głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezgraniczna W jednej chwil Twój świat runął jego już nie ma. Nie wiesz co masz ze sobą zrobić. Zaczynasz zastanawiać się czy jeszcze kiedykolwiek będziesz szczęśliwa. W pew

bezgraniczna

bezgraniczna.moblo.pl
W jednej chwil Twój świat runął jego już nie ma. Nie wiesz co masz ze sobą zrobić. Zaczynasz zastanawiać się czy jeszcze kiedykolwiek będziesz szczęśliwa. W pewnym mo
W jednej chwil Twój świat runął... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

W jednej chwil Twój świat runął, jego już nie ma. Nie wiesz, co masz ze sobą zrobić. Zaczynasz zastanawiać się, czy jeszcze kiedykolwiek będziesz szczęśliwa. W pewnym momencie zaczynasz obwiniać siebie za to co się stało, chociaż doskonale wiesz, że to nie była ani Twoja, ani jego wina.

„szukasz wyjścia? Nie da Ci go... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

„szukasz wyjścia? Nie da Ci go czysta”

Nie jestem duszą towarzystwa. Wolę... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Nie jestem duszą towarzystwa. Wolę dobry film, popcorn i ciepłe kapcie od klubowej imprezy wśród wyglądających podobnie lasek i napalonych facetów. Mimo to, gdy potrzebuje się wypłakać wystarczy jeden telefon i w ciągu kilkudziesięciu minut widzę w progu mojej chaty znajomą twarz z pakietem wina i dużą czekoladą.

W pewnym momencie zaczynasz... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

W pewnym momencie zaczynasz dostrzegać też te złe chwile, wymywasz obraz ideału, jakim jakby nie patrzeć wcześniej byłeś. Mimo to najbardziej na świecie chciałabyś, aby te wszystkie chwile wróciły chociaż na kilka sekund.

Miałeś kiedyś tak  że Twój... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Miałeś kiedyś tak, że Twój świat zatrzymał się na chwilę? Wszystko w ułamku sekundy stało się obojętne, a każde wypowiedziane słowo odbijało się od Ciebie jak o przeszkodę nie do przejścia?

Po naszym rozstaniu bardzo... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Po naszym rozstaniu bardzo cierpiałam. Nie chciałam o tym rozmawiać z nikim bliskim i to nie było tak, że nie mogłam, tylko nie chciałam tego robić. Wtedy też, kiedy siedziałam na ławce w parku i płakałam zrozumiałam paradoks znajomości. Zdecydowanie łatwiej wygadać się komuś obcemu. Komuś, kto nie będzie Ci co chwile powtarzał, że „czas leczy rany”, albo „znajdziesz kogoś, kto bardziej na Ciebie zasługuje”. W takich momentach warto rozmawiać z kimś, kto nas nie zna, nie będzie nas faworyzował i z innego punktu widzenia spojrzy na naszą historię.

Najgorszy jest moment  w którym... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Najgorszy jest moment, w którym uświadamiasz sobie, że nigdy więcej nie obudzisz się wtulona w jego ramiona. Nigdy więcej nie pocałujesz go w jego popękane usta, nie spojrzysz w jego błyszczące oczy. Nie poczujesz jego zimnego dotyku na Twoim delikatnym ciele, a nawet ani razu już nie usłyszysz, jak słodko wypowiada Twoje imię

Miałeś być już zawsze przy mnie... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Miałeś być już zawsze przy mnie, miała być to miłość na całe życie. Przecież wybraliśmy już nawet imiona dla naszych dzieci.

Dla wielu byłeś ideałem –... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Dla wielu byłeś ideałem – przystojny, bogaty facet w mundurze. Gdyby tego było mało – nie byłeś dupkiem. Byłeś bardzo dojrzały i wiedziałeś, co tak naprawdę liczy się w życiu. Ja byłam przy Tobie takim trochę brzydkim kaczątkiem. Według wielu osób jedynym powodem, dla którego zwróciłeś uwagę na mnie było to, że pochodzę z dobrego domu. Kilka razy usłyszałam niemiłe komentarze typu „co taki fajny facet robi z taką laską”. Mimo to zawsze powtarzałeś mi, że jestem najpiękniejsza i nie obchodzi Cię opinia innych osób. Wiem, ze dziewczyny gadały tak, bo przemawiała przez nie zazdrość. Ale tak się dzieję, kiedy zamiast porządnego, prowadzącego spokojne życia faceta wolicie przysłowiowego drania, bo przecież „łobuz kocha najmocniej”

Piszesz i dzwonisz  ale to tak nie... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Piszesz i dzwonisz, ale to tak nie działa. To przeszłość, do której ja nie chcę już wracać.

Każdy z nas chciałby przeżyć... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Każdy z nas chciałby przeżyć życie bez historii o złamanym sercu.

Postawiłeś poprzeczkę tak wysoko... teksty

bezgraniczna dodano: 1 tydzień temu

Postawiłeś poprzeczkę tak wysoko, że prawdopodobnie nigdy w życiu się już nie zakocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV