głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika notizie

Często zdarza się  że wyładowujemy złość na osobach  które są dla nas najważniejsze  bo mamy świadomość  że nam zawsze wybaczą.

noniegadaj dodano: 24 kwietnia 2013

Często zdarza się, że wyładowujemy złość na osobach, które są dla nas najważniejsze, bo mamy świadomość, że nam zawsze wybaczą.

nie chce od Ciebie żadnych przeprosin  składania życzeń na urodziny  rozmów co wieczór i niczego innego. po prostu odejdź  wracaj do swojego świata. nie pasujemy do siebie  chcieliśmy to zakryć miłością ale powinniśmy być już dawno świadomi  że nie ukryjemy przeciwieństw. chcę zapomnieć o Tobie i o tym co nas łączyło.

whistle dodano: 24 kwietnia 2013

nie chce od Ciebie żadnych przeprosin, składania życzeń na urodziny, rozmów co wieczór i niczego innego. po prostu odejdź, wracaj do swojego świata. nie pasujemy do siebie, chcieliśmy to zakryć miłością ale powinniśmy być już dawno świadomi, że nie ukryjemy przeciwieństw. chcę zapomnieć o Tobie i o tym co nas łączyło.

dziś mogę ze szczerością powiedzieć  że lepiej mi bez Ciebie. więcej się uśmiecham  często wychodzę z domu  mniej się denerwuje i już wcale nie płacze po nocach. czasem zastanawiam się co u Ciebie i wystukuje wiadomość do Ciebie po czym szybko ją usuwam. nigdy nie zapomnę tego co razem przeżyliśmy  wzlotów i upadków. zawsze będę Ci wdzięczna za każdą szczerą rozmowę  rozwiązywanie wspólnie problemów i pocieszenie w Twoich ramionach. nigdy nie przestanę Cię kochać  to zawsze będzie siedzieć gdzieś głęboko we mnie. ale dorosłam i uświadomiłam sobie  że żadne 'forever' nie jest na zawsze i nie mam za czym płakać.

whistle dodano: 24 kwietnia 2013

dziś mogę ze szczerością powiedzieć, że lepiej mi bez Ciebie. więcej się uśmiecham, często wychodzę z domu, mniej się denerwuje i już wcale nie płacze po nocach. czasem zastanawiam się co u Ciebie i wystukuje wiadomość do Ciebie po czym szybko ją usuwam. nigdy nie zapomnę tego co razem przeżyliśmy, wzlotów i upadków. zawsze będę Ci wdzięczna za każdą szczerą rozmowę, rozwiązywanie wspólnie problemów i pocieszenie w Twoich ramionach. nigdy nie przestanę Cię kochać, to zawsze będzie siedzieć gdzieś głęboko we mnie. ale dorosłam i uświadomiłam sobie, że żadne 'forever' nie jest na zawsze i nie mam za czym płakać.

i nagle tak wszystko się zmieniło. zaczęłam się lepiej uczyć  pani od matematyki mnie polubiła  rodzice przestali się kłócić  poprawiły się moje kontakty z siostrą  poznałam nowych ludzi  zmieniłam styl i kolor włosów  zaczęłam się malować  trampki zamieniłam na szpilki a uczucie do ciebie wygasło.

whistle dodano: 24 kwietnia 2013

i nagle tak wszystko się zmieniło. zaczęłam się lepiej uczyć, pani od matematyki mnie polubiła, rodzice przestali się kłócić, poprawiły się moje kontakty z siostrą, poznałam nowych ludzi, zmieniłam styl i kolor włosów, zaczęłam się malować, trampki zamieniłam na szpilki a uczucie do ciebie wygasło.

Śmieję się teraz siedząc przy papierosie i ciepłej herbacie  że kiedyś tak bardzo się kochaliśmy. To zabawne  wiecie? Kiedyś byliśmy nierozłączni a dziś jesteśmy dla siebie obcymi ludźmi.

whistle dodano: 24 kwietnia 2013

Śmieję się teraz siedząc przy papierosie i ciepłej herbacie, że kiedyś tak bardzo się kochaliśmy. To zabawne, wiecie? Kiedyś byliśmy nierozłączni a dziś jesteśmy dla siebie obcymi ludźmi.

zobaczysz  będzie dobrze   to psychiczne nastawienie  każdemu z nas daje dziś nadzieję.

noniegadaj dodano: 24 kwietnia 2013

zobaczysz, będzie dobrze - to psychiczne nastawienie, każdemu z nas daje dziś nadzieję.

 Patrzę na stare zdjęcia i to rodzi uśmiech straszny  Wtedy myśleliśmy  że jesteśmy siebie warci.  Sulin

rap_wszystkim_co_mam dodano: 24 kwietnia 2013

`Patrzę na stare zdjęcia i to rodzi uśmiech straszny Wtedy myśleliśmy, że jesteśmy siebie warci./ Sulin

Dziś już wiem  że nic do niego nie czułam. Chciałam tylko kogoś kto będzie przy mnie w trudnych chwilach i mówił  że jestem dla niego ważna. Potrzebowałam czułości i tego  żeby ktoś się mną opiekował. Nie chciałam  żeby się we mnie zakochał.

whistle dodano: 24 kwietnia 2013

Dziś już wiem, że nic do niego nie czułam. Chciałam tylko kogoś kto będzie przy mnie w trudnych chwilach i mówił, że jestem dla niego ważna. Potrzebowałam czułości i tego, żeby ktoś się mną opiekował. Nie chciałam, żeby się we mnie zakochał.

Jeszcze tyle mogliśmy przeżyć razem  ale nagle coś Ci się odwidziało.    napisana

napisana dodano: 24 kwietnia 2013

Jeszcze tyle mogliśmy przeżyć razem, ale nagle coś Ci się odwidziało. / napisana

Ciągle słyszę Twoje kroki w moim pokoju  chociaż dawno już tu nie byłeś. Ciągle słyszę Twój głos  a przecież dawno nic do mnie nie mówiłeś. Ciągle czuję Twój dotyk  nawet pomimo tego  że dawno nie dotykałeś mojej skóry. Ciągle Cię kocham  chociaż już dawno nie powinnam. Ciągle też jeszcze mam paranoje i to zapewne przez tą miłość.   napisana

napisana dodano: 24 kwietnia 2013

Ciągle słyszę Twoje kroki w moim pokoju, chociaż dawno już tu nie byłeś. Ciągle słyszę Twój głos, a przecież dawno nic do mnie nie mówiłeś. Ciągle czuję Twój dotyk, nawet pomimo tego, że dawno nie dotykałeś mojej skóry. Ciągle Cię kocham, chociaż już dawno nie powinnam. Ciągle też jeszcze mam paranoje i to zapewne przez tą miłość. / napisana

Jestem tym wszystkim zmęczona  znudzona  zirytowana. Wszystko mnie wkurza i wszystkich ja wkurzam. Nie mam ochoty na rozmowy z kimkolwiek. Jestem w totalnym dołku. Nigdy nie było tak źle  nigdy. I pomyśleć by  że to wszystko przez jednego człowieka.    napisana

napisana dodano: 24 kwietnia 2013

Jestem tym wszystkim zmęczona, znudzona, zirytowana. Wszystko mnie wkurza i wszystkich ja wkurzam. Nie mam ochoty na rozmowy z kimkolwiek. Jestem w totalnym dołku. Nigdy nie było tak źle, nigdy. I pomyśleć by, że to wszystko przez jednego człowieka. / napisana

piękne! teksty poetkazprzypadku dodał komentarz: piękne! do wpisu 23 kwietnia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć