 |
|
czasem żałuję, że kogoś poznałam patrząc na to, co teraz odpierdala.
|
|
 |
|
- Postąpiłem źle. - Źle to można się ubrać. Ty postąpiłeś jak dupek!
|
|
 |
|
Pierwsze zakochanie jest najtrwalsze, najsilniejsze i najpiękniejsze, choć zazwyczaj nieszczęśliwe.
|
|
 |
|
nie chcę kłótni, chcę jeszcze wiele z Tobą przeżyć. nie wyobrażam sobie, że mogłoby Nas nie być. | Tałi
|
|
 |
|
Nigdy nie przypuszczałabym że ktoś taki jak Ty zwróci uwagę na taką cichą osobę jaką jestem ja .
|
|
 |
|
Trudno jest uwierzyć w miłość widząc wokół siebie tyle bólu sprawianego przez nią .
|
|
 |
|
Rzeczywiście mieli rację, chwilę po tym jak przestałam oczekiwać na cokolwiek - dostałam wszystko.
|
|
 |
|
prawdopodobnie? straciłam sens, a wraz z nim straciłam chęć do życia, do tej monotonności, której przeważająca część to teren bólu, nie bólu głowy czy żołądka, bo to nic takiego, a ból serca. wewnętrzny ścisk, kłucie jakby wbijano Ci kolejny tysiąc tępych ostrzy. wiesz, czasami naprawdę nie wiem czego jeszcze mogę spodziewać się od życia, co jeszcze mnie czeka, i jedyne nad czym się zastanawiam, to to czy chcę w ogóle się tego dowiedzieć, czy chcę przeżyć przyszłość. / endoftime.
|
|
 |
|
Człowiek żyje , uśmiecha się , tryska radością , cieszy się szczęściem swoim jak i innych a w jednej sekundzie uśmiech wraz z radością zamienia się w nicość , szczęście innych w płacz a człowiek w anioła .
|
|
 |
|
Jesteś , nie ma Cię , jesteś , nie ma Cię , jesteś , o spójrz znów Cię zabrakło .
|
|
 |
|
Stanęłam ponad wszystkim, uniosłam się ponad cały ich syf i jedyne co teraz mogą zrobić, to oglądanie wyciągniętego w ich stronę, mojego środkowego palca.
|
|
 |
|
nie pragnę Cię, już nie warto.
|
|
|
|