głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika urojenia

Nikt oprócz Ciebie nie odpowiada za Twoje szczęście.

olka258 dodano: 31 stycznia 2015

Nikt oprócz Ciebie nie odpowiada za Twoje szczęście.

1. nieważne ile dni jest w twoim życiu  ważne ile życia jest w twoich dniach 2. uwierz że możesz  a będziesz mógł 3. mogę zaakceptować porażkę ale nie mogę zaakceptować braku próby 4 zawsze warto próbować

olka258 dodano: 30 stycznia 2015

1. nieważne ile dni jest w twoim życiu, ważne ile życia jest w twoich dniach 2. uwierz że możesz, a będziesz mógł 3. mogę zaakceptować porażkę ale nie mogę zaakceptować braku próby 4 zawsze warto próbować

zawsze warto próbować

olka258 dodano: 30 stycznia 2015

zawsze warto próbować

 Licz na tych  którzy nie za­wodzą: pier­wszym jest Bóg  dru­gim   Ty sam.  Św. Tomasz z Akwinu

bailamorena dodano: 28 stycznia 2015

"Licz na tych, którzy nie za­wodzą: pier­wszym jest Bóg, dru­gim - Ty sam." Św. Tomasz z Akwinu

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować  czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć  co trwa  a co przeminęło. I czasami ustalić  czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

twojaprzytulankax3 dodano: 28 stycznia 2015

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

Fruzia.

iza1550 dodano: 28 stycznia 2015

Fruzia.

Nigdy się nie poddawaj. Wielkie rzeczy potrzebują czasu.

twojaprzytulankax3 dodano: 27 stycznia 2015

Nigdy się nie poddawaj. Wielkie rzeczy potrzebują czasu.

Mówiąc  że czas leczy rany wcale nie kłamali. Po prostu sami tak bardzo chcieli w to wierzyć.

izuu dodano: 27 stycznia 2015

Mówiąc, że czas leczy rany wcale nie kłamali. Po prostu sami tak bardzo chcieli w to wierzyć.

To była chwila. Jedna z tych decyzji  kiedy alkohol  to najdziecinniejsza wymówka. Budzisz się rano obok niego.Otwierasz oczy i przyglądasz się jak śpi  tak niewinnie  spokojnie. Obawiasz się jak to będzie. Czy będzie żałował? Powie  że to błąd  że jeszcze za wcześnie na nowe zobowiązania  a ta noc nic nie znaczyła. Wiesz  że nie mogłabyś mieć mu tego za złe. Masz jednak nadzieję na coś więcej   cześć mówi po chwili   odgarniając kosmyk Twoich włosów z twarzy.   Wiesz? Pierwszy raz od  zawahał się  wiedząc  że nie musi kończyć.  pierwszy raz od wielu miesięcy nie śniły mi się koszmary. A budząc się jestem szczęśliwy.    Przygryzasz delikatnie wargę i spoglądasz na niego z uśmiechem. Wiesz  że z czasem wszystko się ułoży. Tego szczęścia już nikt nie może Ci odebrać.

izuu dodano: 26 stycznia 2015

To była chwila. Jedna z tych decyzji, kiedy alkohol, to najdziecinniejsza wymówka. Budzisz się rano obok niego.Otwierasz oczy i przyglądasz się jak śpi, tak niewinnie, spokojnie. Obawiasz się jak to będzie. Czy będzie żałował? Powie, że to błąd, że jeszcze za wcześnie na nowe zobowiązania, a ta noc nic nie znaczyła. Wiesz, że nie mogłabyś mieć mu tego za złe. Masz jednak nadzieję na coś więcej, -cześć-mówi po chwili , odgarniając kosmyk Twoich włosów z twarzy. - Wiesz? Pierwszy raz od -zawahał się, wiedząc, że nie musi kończyć.- pierwszy raz od wielu miesięcy nie śniły mi się koszmary. A budząc się jestem szczęśliwy. - Przygryzasz delikatnie wargę i spoglądasz na niego z uśmiechem. Wiesz, że z czasem wszystko się ułoży. Tego szczęścia już nikt nie może Ci odebrać.

“ Właśnie wstawiłam pranie i coś mi podpowiada  że sama się też dziś wstawię. ”

chokoreeto dodano: 25 stycznia 2015

“ Właśnie wstawiłam pranie i coś mi podpowiada, że sama się też dziś wstawię. ”

Trochę się zdenerwowałam  a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze jest mi smutno  kiedy się przekonuję  że oceniłam kogoś za wysoko.

olka258 dodano: 25 stycznia 2015

Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze jest mi smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko.

 I co teraz?   Chyba musimy zapomnieć. To ten moment  gdy odwracamy się od siebie i każde idzie w swoim kierunku.   Dotąd zawsze chodziliśmy razem. Nie wiem  nie wiem czy potrafię.

izuu dodano: 25 stycznia 2015

-I co teraz? - Chyba musimy zapomnieć. To ten moment, gdy odwracamy się od siebie i każde idzie w swoim kierunku. - Dotąd zawsze chodziliśmy razem. Nie wiem, nie wiem czy potrafię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć