 |
|
jesteś moim odbiciem w lustrze, razem tworzymy jedną całość ! < 3. / kolorooowa
|
|
 |
|
- narysowałem ci serce ekierką . - jak to , przecież tak się nie da .? - jak się kocha to sie wszytko da zrobić . ♥
|
|
 |
|
tak, a na klawiaturze od komputera mam włączony tryb T9 ! xD ./ kolorooowa
|
|
 |
|
Czy można nazywać 'suką' osobę która na ogół jest bardzo spokojna tylko od czasu do czasu zapali, napije się, która jest bardzo szczęśliwa ze swoim chłopakiem, którego nie odbiła żądnej dziewczynie, ale jeżeli to zrobiła to z nieświadomości że kręcił z inną? Bo mi się wydaje że nie .. A czy można nazwać 'suką' osobę która za wszelką cenę chce odbić chłopaka innej dziewczynie, albo wyznaje strasznie zajętemu chłopakowi miłość ? Bo mi się wydaje że tak, więc następnym razem zastanówcie się do kogo tak mówicie . /kolorooowa
|
|
 |
|
- ale czysto w tym kiblu !
- no faktycznie chyba tu była ta szmata .
- no i wytarła to wszystko swoim ryjem, prawda ? :) / kolorooowa
|
|
 |
|
Nie dopuszczalne jest by znów zaczęło mi zależeć.
|
|
 |
|
Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Zwłaszcza, jeżeli o mało co się w niej nie utopiliśmy. Tak wiem. Ale dlaczego? Przynajmniej teraz wiemy czego się po tej rzece można spodziewać. Znamy już grunt i siłę nurtu wody. Jesteśmy bardziej doświadczeni. Więc dlaczego nie?
|
|
 |
|
Było sporo po północy,a ja nie mogłam zasnąć,więc wstałam z łóżka i na bosaka podreptałam do okna.Odsunęłam roletę i spojrzałam na zewnątrz.Było jaśniutko,śnieg dawał cudowne oświetlenie nocy, a lampki na oknie dodawały cudownego uroku..Ugięłam łokcie na parapecie i chuchnęłam na szybę..Na zaparowanej szybie zaczęłam pisać jego imię,ale na trzeciej literce się zawahałam i zmazałam wszystko zwinnym i szybkim ruchem..Co ja tak naprawdę czuję? Kim tak naprawdę jestem? Od kilku dni przestałam myśleć o właścicielu brązowych oczu, było tak jakby nigdy się nie pojawił..Zamiast niego, w jego miejsce wskoczył jego imiennik,który już zawsze będzie mi o nim przypominał..A najgorsze jest to,że chyba się od niego uzależniam..I chyba coraz bardziej mi zalezy..A boję się.. Boję się cholernie,że okaże się dupkiem, tak jak reszta..Opuściłam roletę i wróciłam do łóżka..Zasnęłam dopiero nad ranem..
|
|
 |
|
Ogarnij się patologiczna dziwko , niżej już nie upadniesz / xdecodexmex
|
|
 |
|
Ile Ci zapłacić, by zobaczyć jak się szmacisz ? ;] / wyjebana
|
|
 |
|
lubisz too suko . lubisz niszczyć i burzyć czyjeś szczęście . Wyliż se dupe ! ;]
|
|
|
|