty

collateralbeauty dodano: 5 marca 2018

Mignęło mi przed oczami, schodzące za horyzontem słońce nigdy nie było piękniejsze. Godziny nigdy nie były krótsze, a świat nigdy wcześniej nie przestawał istnieć na tak długo. Nie potrafię udawać takiej obojętności jak zwykle, boje się o ten irracjonalny organ, którym podobno coś się czuje.

Czy to Ty? Miałam sobie odpuścić.... teksty

collateralbeauty dodano: 20 luty 2018

Czy to Ty? Miałam sobie odpuścić. Przyzwyczajenie zmieniło mnie w niemyślącą istotę, która żyje na tyle szybko, żeby nie mogła zobaczyć, że brakuje jej czegoś, bez czego niedługo nie będzie mogła oddychać.

Smak porannej kawy  leniwie... teksty

collateralbeauty dodano: 17 luty 2018

Smak porannej kawy, leniwie spływająca gorąca woda po moim ciele, uśmiechnięta obca osoba na ulicy, kołysząca muzyka w słuchawkach, a nawet chłodny powiew powietrza. Zapytaj mnie jaki jest sen życia, pewnie za każdym razem wpadnę na inny pomysł, ale już na pewno nie przejdzie mi przez myśl, że tego sensu nie ma. Teraz wszystko mnie uszczęśliwia, a nawet, gdy powinno mi być smutno, to tylko na chwilę, bo nie zmarnuje ani minuty więcej. Aktualnym celem jest, żebym mogła kiedyś powiedzieć: "to było zajebiste życie, nawet jeśli krótkie".

Tylko jeden  a znaczy więcej niż... teksty

collateralbeauty dodano: 13 luty 2018

Tylko jeden, a znaczy więcej niż miliardy, tych sztucznych i pozornych. Chcę zobaczyć i rozpłynąć się w otchłani rozkoszy lub rozpaczy.

Dotknij mojej duszy. Gdy poczuje  że... teksty

collateralbeauty dodano: 13 luty 2018

Dotknij mojej duszy. Gdy poczuje, że udało Ci się ją nawet tylko musnąc, moje serce pójdzie za Tobą już wszędzie.

Chyba przez ułamek sekundy przeszło... teksty

collateralbeauty dodano: 13 luty 2018

Chyba przez ułamek sekundy przeszło mi przez myśl, że to Ty? Skoro nikt mnie tak nigdy nie rozumiał, a może to tylko wytwór mojej wyobraźni?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV