głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii A Ona? Była delikatna i pamiętam że miała ślady na rękach. Dzisiaj pęka mi serce gdy myślę że jej niema. Cześć mordeczko. Dawno nic do Ciebie nie pisałam. Nic n

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
A Ona? Była delikatna i pamiętam że miała ślady na rękach. Dzisiaj pęka mi serce gdy myślę że jej niema.
A Ona? Była delikatna i pamiętam... teksty

bezznakumiloscii dodano: 19 lipca 2015

A Ona? Była delikatna i pamiętam,że miała ślady na rękach. Dzisiaj pęka mi serce,gdy myślę,że jej niema.

Cześć mordeczko. Dawno nic do... teksty

bezznakumiloscii dodano: 14 lipca 2015

Cześć mordeczko. Dawno nic do Ciebie nie pisałam. Nic nie składało się w całość, żadne myśli, które krążyły w koło tysiącami różnych dróg. Trochę stęskniłam się za Tobą. Za blaskiem Twoich oczu, i za uśmiechem, którym zawsze mnie darowałeś. Uwielbiałam patrzeć na Ciebie, gdy kąciki Twoich ust unosiły się ku górze. Uwielbiałam patrzeć jak się uśmiechasz, i jak tymi swoimi delikatnymi ustami mówiłeś, że jestem najlepsza. Tęsknie za takim właśnie widokiem, za Twoim uśmiechem i Twoimi głębokimi oczami. Za trzymaniem się za ręce, za tymi objęciami, i słowami, że zawsze przy mnie będziesz. Wiedziałam, że nie odejdziesz, bo teraz też czuję Cię tutaj, tyle, że nie aż tak jak kiedyś. Chciałabym żebyś tu wrócił, wiesz? Żebyś przyszedł do mnie, przytulił mnie i dodał, że to był tylko zły sen, z którego nie potrafiłam się obudzić. Bo cholernie mi Cię brakuje. I boli mnie to, że już nigdy się nie zobaczymy.Chciałabym chociaż ostatni raz wymienić się słowami, i powiedzieć Ci coś, czego nie zdążyłam.

Moje autorstwo. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Moje autorstwo. do wpisu 13 lipca 2015
Kurwa podpisuj. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Kurwa podpisuj. do wpisu 9 lipca 2015
Kolejny wpis niepodpisany. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Kolejny wpis niepodpisany. do wpisu 9 lipca 2015
Moje. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Moje. do wpisu 9 lipca 2015
Powiedz mi że jestem jedyną... teksty

bezznakumiloscii dodano: 5 lipca 2015

Powiedz mi,że jestem jedyną kobietą w Twoim życiu,którą będziesz kochał. Powiedz mi,że oprócz mnie pokochasz naszą córeczkę,która może kiedyś się pojawi. Powiedz mi,że tylko ze mną chciałbyś być do końca,że tylko przy mnie będziesz trwał i,że dla mnie będziesz gotów zrobić to wszystko,byle się poświęcić. - Upewnij mnie w przekonaniu,że oddałeś mi się cały. Że do końca będziesz mój,i że kochasz mnie tak,jak mocno nie kochałeś jeszcze nikogo. Upewnij mnie,że to co do mnie czujesz jest wyjątkowe,i niepowtarzalne. Upewnij mnie w przekonaniu,że całą swoją miłość kierujesz tylko do mnie. Upewnij mnie,że jestem Ci potrzebna,i że chcesz być tylko przy mnie. Powiedz mi kilka słów,i pokaż kilka gestów,tak żebym czuła,że to Ty jesteś tym kimś,z kim chciałabym spędzić resztę życia. Zrób tak,żebym czuła się najszczęśliwszą kobietą na Ziemi,bo miałabym Ciebie. Pokaż,że jestem tylko Twoja,a Ty jesteś tylko mój. I zapewnij mnie,że tak już zostanie,i że nic już nas nie rozdzieli.

Obiecaj mi  że choćby nie wiem co... teksty

bezznakumiloscii dodano: 28 czerwca 2015

Obiecaj mi, że choćby nie wiem co będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj mi, że po tym wszystkim co się wydarzy, Ty wciąż będziesz wracał do tych chwil z kącikami ust ku górze, obiecaj mi, że nie zapomnisz mnie nigdy i zawsze będziesz miło mnie wspominał. Obiecaj mi, że kiedyś, jak mnie tu już nie będzie, będziesz opowiadał dzieciom, i wnukom, o Nas, i o losie, który Nas spotkał. Obiecaj mi to, że choćby nie wiem co się stanie, zostanę w Twoim sercu na zawsze, obiecaj tylko to.

   Gdybym mogła cofnąć czas  to... teksty

bezznakumiloscii dodano: 24 czerwca 2015

`` Gdybym mogła cofnąć czas, to gwarantuję Ci, że nawet nie poznałbyś mojego imienia. ``

Usiadłam przy grobie dziadka  i... teksty

bezznakumiloscii dodano: 23 czerwca 2015

Usiadłam przy grobie dziadka, i odpaliłam znicz. - Cześć dziadku. Przywitałam go cicho. Czułam, że jest blisko, mimo tego, że nie widziałam go. - Dużo zmieniło się odkąd Cię niema, i wiem, że ta zmiana na pewno by Cię nie zadowoliła. Nie był byś dumny z moich myśli, ani z tego co się ze mną dzieję. - Przepraszam Cię. Wiem, że obiecałam Ci być silna. Miałam być dobra dla ludzi i dawać przykład. miałam pomagać bratu i rodzicom, nawet wtedy kiedy od Nas odchodziłeś . Wiem, tak powinno być. Za to też Cię przepraszam, bo nie jestem. Nie potrafię być, mimo słów, które zawsze powtarzałeś. Mimo śmiechu ile dawałeś, mimo radości, która w Tobie była. - Osłabiło mnie to wszystko, Twoje odejście, o którym nie jestem w stanie zapomnieć. Przepraszam Cię, za wszystko. I choćby nawet za to, że bez Ciebie dziś nie jestem w stanie funkcjonować. Nie potrafię. Bo Ty stanowiłeś wielkie szczęście, którego zabrakło,tuż po Twoim odejściu. Bez Ciebie nie będę już taka jak kiedyś,za bardzo tęsknię. Przepraszam.

'Nie mam siły'  mówię dusząc się... teksty

bezznakumiloscii dodano: 22 czerwca 2015

'Nie mam siły'- mówię dusząc się płaczem, a moje ciało lekko osuwa się po ścianie. Jak boli, kurwa. Nie czuję nic, emocje, które zbierały się już tak długo puściły. Zagryzam wargi do krwi, i zaciskam pięści by jakoś powstrzymać łzy. Płyną one nurtem, aż do dołu i kapią na ubrania. Nie potrafię ich zatrzymać, ból jest za silny, by je powstrzymać. Ból, który wypełnia mnie po brzegi, jest silniejszy niż duma, która do tej pory pozwalała mi wszystko zakryć. - To uczucie. Okropne uczucie, jakby ktoś wyrywał Ci serce. - Umieram. Pierwsza myśl, która naszła. Wewnątrz wszystko umiera. To przez Niego. Przez chłopaka, który ponoć mnie kocha. Kocha tak, że za każdym razem zawodzi i rani tak bardzo, jak nikt inny jeszcze nie ranił. A tak nie można, nie można ranić osób, które sie kocha, nie powinno. A On? Zniszczył mnie. Doszczętnie mnie zniszczył.

Przy ostatniej naszej rozmowie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 15 czerwca 2015

Przy ostatniej naszej rozmowie uświadomiłam sobie,że już nie znaczysz tyle co kiedyś.Nic nie warte dialogi,słowa i przemijające obietnice.Kiedyś było inaczej,pamiętasz? Zawsze nie rozłączni,niczym najlepsze rodzeństwo.Kiedyś byliśmy w stanie skoczyć za sobą w ogień.Kiedyś,a co teraz? Spójrz.Minęło tylko kilka tygodni bez jakichkolwiek rozmów.Wiecznie przegadane noce i dnie,rozmowy o życiu i o codzienności,bycie przy sobie tak nagle stało się niczym,tak nagle i one się skończyły.Zauważ,że to wszystko znikło.Tak jakby nigdy tego nie było,jakby ta przyjaźń nie istniała.Jak to możliwe,że to wszystko między nami wygasło tak z dnia na dzień? Powiedz mi,jak? Nie rozumiem,jak ktoś kto był blaskiem w oczach nagle przestaje być ważny.Staje się tak zupełnie obcy i traci swoją wartość.I teraz popatrz,ja już nie myślę o Tobie.Nie mowie o Tobie,ani nie wspominam żadnych wspomnień z Tobą.Nie pamiętam nic co kiedyś wspominałam codziennie z kącikami ust ku górze.Przestałeś być ważny,całkowicie.Ale czy ja dla Ciebie też?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV