głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chatte_noire Ten tydzień wydaje mi się rokiem. Zaczynam nienawidzić mojego organizmu za to że jest tak cholernie zdradliwy. Jak to możliwe że mogłam położyć się o 2.30 i obu

chatte_noire

chatte_noire.moblo.pl
Ten tydzień wydaje mi się rokiem. Zaczynam nienawidzić mojego organizmu za to że jest tak cholernie zdradliwy. Jak to możliwe że mogłam położyć się o 2.30 i obudziłam
Ten tydzień wydaje mi się rokiem.... teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

Ten tydzień wydaje mi się rokiem. Zaczynam nienawidzić mojego organizmu za to, że jest tak cholernie zdradliwy. Jak to możliwe, że mogłam położyć się o 2.30 i obudziłam się wyspana chwilę po 8. Powinnam spać do 11-12. Specjalnie chcę spać jak najdłużej żeby szybciej mi mijał czas. Zaczyna mnie powoli wszystko denerwować, mam chęć coś zniszczyć, na dodatek dostałam okres. To miejsce zaczyna na mnie działać destrukcyjnie.

To dziwne  że jestem tak daleko  a... teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

To dziwne, że jestem tak daleko, a czuję Twoją obecność w prawie każdej minucie. To dziwne, że od kilku lat nie mogę się z Ciebie wyleczyć. To dziwne, że zawsze co by się nie działo mogę się do Ciebie zwrócić o pomoc. To dziwne, że mimo upływu lat jesteś mi wciąż tak bliski. Jest z Tobą trochę tak jak z paleniem fajek - nie rzucę, bo za bardzo to lubię. Za bardzo lubię jak mnie dotykasz, nawet po tylu miesiącach nieobecności pamiętasz gdzie są moje czułe punkty. To zaskakujące działamy na siebie jak dwa magnesy. Jesteśmy jak plus i minus, niby inni, ale tak bardzo podobni.

Znam Go prawie 5 lat. Znam Go prawie... teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

Znam Go prawie 5 lat. Znam Go prawie z każdej możliwej strony, ale dopiero dzisiaj zauważyłam jak bardzo się zmienił przez ostatnie 1,5 roku. Zawsze działał na mnie jak magnes coś mnie do Niego ciągnęło, ale oczarował mnie do końca jednym zdaniem, które padło przy omawianiu jego problemu. 'Najłatwiej było by wyjechać, ale nie zrobię tego, bo Ty, a właściwie bo MY.' Nie wiem jak długo będzie dane mi się cieszyć szczęściem u Twojego boku, ale mam nadzieję, że długo. Dawno nie czułam się tak potrzebna, tak delikatna w ramionach faceta, tak uwielbiana, tak podziwiana. Dawno nie było mi tak dobrze. Będę tak długo jak będziesz mnie potrzebował. I promise.

To On wysłuchiwał mnie jak... teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

To On wysłuchiwał mnie jak dostałam taką a nie inną wypłatę, jak straciłam pracę, jak się kłócimy. Paradoksalnie mimo dzielących nas 450km był bliżej niż Ty. Przegadał ze mną wiele godzin, wiele dni prawie bez przerwy i rozumiał. Pokłóciliśmy się na dobre i postanowiłam wrócić i nie żałuje. Co by się nie miało wydarzyć, nie żałuje. Miłość do pieniędzy zrujnowała wszystko co staraliśmy się budować, przysłoniła Ci wszystko nawet mnie. Nie wiesz jak bolały słowa, która do mnie kierowałeś, nigdy się tego nie dowiesz, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Życie nie jest kolorowe i nigdy nie było, ale wolę mieć mniej i mieć kogoś kto zawsze mnie wspiera i nie ucieka od problemu.

A myślałam  ze przetrwamy wszystko... teksty

chatte_noire dodano: 24 marca 2015

A myślałam, ze przetrwamy wszystko, że nie ważne jak będzie ciężko będziesz trwał u mego boku. Byliśmy tylko parą gówniarzy, którzy porwali się na dorosłe życie zaraz po skończeniu szkoły. Wyjechaliśmy i to był największy błąd. Widziałam to wcześniej, ale za bardzo Cię kochałam, żeby zawrócić, żeby powiedzieć, że nie chcę. Życie jednak weryfikuje wszystko. Nie przetrwaliśmy małego problemu jakim była moja utrata pracy, zaczęły się kłótnie o pieniądze, wyrzucanie mi, że nic nie robię. Nie potrafiłeś zrozumieć, że mam gorszy okres, a to był zaledwie tydzień, ale przecież zaczęło psuć się już wcześniej. Nie było Cię kiedy potrzebowałam wsparcia, szukałam pomocy u kogoś innego - ten ktoś dał mi swój czas, swoje wsparcie, zrozumienie. On znowu wrócił do mojego życia, mimo że traktowałam go jak przyjaciela. Gdyby nie ta jedna przegadana noc pewnie dłużej zwlekałabym z podjęciem decyzji o powrocie, ale w końcu i tak bym ją podjęła.

chyba w końcu odzyskałam taką... teksty

chatte_noire dodano: 12 listopada 2014

chyba w końcu odzyskałam taką stabilność, taki spokój w sobie. Nie sądziłam, że zmiana jaką sobie zafundowałam napełni mnie takim spokojem psychicznym i fizycznym. Po ciężkim roku, upragniona stabilizacja.

'sam z siebie kreatywny jest jak... teksty

chatte_noire dodano: 9 listopada 2014

'sam z siebie kreatywny jest jak kanapa na środku pokoju.'/D.J a może basen, a może SPOT, a może długi 2 tygodniowy weekend.

Nie sądziłam  że aż tak będę... teksty

chatte_noire dodano: 2 listopada 2014

Nie sądziłam, że aż tak będę się cieszyć, żaden piątek nie był dla mnie aż tak szczęśliwy. Wyszłam z biura i wiedziałam, że już nie będę musiała tam wrócić. Mam świadomość tego, że przez ostatni rok przeszłam szkołę życia i wiem, że na pewno mi się to przyda. Nie sądziłam jednak, że zwolnienie się z pracy da mi tak wiele wolności i luzu psychicznego. W końcu jestem tak po prostu spokojna, nie martwię się czy komuś coś jest na rękę. W końcu postawiłam na siebie, na swoją samodzielność i wiem, że nigdy już nie będę od nikogo zależna. Czas pokazać na co mnie stać.

I kocham Cię ratować  mimo tego... teksty

chatte_noire dodano: 2 listopada 2014

I kocham Cię ratować, mimo tego, że opadam z sił. Kocham być przy Tobie, bo wiem, że w tym momencie potrzebujesz mnie bardziej niż byłbyś skłonny przyznać. I wiem, że wiesz, że nigdy Ci tego nie wypomnę, że na drugi dzień tylko opowiem Ci co się stało i będziemy się z tego śmiali. I widzę tą wdzięczność i wiem, że jestem w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą.

Chyba nie wyobrażam sobie żebym... teksty

chatte_noire dodano: 26 października 2014

Chyba nie wyobrażam sobie żebym mogła obok kogoś innego zasypiać i się budzić. Nie wyobrażam sobie, żebym z kimś innym siedziała w łazience i rozmawiała jak nam minął dzień. Nie wyobrażam sobie żebym z kimś innym mogła siedzieć i milczeć. Chyba nikt nie umiałby mnie tak zrozumieć jak on. Chyba nikt, aż tak bardzo o mnie nie walczył. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł być tatusiem małej Julci.

jak dawno nie miałam czasu  żeby... teksty

chatte_noire dodano: 17 października 2014

jak dawno nie miałam czasu, żeby usiąść ze słuchawkami i po prostu posłuchać muzyki. jak wiele wspomnień napłynęło przez ostatnią godzinę, nie sądziłam, że dalej to wszystko w sobie noszę. płakałam, śmiałam się, byłam smutna, byłam szczęśliwa, byłam zagubiona, to tak jakby każdy track opowiadał o innym wydarzeniu. a to wszystko doprowadziło mnie do tego kim jestem teraz. nie myślałam, że kiedyś jeszcze do tego wszystkiego wrócę.

boli jak się nie odzywasz  jak... teksty

chatte_noire dodano: 16 października 2014

boli jak się nie odzywasz, jak jesteś zły, jak krzyczysz, ale przecież mnie kochasz. Przecież wiem, że krzyczysz tylko wtedy jak mój trudny charakter doprowadzi Cię do ostateczności. Wiem, że nie jestem idealna i nigdy nie będę, ale najcudowniejsze jest to, że jesteś tego świadomy i właśnie dlatego mnie kochasz. Kochasz mnie mimo wszystkich błędów, kochasz mnie mimo tego, że nie zawsze wyglądam idealnie, kochasz mnie mimo tego, że jestem obok co by się nie działo. Kochasz, mimo że mam paskudny charakter i doceniasz wszystko co dla Ciebie robię. Dziękuję za te 530 dni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV