 |
|
żyję tak jakbym miała za chwilę umrzeć./m0109
|
|
  |
|
Pragnę co noc zasypiać ze smakiem jego warg tak przypadkiem pozostawionym na mych , a rano otwierając powieki widzieć uśmiech , ten najsłodszy i za razem najpiękniejszy , dedykowany tylko mi . ♥
|
|
  |
|
Boje się tylko przyszłości, bo w niej odejdą ludzie, których mogę potrzebować.
|
|
  |
|
Jestem zazdrosna o ten papieros, który dotyka twoich ust ♥
|
|
  |
|
Mój prywatny dawca rozkoszy ♥
|
|
  |
|
Słabi nie wybaczają, nie wchodzą dwa razy do tej samej rzeki, bo boją się kolejnej porażki i rozczarowania. Wybaczenie jest przywilejem silnych, którzy podejmą wyzwanie i są gotowi cierpieć na własne życzenie.
|
|
  |
|
Lubimy ludzi , którzy bez wahania mówią to , co myślą , pod warunkiem , że myślą to samo , co my.
|
|
  |
|
Bo do miłości trzeba być cierpliwym. ♥
|
|
  |
|
Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. Większość kochających rodziców i krewnych popełnia je z uśmiechem na twarzy.
|
|
  |
|
Musimy po prostu zaakceptować to , że ludzie zostaną w naszych sercach , nawet jeśli nie będzie ich w naszym życiu. ♥
|
|
  |
|
Obiecaj , obiecaj mi , że nawet jeśli nasz kontakt się urwie to zawsze będziesz mnie mile wspominał. A gdy pomyślisz o mnie , to na twojej twarzy zagości uśmiech.
|
|
  |
|
Mnóstwo ludzi marnuje czas na szukaniu kogoś, z kim warto iść spać, zamiast szukać kogoś przy kim warto się obudzić.♥
|
|
|
|