głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
collateralbeauty Zagubiona w każdym spojrzeniu wiruje dookoła z nadzieją na uśmiech losu. Trudny przypadek. Tym razem moje serce oddycha za mnie lub bardziej nie oddycha. To prz

collateralbeauty

collateralbeauty.moblo.pl
Zagubiona w każdym spojrzeniu wiruje dookoła z nadzieją na uśmiech losu. Trudny przypadek. Tym razem moje serce oddycha za mnie lub bardziej nie oddycha. To przechodz
Zagubiona w każdym spojrzeniu... teksty

collateralbeauty dodano: 12 grudnia 2018

Zagubiona w każdym spojrzeniu, wiruje dookoła z nadzieją na uśmiech losu. Trudny przypadek. Tym razem moje serce oddycha za mnie lub bardziej nie oddycha. To przechodzi, tylko co jeśli ja nie chce, żeby przeszło. Nie chcę odchodzić. Jesteś taka piękna tylko dlatego, bo nieszczęśliwa.

Widzę jak porywcze jest moje serce... teksty

collateralbeauty dodano: 12 grudnia 2018

Widzę jak porywcze jest moje serce, gdy staniesz mi na drodze o ten jeden raz za dużo.

Ulatujesz z każdym ułamkiem sekundy... teksty

collateralbeauty dodano: 12 grudnia 2018

Ulatujesz z każdym ułamkiem sekundy z ułomnej pamięci. Czas nas uleczy, tylko on jeden ma dla nas rozwiązanie jak nie myśleć o drugiej duszy. Chciałabym już nie tęsknić, bo tak łatwiej. Jeszcze tęsknie. Za wszystkim tym, czego mogliśmy wspólnie dokonać. Czułam, że możemy nawet na piasku zbudować najpotężniejsze imperium na świecie. Będziesz jeszcze bolał, bo odchodząc, zabrałeś ze sobą znacznie więcej niż tylko uśmiech z mojej twarzy. Tak naprawdę nigdy nie przestałam w nas wierzyć. Teraz muszę... chcę pozwolić nam umrzeć, inaczej moje serce nigdy nie zazna spokoju.

Żałować będziemy tylko... teksty

collateralbeauty dodano: 16 września 2018

Żałować będziemy tylko niewykorzystanych okazji, do tego by świat przestał być tak ohydnie szary.

Nie wszystko da się zrozumieć.... teksty

collateralbeauty dodano: 13 czerwca 2018

Nie wszystko da się zrozumieć. Czasami gubisz się przy drugim słowie, a innym razem przy drugim zdaniu.

Kolejne słowa wyrzucane od... teksty

collateralbeauty dodano: 13 czerwca 2018

Kolejne słowa wyrzucane od niechcenia z ust, które przestają znaczyć cokolwiek. Ciągła walka i spór nie wiedzieć w imię czego. Być i mieć tak zwyczajnie, bez większych oporów i tarć. Niepotrzebne już nic, gdy nie masz nawet wyboru. Sami poczujemy, kiedy lepiej nie wracać do starych pozorów.

Chyba miałam w życiu więcej... teksty

collateralbeauty dodano: 11 maja 2018

Chyba miałam w życiu więcej szczęścia niż rozumu. Widzę to dopiero, gdy obserwuję sytuację, które kiedyś dotyczyły mnie, z innej perspektywy. Czuję smutek, ale bardziej czuję ulgę, że nie będzie dane mi przeżywać tego znowu i znowu. Nie poczuję pogardy, zniewagi. Nie będę musiała płonąć gniewem. Uczucia są skomplikowane, myślisz, że nad nimi panujesz, że decydujesz o swoim życiu. Budzisz się pewnego ranka i wiesz, że jeszcze chwila i nie zostanie z Ciebie nic. Nie będzie już czego ratować. Wiesz, że gubisz się w tym wszystkim, ale nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji. Jesteś tylko pacynką i nawet nie wiesz, kto pociąga za sznurki.

Zatrzymać się na chwilę  nie... teksty

collateralbeauty dodano: 21 kwietnia 2018

Zatrzymać się na chwilę, nie patrząc, co masz za sobą, tylko co jeszcze Cię czeka. Zawsze będziesz tylko Ty. To, co Cię otacza, gdzieś umyka, prędzej czy później. Nie buduj na tym swojego życiowego spełnienia. Jedyną osobą, która może Cię uszczęśliwiać przez resztę życia to tylko i wyłącznie Ty sama.

Zagłębiam się w otchłań rozpaczy... teksty

collateralbeauty dodano: 17 kwietnia 2018

Zagłębiam się w otchłań rozpaczy, a z minuty na minute jest jeszcze gorzej. Ambiwalencja uczuć już nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Przestaje rozumieć cokolwiek. Mam wrażenie, że nic nie ma znaczenia. Dni zrobiły się znowu ohydnie szare, a uśmiech słońca mnie nie rozwesela. Zgubiłam się w swoich abstrakcyjnych wyobrażeniach. Może jeszcze teraz uda mi się wyjść niezauważona. Nie zostawiając sobie na pamiątkę żadnej, nawet malutkiej blizny.

Przychodzą i odchodzą  jak chmury... teksty

collateralbeauty dodano: 16 kwietnia 2018

Przychodzą i odchodzą, jak chmury na niebie. Ułamek sekundy i wszystko jest na swoim miejscu. Znów potrafisz nie czuć nic. Lecz jakiegoś dnia przychodzi i nie chce odejść. Czas zatrzymuje się w miejscu, a chmura na niebie razem z nim. Dopiero wtedy zaczynasz rozumieć, że nie można panować nad emocjami, nawet gdy robiłaś to już miliony razy.

Mówili naucz się być szczęśliwa... teksty

collateralbeauty dodano: 10 kwietnia 2018

Mówili naucz się być szczęśliwa sama z sobą, dopiero wtedy będziesz mogła dzielić szczęście z kimś innym. I oto jestem, a gdzieś tam jesteś też Ty, czy to już ten moment?

Otacza mnie z każdej strony  tak... teksty

collateralbeauty dodano: 30 marca 2018

Otacza mnie z każdej strony, tak bardzo jej nie chce, gdy patrzy mi w oczy. Nie widzi, niczego co ma jakąś wartość. Kieruje się tylko jednym zmysłem. Zwierciadło duszy ocenia, jak i dlaczego wyglądać tak nie masz. Nie liczy się nic z wyjątkiem tego mylnego złudzenia, że masz coś, czego tak naprawdę nie masz. Z upływem lat wszystko to i tak już będzie bez znaczenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV