głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bemolka Już niedługo będziemy leżeć na trawie patrząc w gwiazdy całując się przy blasku księżyca. Nie wierzę że to w wszystko wróci jednocześnie mając nadzieję że wszys

bemolka

bemolka.moblo.pl
Już niedługo będziemy leżeć na trawie patrząc w gwiazdy całując się przy blasku księżyca. Nie wierzę że to w wszystko wróci jednocześnie mając nadzieję że wszystko p
Już niedługo będziemy leżeć na... teksty

bemolka dodano: 2 maja 2013

Już niedługo będziemy leżeć na trawie, patrząc w gwiazdy, całując się przy blasku księżyca. Nie wierzę, że to w wszystko wróci, jednocześnie mając nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i wakacje spędzimy razem, w całkowicie innym otoczeniu, miejscu niż zawsze. Nawet moja mama tak strasznie nam kibicuje, pozwalając na to wszystko, byle byśmy tylko byli razem.

Jest zupełnie jak kiedyś  mam... teksty

bemolka dodano: 2 maja 2013

Jest zupełnie jak kiedyś, mam Ciebie, mam przy sobie wspaniałych ludzi. Wszystko wróciło, żeby to trwało jak najdłużej, na zawsze.

Wchodząc w ciemne ulice  stanowiące... teksty

bemolka dodano: 2 maja 2013

Wchodząc w ciemne ulice, stanowiące nieodłączny punkt naszych spacerów, stawałeś i całując moją rękę, szeptałeś bym się nie bała. Przy nikim, nigdy nie czułam się bardziej bezpiecznie.

To dopiero początek  a już jest tak... teksty

bemolka dodano: 26 marca 2013

To dopiero początek, a już jest tak strasznie ciężko. Najgorsze są wieczory, właśnie teraz leżałabym wtulona w Ciebie, Ty marudziłbyś mi jak bardzo Ci zimno i muszę Cię przytulić. Tak bardzo mam ochotę to zrobić, zapomnieć o wszystkim w Twoich ramionach. Cholernie żałuję, że teraz jesteś tak daleko, że nie wykorzystaliśmy do końca naszego czasu.

Kolejny raz zaczynamy od nowa... teksty

bemolka dodano: 20 marca 2013

Kolejny raz zaczynamy od nowa, zachowujemy się jak dzieci myśląc, że tym razem się uda. Mając nadzieję, że teraz wszystko pójdzie po naszej myśli. Ale ja tak strasznie się tego boje, wyjdzie jak zawsze, popełnimy te same błędy, oboje będziemy cierpieć, ale mimo to spróbujmy, by choć na chwile zaznać tego szczęścia, nie zważając na konsekwencje.

W mojej głowie powtarzam nasze... teksty

bemolka dodano: 25 stycznia 2013

W mojej głowie powtarzam nasze rozmowy. Ciągle i ciągle, aż staną się halucynacjami.

 My  będziemy żyć dłużej niż... teksty

bemolka dodano: 16 stycznia 2013

"My" będziemy żyć dłużej niż "ja", "My" będziemy lepsi niż ja byłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV