głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alison.life wiemy że to co nas łączy jest czymś wyjątkowym. nie wielu ludzi może się tym cieszyć. trzeba to doceniać jeśli się to ma. nigdy nie wiadomo co Cię czeka za rogi

alison.life

alison.life.moblo.pl
wiemy że to co nas łączy jest czymś wyjątkowym. nie wielu ludzi może się tym cieszyć. trzeba to doceniać jeśli się to ma. nigdy nie wiadomo co Cię czeka za rogiem
wiemy  że to co nas łączy  jest... teksty

alison.life dodano: 29 listopada 2014

wiemy, że to co nas łączy, jest czymś wyjątkowym. nie wielu ludzi może się tym cieszyć. trzeba to doceniać, jeśli się to ma. nigdy nie wiadomo, co Cię czeka za rogiem, jak mawiała moja mama.

ta miłość i poczucie  że zawsze... teksty

alison.life dodano: 29 listopada 2014

ta miłość i poczucie, że zawsze będzie wobec mnie stuprocentowo lojalny, sprawiły że w końcu przestałam biec przez życie na oślep. zrozumiałam, że dzięki bliskiej osobie można mieć poczucie powrotu do domu, a dla mnie dom był tam, gdzie ON.

raz za razem odtwarzam w myślach... teksty

alison.life dodano: 29 listopada 2014

raz za razem odtwarzam w myślach jego słowa: czy tego właśnie pragniesz? byśmy byli ze sobą z konieczności, nie będąc w stanie żyć wspólnie pełnią życia, ale nie mając odwagi, by żyć osobno?

nie zniosłabym świadomości  że... teksty

alison.life dodano: 29 listopada 2014

nie zniosłabym świadomości, że Cie zostawiam. to byłoby najtrudniejsze: pozostawienie Ciebie, gdy tak bardzo Cie kocham. pękłoby mi serce

wspomnień nie można dotknąć... teksty

alison.life dodano: 10 listopada 2014

wspomnień nie można dotknąć, poczuć ani przytulić. nigdy nie są dokładnie takie jak tamta chwila, a z biegiem czasu nieubłaganie bledną.

przepraszam  nie chciałam się w... teksty

alison.life dodano: 10 listopada 2014

przepraszam, nie chciałam się w Tobie zakochać. tak wyszło.

byliśmy najlepszymi przyjaciółmi... teksty

alison.life dodano: 10 listopada 2014

byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami. bycie razem było naszym przeznaczeniem. ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie.

przyłożyłam do twarzy niebieską... teksty

alison.life dodano: 10 listopada 2014

przyłożyłam do twarzy niebieską bawełnianą bluzę i natychmiast wychwyciłam znajomy zapach. moje serce ogarnął przeraźliwy smutek. poczułam uścisk w żołądku, po karku przeszło mrowie, a w gardle stanęła gula. ogarnęła mnie panika. nie licząc niskiego buczenia lodówki i rozlegających się co jakiś czas jęków w rurach, w domu panowała cisza. byłam sama. zrobiło mi się niedobrze. pobiegłam do łazienki, gdzie osunęłam się na kolana przed muszlą klozetową. on odszedł i już nigdy nie wróci. taka była rzeczywistość.

jeżeli nie jes­teśmy... teksty

alison.life dodano: 1 października 2014

jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?

w tej chwi­li nie wierzę... teksty

alison.life dodano: 1 października 2014

w tej chwi­li nie wierzę ab­so­lut­nie w nic i nie mam żad­nej nadziei.

Co spra­wia  że człowiek zaczy­na... teksty

alison.life dodano: 1 października 2014

Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują.

moją duszą wstrząsa wielki szloch.... teksty

alison.life dodano: 9 września 2014

moją duszą wstrząsa wielki szloch. być może właśnie popełniłam największy błąd w życiu. być może właśnie oddałam siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV