głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulabeck Jeśli tak jest niech tak zostanie lecz nasze życie nie będzie już rajem. Nie wiem czy chcesz by tak się stało lecz ja chcę by to marzenie się nie spełniało. Nie

anulabeck

anulabeck.moblo.pl
Jeśli tak jest niech tak zostanie lecz nasze życie nie będzie już rajem. Nie wiem czy chcesz by tak się stało lecz ja chcę by to marzenie się nie spełniało. Nie chcę
Jeśli tak jest  niech tak zostanie... teksty

anulabeck dodano: 24 grudnia 2015

Jeśli tak jest, niech tak zostanie, lecz nasze życie nie będzie już rajem. Nie wiem czy chcesz by tak się stało lecz ja chcę by to marzenie się nie spełniało. Nie chcę Cię zranić ty dobrze o tym wiesz. Jesteś jak kwiatek, ja przy Tobie czuję się w dostatek. Więc powiedz czy kochać Cię powinnam, bo gdy jestem Tobą czuję się niewinna..

Byłeś dla mnie miły  kochałam... teksty

anulabeck dodano: 12 grudnia 2015

Byłeś dla mnie miły, kochałam Cię szczerze. Lecz po tym co zaszło, w twą miłość nie wierzę. Ty mnie całowałeś, ja Tobie wierzyłam, bo w Tobie naprawdę zakochana byłam. Chciałam jak najlepiej, lecz się nie udało, bo widzisz dla Ciebie miłość to za mało.

Zostały wspomnienia  lecz teraz to... teksty

anulabeck dodano: 12 grudnia 2015

Zostały wspomnienia, lecz teraz to jest bez znaczenia, bo moich bliskich już przy mnie nie ma...

Kiedy upadasz wiesz  że tak nie... teksty

anulabeck dodano: 12 grudnia 2015

Kiedy upadasz wiesz, że tak nie może być, Musisz się podnieść i przed siebie iść, Lecz jeśli czasem masz paranoje, To nie myśl p tym i walcz o swoje. Czujesz, że raczej z tym nie podołasz To nie myśl o tym bo wiem, że zdołasz. Przecież nie jesteś żadnym mięczakiem, Co da pomiatać sobą jak wrakiem. Pokaż nam wszystkim, że jesteś twardy, I że potrafisz osiągnąć swój cel zawarty. Jeśli to jest coś bardzo ważnego, To walcz o to bracie na całego, Bo przecież przez to nie możesz nic stracić, Lecz w zamian zyskać szacunek wśród braci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV