głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sweet_agatka

Masz problem  że oddycham Twoim tlenem  to złap to w słoik i przypierdol cenę.   Diox

heihatss dodano: 2 luty 2012

Masz problem, że oddycham Twoim tlenem, to złap to w słoik i przypierdol cenę. / Diox

ja  D uwazam ze dostaniesz xd teksty kingusisia dodał komentarz: ja ;D uwazam ze dostaniesz xd do wpisu 2 luty 2012
Moje własne życiowe tragedie nauczyły mnie jednego. Trzeba robić co się chce  kiedy się chce i jak się chce. Trzeba robić wszystko żeby być szczęśliwym. Samemu o siebie zadbać. Pieprzyć wszystko inne. I pieprzyć ludzi którzy chcą Ci w tym przeszkodzić.

anylkaa dodano: 2 luty 2012

Moje własne życiowe tragedie nauczyły mnie jednego. Trzeba robić co się chce, kiedy się chce i jak się chce. Trzeba robić wszystko żeby być szczęśliwym. Samemu o siebie zadbać. Pieprzyć wszystko inne. I pieprzyć ludzi którzy chcą Ci w tym przeszkodzić.

Moje życie polega na przyzwyczajaniu i odzwyczajaniu się od ludzi  przy czym pierwszy proces zawsze przechodzi niezauważalnie  a drugi zawsze boli jak diabli.

anylkaa dodano: 2 luty 2012

Moje życie polega na przyzwyczajaniu i odzwyczajaniu się od ludzi, przy czym pierwszy proces zawsze przechodzi niezauważalnie, a drugi zawsze boli jak diabli.

Codziennie popełniamy ten sam błąd oddając skrawek wnętrza ludziom  którzy w zupełności na to nie zasługują.

anylkaa dodano: 2 luty 2012

Codziennie popełniamy ten sam błąd oddając skrawek wnętrza ludziom, którzy w zupełności na to nie zasługują.

Ludziom się mnóstwo rzeczy nie podoba i gdyby brać to wszystko pod uwagę  to lepiej by było wcale nie wychodzić z domu.

anylkaa dodano: 2 luty 2012

Ludziom się mnóstwo rzeczy nie podoba i gdyby brać to wszystko pod uwagę, to lepiej by było wcale nie wychodzić z domu.

Musimy po prostu zaakceptować to  że ludzie zostaną w naszych sercach  nawet jeśli nie będzie ich w naszym życiu.

anylkaa dodano: 2 luty 2012

Musimy po prostu zaakceptować to, że ludzie zostaną w naszych sercach, nawet jeśli nie będzie ich w naszym życiu.

Nie mam przed tobą tajemnic  po prostu są rzeczy o które nie pytałeś.

anylkaa dodano: 2 luty 2012

Nie mam przed tobą tajemnic, po prostu są rzeczy o które nie pytałeś.

zapewne jest kilka osób  które Ci czegoś zazdrości. kilka ludzi  którzy chcieliby być na Twoim miejscu. jest grupka facetów  którzy chcieliby Cię mieć. ekipa ludzi  którzy chcą dla Ciebie dobrze. garstka tych  którzy zawsze są przy Tobie. zaś masa tych  którzy oczekują Twoich błędów. są osoby  którym ufasz i są też te  na których się zawiodłaś. część osób  które uszczęśliwiłaś i mniejsza ilość  którą pokochałaś. a teraz przeczytaj to jeszcze raz  założę się  że do każdej z tych grup przydzieliłaś choć jednego człowieka. bo nie ma na świecie osoby  która byłaby w czymś idealna i zawsze podporządkowana. nie ma drugiego Boga. nie ma człowieka  który by kochał  zazdrościł  kłamał  nienawidził  oszukiwał i uszczęśliwiał jednocześnie.   yezoo

uzalezznionaodniego dodano: 2 luty 2012

zapewne jest kilka osób, które Ci czegoś zazdrości. kilka ludzi, którzy chcieliby być na Twoim miejscu. jest grupka facetów, którzy chcieliby Cię mieć. ekipa ludzi, którzy chcą dla Ciebie dobrze. garstka tych, którzy zawsze są przy Tobie. zaś masa tych, którzy oczekują Twoich błędów. są osoby, którym ufasz i są też te, na których się zawiodłaś. część osób, które uszczęśliwiłaś i mniejsza ilość, którą pokochałaś. a teraz przeczytaj to jeszcze raz, założę się, że do każdej z tych grup przydzieliłaś choć jednego człowieka. bo nie ma na świecie osoby, która byłaby w czymś idealna i zawsze podporządkowana. nie ma drugiego Boga. nie ma człowieka, który by kochał, zazdrościł, kłamał, nienawidził, oszukiwał i uszczęśliwiał jednocześnie. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

ja mam łzy w oczach        teksty kingusisia dodał komentarz: ja mam łzy w oczach ;( [*] do wpisu 1 luty 2012
Boje się  że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje  bo tak trudno mnie zrozumieć  bo jestem taka uparta i taka trudna.   by xxx127

kingusisia dodano: 1 luty 2012

Boje się, że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna. | by xxx127

Uzależniliśmy się od siebie  a mimo to nie mamy zamiaru się leczyć.   by messi jka

kingusisia dodano: 1 luty 2012

Uzależniliśmy się od siebie, a mimo to nie mamy zamiaru się leczyć. | by messi-jka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć