głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii Pamiętasz mnie? Pamiętasz kolor moich oczu? A pamiętasz barwę mojego głosu? Pamiętasz to kiedy pierwszy raz usłyszałeś mój głos i spławiłam Cię bo nie miałam cz

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
Pamiętasz mnie? Pamiętasz kolor moich oczu? A pamiętasz barwę mojego głosu? Pamiętasz to kiedy pierwszy raz usłyszałeś mój głos i spławiłam Cię bo nie miałam czasu
Pamiętasz mnie? Pamiętasz kolor... teksty

bezznakumiloscii dodano: 8 sierpnia 2015

Pamiętasz mnie? Pamiętasz kolor moich oczu? A pamiętasz barwę mojego głosu? Pamiętasz to, kiedy pierwszy raz usłyszałeś mój głos, i spławiłam Cię, bo nie miałam czasu, wtedy się pokłóciliśmy. Pamiętasz tą pierwszą kłótnie? Po której nie odzywaliśmy się do siebie przez tydzień. Pamiętasz to? Najdłuższy okres, kiedy nie rozmawialiśmy ze sobą. Okres, w którym trudno Nam było odezwać się do siebie. Po tygodniu jednak to Ty przeprosiłeś. Pamiętasz te pierwsze przeprosiny? Pierwsze i nie ostatnie. Pamiętam to jeszcze, że nigdy nikogo nie przepraszałeś. Byłeś zimnym draniem i nie potrafiłeś wydusić z siebie tych słów. Do mnie jednak się przełamałeś.Pokazałeś mi,że jestem dla Ciebie kimś bliskim. Pamiętasz to? Bo ja bardzo dokładnie. Pamiętam, kiedy przyznałeś się, że jesteś zimny, ale, że nie chcesz mnie ranić. Przyznałeś się do błędu, i po raz pierwszy przyznałeś mi rację. Pamiętasz? Pamiętasz tą przyjaźń ponad wszystko? Powiedz mi teraz, co się z Nami stało? Gdzie to wszystko jest?

On słyszał moje wołanie. Wiedział... teksty

bezznakumiloscii dodano: 4 sierpnia 2015

On słyszał moje wołanie. Wiedział, że jest źle, ale nie wiedział jak pomóc. Bał się. Bał się, że posunę się o krok za daleko. O krok, który mógłby wszystko zmienić. Krok, w którym już nic nie przywróciłoby tego co było. On wiedział, wiedział, że jestem silna, ale do czasu. Do czasu, w którym wszystko może puścić. Bał się, że się poddam. Bał się, że przestanę walczyć i, że po prostu zdecyduję się na coś nieodwracalnego. Bał się o mnie. O to co się ze mną dzieje, i o to co dzieję się z moim życiem. Nie wiedział jak mi pomóc. Zastanawiał się każdego dnia, jak to zrobić. Chciał tylko, żebym uśmiechała się bez powodu. Chciał żebym dostrzegała same kolorowe barwy świata, a zapomniała o tych szarych. Chciał żebym była szczęśliwa. Bo On taki był, mimo losu jaki go gonił i historii, która mu się przydarzyła.On cieszył się z tego co ma,mimo wszystko. - Co mam zrobić być Cię uszczęśliwić? Zapytał,gdy już nic nie wymyślił. -Wystarczy żebyś był.Odpowiedziałam.Kilka dni później zmarł. Skończyło się.

Umarł tego samego dnia w szpitalu.... teksty

bezznakumiloscii dodano: 29 lipca 2015

Umarł tego samego dnia w szpitalu. - Nienawidzę szpitali.

Tęsknię za Nim. Za jego ciepłem... teksty

bezznakumiloscii dodano: 25 lipca 2015

Tęsknię za Nim. Za jego ciepłem, za jego ogromem miłości, i jego uśmiechem. Za jego poczuciem humoru, i za tym ile dawał mi przez te lata, w których był przy mnie. Jego uśmiech, i jego słowa, zawsze sprawiały, że kąciki ust same unosiły się ku górze. On zawsze wiedział, jak podnieść na duchu, i jak sprawić by ktoś się uśmiechał. I choć czasem denerwował swoim zachowaniem, to jednak nic w przeciwieństwie do tego jakie szczęście dawał. Potrafił cieszyć się z tego co miał, gdyż nie było tego za wiele. On z niczego, potrafił zrobić coś cholernie wyjątkowego. Potrafił wszystko. Był jak Anioł Stróż,który zawsze z uśmiechem czuwał przy Nas, żebyśmy się nie pogubili. I udało mu się to. Pokazał nam jak walczyć, i jak to jest mieć cierpliwość, gdy życie nie toczy się najlepiej. Pokazał, że można być szczęśliwym, mimo tego, co tak naprawdę Nas otacza. I to w Nim lubiłam, że nigdy nie poddawał się, mimo tego, co działo się w koło. Takiego go pamiętam - szczęśliwego. Kocham Cię, dziadku.

  Minął rok  minie następny  ale... teksty

bezznakumiloscii dodano: 25 lipca 2015

` Minął rok, minie następny, ale to nie powróci, już nigdy.

A Ona? Była delikatna i pamiętam... teksty

bezznakumiloscii dodano: 19 lipca 2015

A Ona? Była delikatna i pamiętam,że miała ślady na rękach. Dzisiaj pęka mi serce,gdy myślę,że jej niema.

Cześć mordeczko. Dawno nic do... teksty

bezznakumiloscii dodano: 14 lipca 2015

Cześć mordeczko. Dawno nic do Ciebie nie pisałam. Nic nie składało się w całość, żadne myśli, które krążyły w koło tysiącami różnych dróg. Trochę stęskniłam się za Tobą. Za blaskiem Twoich oczu, i za uśmiechem, którym zawsze mnie darowałeś. Uwielbiałam patrzeć na Ciebie, gdy kąciki Twoich ust unosiły się ku górze. Uwielbiałam patrzeć jak się uśmiechasz, i jak tymi swoimi delikatnymi ustami mówiłeś, że jestem najlepsza. Tęsknie za takim właśnie widokiem, za Twoim uśmiechem i Twoimi głębokimi oczami. Za trzymaniem się za ręce, za tymi objęciami, i słowami, że zawsze przy mnie będziesz. Wiedziałam, że nie odejdziesz, bo teraz też czuję Cię tutaj, tyle, że nie aż tak jak kiedyś. Chciałabym żebyś tu wrócił, wiesz? Żebyś przyszedł do mnie, przytulił mnie i dodał, że to był tylko zły sen, z którego nie potrafiłam się obudzić. Bo cholernie mi Cię brakuje. I boli mnie to, że już nigdy się nie zobaczymy.Chciałabym chociaż ostatni raz wymienić się słowami, i powiedzieć Ci coś, czego nie zdążyłam.

Moje autorstwo. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Moje autorstwo. do wpisu 13 lipca 2015
Kurwa podpisuj. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Kurwa podpisuj. do wpisu 9 lipca 2015
Kolejny wpis niepodpisany. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Kolejny wpis niepodpisany. do wpisu 9 lipca 2015
Moje. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Moje. do wpisu 9 lipca 2015
Powiedz mi że jestem jedyną... teksty

bezznakumiloscii dodano: 5 lipca 2015

Powiedz mi,że jestem jedyną kobietą w Twoim życiu,którą będziesz kochał. Powiedz mi,że oprócz mnie pokochasz naszą córeczkę,która może kiedyś się pojawi. Powiedz mi,że tylko ze mną chciałbyś być do końca,że tylko przy mnie będziesz trwał i,że dla mnie będziesz gotów zrobić to wszystko,byle się poświęcić. - Upewnij mnie w przekonaniu,że oddałeś mi się cały. Że do końca będziesz mój,i że kochasz mnie tak,jak mocno nie kochałeś jeszcze nikogo. Upewnij mnie,że to co do mnie czujesz jest wyjątkowe,i niepowtarzalne. Upewnij mnie w przekonaniu,że całą swoją miłość kierujesz tylko do mnie. Upewnij mnie,że jestem Ci potrzebna,i że chcesz być tylko przy mnie. Powiedz mi kilka słów,i pokaż kilka gestów,tak żebym czuła,że to Ty jesteś tym kimś,z kim chciałabym spędzić resztę życia. Zrób tak,żebym czuła się najszczęśliwszą kobietą na Ziemi,bo miałabym Ciebie. Pokaż,że jestem tylko Twoja,a Ty jesteś tylko mój. I zapewnij mnie,że tak już zostanie,i że nic już nas nie rozdzieli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV