głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika uwalniam.mysli

W życiu przychodzi taka chwila w której brakuje Ci kogoś tak bardzo że chciałabyś go wyjąć ze swoich snów aby go uścisnąć.

legalove dodano: 3 godziny temu

W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, że chciałabyś go wyjąć ze swoich snów, aby go uścisnąć.

 Kupiłam bilet nie próbuj mnie zatrzymać. Zbyt długo odkładałam swoje szczęście na później.

legalove dodano: 3 godziny temu

"Kupiłam bilet, nie próbuj mnie zatrzymać. Zbyt długo odkładałam swoje szczęście na później."

 Twój uśmiech dodaje mi skrzydeł Twoja obecność sprawia że pragnę aby czas zatrzymał się w miejscu.  Przyjdź uśmiechnij się dla mnie i zatrzymaj wszystkie zegary by czas w Twoich ramionach mógł trwać w nieskończoność.

legalove dodano: 3 godziny temu

"Twój uśmiech dodaje mi skrzydeł, Twoja obecność sprawia, że pragnę aby czas zatrzymał się w miejscu. Przyjdź, uśmiechnij się dla mnie i zatrzymaj wszystkie zegary, by czas w Twoich ramionach mógł trwać w nieskończoność."

dlaczego miłość jest taka trudna? najpierw o nią walczysz.. potem pielęgnujesz.. aż w końcu w końcu brakuje już słów.. i sił...

legalove dodano: 3 godziny temu

dlaczego miłość jest taka trudna? najpierw o nią walczysz.. potem pielęgnujesz.. aż w końcu, w końcu brakuje już słów.. i sił...

Jakże przykrym doświadczeniem jest być dla kogoś nikim..

legalove dodano: 3 godziny temu

Jakże przykrym doświadczeniem jest być dla kogoś nikim..

Brakuje mi tych wieczorów tych rozmów do trzeciej czwartej nad ranem tego jak płakałam ze śmiechu. Dochodzę do wniosku że potrzebuję Twojego głosu chcę żeby nie było już tej ciszy.. Brakuje mi Ciebie. Cholernie. Ale Ty odszedłeś nie zatrzymywałam Cię bo wiedziałam że i tak byś nie wrócił. A do dzisiaj czekam.. czekam aż zorientujesz się że część Ciebie została ze mną.

legalove dodano: 3 godziny temu

Brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do trzeciej, czwartej nad ranem, tego jak płakałam ze śmiechu. Dochodzę do wniosku, że potrzebuję Twojego głosu, chcę żeby nie było już tej ciszy.. Brakuje mi Ciebie. Cholernie. Ale Ty odszedłeś, nie zatrzymywałam Cię, bo wiedziałam, że i tak byś nie wrócił. A do dzisiaj czekam.. czekam aż zorientujesz się, że część Ciebie została ze mną.

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka  że trzeba zrezygnować odpuścić zapomnieć iść dalej. I nieważne jak cholernie by Ci zależało jak trudne by to było.. po prostu trzeba..

legalove dodano: 3 godziny temu

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka, że trzeba zrezygnować, odpuścić, zapomnieć, iść dalej. I nieważne jak cholernie by Ci zależało, jak trudne by to było.. po prostu trzeba..

I tylko słucham że ja jestem zła że ze mną nie da się pogadać normalnie. A nikt nie pomyśli o tym że nie mam siły zwlekać się codziennie rano z łóżka i myśleć o wszystkich problemach. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego że ledwo daję radę że nie mam żadnego powodu do życia nie mówiąc o radości.

legalove dodano: 3 godziny temu

I tylko słucham, że ja jestem zła, że ze mną nie da się pogadać normalnie. A nikt nie pomyśli o tym, że nie mam siły zwlekać się codziennie rano z łóżka i myśleć o wszystkich problemach. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że ledwo daję radę, że nie mam żadnego powodu do życia, nie mówiąc o radości.

Dlaczego zawsze gdy usłyszę Twoje imię nie umiem nie zwrócić na nie uwagi nie umiem przejść obojętnie nie umiem uodpornić się na tych kilka liter? Tylko zawsze muszę zatrzymać się na momencie w którym wszystkie wspomnienia przelatują mi przez głowę a serce krzyczy: przecież to ten którego tak bardzo kochasz .

legalove dodano: 3 godziny temu

Dlaczego zawsze, gdy usłyszę Twoje imię, nie umiem nie zwrócić na nie uwagi, nie umiem przejść obojętnie, nie umiem uodpornić się na tych kilka liter? Tylko zawsze muszę zatrzymać się na momencie, w którym wszystkie wspomnienia przelatują mi przez głowę, a serce krzyczy: "przecież to ten, którego tak bardzo kochasz".

Akceptuj to że lubię Cie trochę bardziej niż powinnam.

legalove dodano: 3 godziny temu

Akceptuj to, że lubię Cie trochę bardziej niż powinnam.

 I never said I’d lie and wait forever . If I died we'd be together now . I can’t always just forget her but she could try.  My Chemical Romance

legalove dodano: przedwczoraj o 19:54

"I never said I’d lie and wait forever . If I died, we'd be together now . I can’t always just forget her, but she could try." | My Chemical Romance

http: naive.love.pinger.pl Zapraszam.

legalove dodano: przedwczoraj o 19:47

http://naive.love.pinger.pl/ Zapraszam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV