głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bi_bi Minęło tyle czasu odkąd miałam z Tobą jakikolwiek kontakt. Mimo wszystko jesteś obecny w moim teraźniejszym życiu. Codziennie pojawiasz się w moich snach nieważ

bi_bi

bi_bi.moblo.pl
Minęło tyle czasu odkąd miałam z Tobą jakikolwiek kontakt. Mimo wszystko jesteś obecny w moim teraźniejszym życiu. Codziennie pojawiasz się w moich snach nieważne czy gr
Minęło tyle czasu odkąd miałam z... teksty

bi_bi dodano: 13 stycznia 2016

Minęło tyle czasu odkąd miałam z Tobą jakikolwiek kontakt. Mimo wszystko jesteś obecny w moim teraźniejszym życiu. Codziennie pojawiasz się w moich snach, nieważne czy grasz główną role, czy też widzę Cię tylko chwilowo. Dostrzegam Twoje zachowanie i słowa w ludziach przypadkowo spotkanych. Wyczuwam Twój zapach, a kiedy słyszę "nasze" ulubione piosenki w radiu, do oczu napływają mi łzy. I jedyne pytanie jakie mi się nasuwa w moich myślach to czy Ty również odczuwasz to samo..

Daj kurwa o sobie zapomnieć... teksty

bi_bi dodano: 13 stycznia 2016

Daj kurwa o sobie zapomnieć, błagam. Jest coraz gorzej.

Ostatnio coraz gorzej wychodzi mi... teksty

bi_bi dodano: 5 stycznia 2016

Ostatnio coraz gorzej wychodzi mi bycie szczęśliwą. Uśmiech na twarzy to jest to co widzisz, jednak w środku krzyczę z całych sił z cierpienia i smutku.

Nie wymagam zbyt wiele  szacunek... teksty

bi_bi dodano: 22 listopada 2015

Nie wymagam zbyt wiele, szacunek, wsparcie, obecność i poczucie, że jestem kochana i najważniejsza. To na prawdę nie jest dużo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV