głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
billowalala przez Ciebie nawet kakao smakuje jakoś inaczej. zajebiście się czuję gdy osoby które nie tak dawno były całym moim światem nie potrafią powiedzieć mi głupiego

billowalala

billowalala.moblo.pl
przez Ciebie nawet kakao smakuje jakoś inaczej.
 przez Ciebie nawet kakao smakuje... teksty

billowalala dodano: 28 sierpnia 2011

` przez Ciebie nawet kakao smakuje jakoś inaczej. `

 zajebiście się czuję gdy osoby... teksty

billowalala dodano: 17 kwietnia 2011

` zajebiście się czuję, gdy osoby, które nie tak dawno były całym moim światem nie potrafią powiedzieć mi głupiego 'siema' .

 ciężko jest mi pojąć  dlaczego... teksty

billowalala dodano: 31 marca 2011

` ciężko jest mi pojąć , dlaczego osoba , którą nie widziałam już od tylu miesięcy , nadal tak cholernie dużo dla mnie znaczy..

 dzięki niemu codziennie muszę... teksty

billowalala dodano: 31 marca 2011

` dzięki niemu codziennie muszę sobie powtarzać `Wera , ogarnij emocje ` .

 zajebiste uczucie  gdy chłopak... teksty

billowalala dodano: 29 marca 2011

` zajebiste uczucie , gdy chłopak , w którym bujam się od 3 lat nagle uzmysłowił sobie , że jest totalnie odurzony w mojej najlepszej przyjaciółce . `

 i wiedziała  że nie ma już co... teksty

billowalala dodano: 29 marca 2011

` i wiedziała , że nie ma już co liczyć na koperte z wiadomością na gg albo słodkiego sms-a na dobranoc...

 dzisiejszego dnia moje... teksty

billowalala dodano: 20 stycznia 2011

` dzisiejszego dnia moje postanowienie noworoczne zostało złamane . nie mogąc się powstrzymać wyslalam mu krótkie 'hej' , a obok postawiłam średnik i gwiazdkę . nie chciałam mu się wtrącać w życie , a poraz kolejny to zrobiłam . założę się , że teraz siedzi i rozmyśla , dlaczego zawsze jak zaczyna sobie ukladac zycie to ja mu się zaczynam w nie wpieprzać . hmm . tym chyba przekazuję , że nigdy nie przestanie mi na nim zależeć . / Billowalala

Cz.3  od tamtej pory codziennie... teksty

billowalala dodano: 20 stycznia 2011

Cz.3 ` od tamtej pory codziennie przychodziła tam , wspominając wszystko co się między nimi wydarzyło . płakała przy tym rzewnymi łzami . w pierwszą rocznicę jego śmierci odnaleziono jej ciało rozszarpane przez zwierzę . w jej bladej ręcę znajdowała się kartka , w której było napisane aby została pochowana obok niego na tej cudownej polanie i że teraz jest naprawde szczęśliwa , poniewać może spędzić z nim całą wieczność . / Billowalala

Cz.2 przed nimi znajdowała się... teksty

billowalala dodano: 20 stycznia 2011

Cz.2 `przed nimi znajdowała się ogromna polana , na której znajdowało się mnóstwo różnokolorowych kwiatów , a kawałek dalej znajdowała się nie wielka górka , którą ona nazywała swoim wzgórzem . w milczeniu wdrapywali się na tą górę wsłuchując się w śpiew ptaków . na szczycie wyjęła z torby koc i rozłożyła go . usiedli , a on nie mógł przestać zachwycać się tym cudownym krajobrazem . ona poprosiła go , aby nikomu nigdy nie powiedział o tym miejscu . on czuł , że jest to dla niej bardzo intymne miejsce , więc przyrzekł jej , że to wzgórze pozostanie tylko ich tajemnicą . i tak było . przez kilka kolejnych miesięcy przychodzili tam codziennie . byli bardzo szczęśliwi . było to 'ich' miejsce . lecz stał się wypadek . w drodze przez las zaatakowało ich dzikie zwierze , on ochronił ją własną piersią , czym naraził się na śmierć . jego ciało pochowała na polanie nieopodal wzgórza .

Cz.1  siedziała samotnie na... teksty

billowalala dodano: 20 stycznia 2011

Cz.1 ` siedziała samotnie na wzgórzu . od zawsze było to jej ulubione miejsce do rozmyślań . słońce właśnie zachodziło , a jej przypomniał się dzień w którym pierwszy raz przyprowadziła go w te miejsce . nikt oprócz niej niegdy nie bywał na tym wzgórzu . znajdowało się za lasem , do którego ludzie bali się przychodzić , po serii mordów wykonanych w tamtym miejscu . ona jednak się nie bała . odkryła to miejsce już jako dziecko i czuła się tam naprawde bezpieczna . przyprowadziła go tam , ponieważ był dla niej kimś ważnym . kimś , który znaczył dla niej tak wiele , że postanowiła pokazać mu miejsce ogromnie dla niej ważne . on zrozumiał powagę sytuacji i poszedł spokojnie za nią . gdy zatrzymali się przed wejściem do lasu on się zawachał .w tym właśnie lesie zginęli jego rodzice . ona czując jego obawę chwyciła go za rękę i razem przeszli przez ten ciemny las. po około 15 minutach dotarli na miejsce . bardzo zaskoczyło go to co ujrzał .

 A dziś zapragnęłam  abym miała... teksty

billowalala dodano: 20 stycznia 2011

` A dziś zapragnęłam , abym miała w sobie tyle siły , by ten fragment piosenki ` nie oglądam się za siebie, dobrze jest tu i teraz. ` mógł stać się moim życiowym mottem .

 i mam cholerną nadzieję  że on... teksty

billowalala dodano: 28 grudnia 2010

` i mam cholerną nadzieję , że on tak ja pije nocą po 5 kubków kawy aby tylko nie zasnąć . aby nie ujrzeć w snach nas razem jak jesteśmy zajebiście szczęśliwi w swoim towarzystwie . mam nadzieje także , że po takich snach płacze równie rzewnymi łzami jak ja i wspomina wszystkie chwile za nim obydwóm spieprzył nam życie .

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 14 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV