głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
billowalala Mój eks napisał mi ' I miss you ... love...' dokładnie o godz. 21:21 . cóż za ironia nie .? na dodatek pamiętał jak ja uwielbiałam gdy pisał do mnie po angiels

billowalala

billowalala.moblo.pl
Mój eks napisał mi ' I miss you ... love...' dokładnie o godz. 21:21 . cóż za ironia nie .? na dodatek pamiętał jak ja uwielbiałam gdy pisał do mnie po angielsku .
 Mój eks napisał mi ' I miss you... teksty

billowalala dodano: 28 grudnia 2010

` Mój eks napisał mi ' I miss you ... love...' dokładnie o godz. 21:21 . cóż za ironia , nie .? na dodatek pamiętał jak ja uwielbiałam gdy pisał do mnie po angielsku . jeszcze brakowało tylko - jako , że dziś dzień pocałunku - aby na końcu dodał słowko ' kiss. ' . nawet nie wie , że tą wiadomością zjebał do końca dzisiejszy dzień .

 Dzisiaj dzień całowania . w... teksty

billowalala dodano: 28 grudnia 2010

` Dzisiaj dzień całowania . w tamtym roku świętowaliśmy razem . spędziliśmy calutki dzień na obściskiwaniu się . pamiętam jeszcze jakie miał zajebiście miękkie usta . całował z ogromnym pożądaniem . tego dnia podarował mi ogromnego misia , którego kazał mi nazwać ' buziak ' mówiąc abym patrząc na tego pluszaka przypominała sobie o nim . dzisiejszy dzień spędziłam na płakaniu przed monitorem oglądając nasze zdjęcia zrobione dokładnie rok temu , trzymając na kolanach 'buziaka' , który ma zajebiście podobne oczy do Jego .

 z miłością to jest jak z domkiem... teksty

billowalala dodano: 28 grudnia 2010

` z miłością to jest jak z domkiem z kart lub z zamkiem z piasku . jeden nieostrożny ruch i wszystko się rozpada . tylko , że karty idzie poraz kolejny ułożyć na kształt domku , z piasku można również jeszcze raz zrobić zamek , a miłość niestety nie zawsze w tak prosty sposób idzie odbudować. / Billowalala

 Chwilę w tym siedzę  nie muszę... teksty

billowalala dodano: 27 grudnia 2010

`Chwilę w tym siedzę, nie muszę nic udowadniać, przeliczam kręgi na kręgosłupie diabła ` - shellerini . ;]

 i te zajebiste marzenie... teksty

billowalala dodano: 27 grudnia 2010

` i te zajebiste marzenie , oglądając z kumpelą 19 z kolei już odcinek pamiętników wampirów , aby Damon przyszedł do mnie z tym swoim zajebiście uwodzicielskim uśmiechem , wessał mi się głęboko w krtań wprawiając mnie tym w stan wniebowzięcia . następnie przeciąłby sobie nadgarstek i przyłożyłby mi go ust . wypiłabym jego krew , a po tym on jednym ruchem skręciłby mi kark . obudziłabym się jako seksowna wampirzyca , która ma przed sobą aż całą wieczność .. / Billowalala.

 dzisiaj aby uczcić rocznicę... teksty

billowalala dodano: 26 grudnia 2010

` dzisiaj aby uczcić rocznicę śmierci Magika wraz z kumplami chodziliśmy przez miasto śpiewając na cały głos jego największe hity . choć w dzień jego śmierci byliśmy jeszcze dziećmi to każde z nas pamięta jak Jego smierć pzeżyli nasi starsi kumple , rodzeństwo i kuzynostwo . po parokrotnym obkrążeniu miasta wylądowaliśmy w knajpie , gdzie wszyscy wypiliśmy za zdrowie Magika , bo jak on to śpiewał , to w końcu on jest Bogiem . / Billowalala /- Magik [*] to juz 10 lat .

 gdybym miała wehikuł czasu  to... teksty

billowalala dodano: 26 grudnia 2010

` gdybym miała wehikuł czasu , to cofnęłabym się do dnia , w którym spytał czy będziemy razem i zamiast słodkiego `of course` w odpowiedzi przywaliłabym mu z liścia żeby dotarło do niego , że jednak nie każda laska leci na te jego zajebiście opalone ciało i duże czekoladowe oczy .

 choć wiedziałam  że nikogo nie... teksty

billowalala dodano: 26 grudnia 2010

` choć wiedziałam , że nikogo nie ma , a jego opis `K.C skarbie` jest tylko na pokaz , to i tak zabolało . zaczęłam płakać. po chwili płacz zamienił się w spazmatyczny szloch . jebana miłość - pomyślałam i wyłączyłam gg .

 Kręci kręci każdego dziś... teksty

billowalala dodano: 26 grudnia 2010

`Kręci, kręci, każdego dziś onieśmiela Kiedy na parkiecie w boginię seksu się przemienia` - Bednareek . ; ]

Bednarek .  teksty billowalala dodał komentarz: Bednarek . * do wpisu 26 grudnia 2010
 i jak tu wczuć się w nastrój... teksty

billowalala dodano: 26 grudnia 2010

` i jak tu wczuć się w nastrój świąteczny , gdy już po kilkunastu minutach śpiewania przeze mnie `We wish you a merry christmas ... ` , mama mówi , że jeśli nie przestanę śpiewać to będą to moje `Last christmas.` .

 a kiedyś  gdy będę już... teksty

billowalala dodano: 25 grudnia 2010

` a kiedyś , gdy będę już mieszkała sama , to tak jak Kevin wezmę duże drewniane sanki i zjade na nich po schodach , ciesząc się życiem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV