głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieogarnietaksiezniczka

możliwe  że zabrzmi to egoistycznie i dosyć pesymistycznie  ale czasami sądzę  że urodziłam się po to by dostawać tak zwane ciosy w twarz. nie wiem czym to spowodowane.. czy to coś złego  że kogoś kocham  że staram się ukazać swoje dobre cechy? czy muszę ciągle się rozczarowywać? stać się wredną suką? nikt by tego nie chciał  a tym bardziej  że nawet i ja sama bym nie chciała. życie często kopie po dupie  stwarza wiele problemów  z których często nie da się wybrnąć  ale też mogło by stworzyć momenty  po których można by było powiedzieć  że szczęście jednak istnieje.  redsoxpugie

redsoxpugie dodano: 5 luty 2012

możliwe, że zabrzmi to egoistycznie i dosyć pesymistycznie, ale czasami sądzę, że urodziłam się po to by dostawać tak zwane ciosy w twarz. nie wiem czym to spowodowane.. czy to coś złego, że kogoś kocham, że staram się ukazać swoje dobre cechy? czy muszę ciągle się rozczarowywać? stać się wredną suką? nikt by tego nie chciał, a tym bardziej, że nawet i ja sama bym nie chciała. życie często kopie po dupie, stwarza wiele problemów, z których często nie da się wybrnąć, ale też mogło by stworzyć momenty, po których można by było powiedzieć, że szczęście jednak istnieje. /redsoxpugie

aha  okej.

redsoxpugie dodano: 5 luty 2012

aha, okej.

są dni kiedy sama twoja obecność działa mi na nerwy.

kashiya dodano: 5 luty 2012

są dni kiedy sama twoja obecność działa mi na nerwy.

potrzebuję Cię jak alkoholik wódki   jak nimfomanka seksu  jak ćpun narkotyku...  jesteś moim uzależnieniem.

kashiya dodano: 5 luty 2012

potrzebuję Cię jak alkoholik wódki , jak nimfomanka seksu, jak ćpun narkotyku... jesteś moim uzależnieniem.

udaj że Cię nie ma  może przyjaciele sobie o tobie przypomną.

kashiya dodano: 5 luty 2012

udaj że Cię nie ma, może przyjaciele sobie o tobie przypomną.

łzy zadrżały na rzęsach  jakby było im wstyd  że pojawiły się nie w porę.

kashiya dodano: 5 luty 2012

łzy zadrżały na rzęsach, jakby było im wstyd, że pojawiły się nie w porę.

  powiedz mi  jak to czujesz?   nie czuję tego.   nie kochasz go?   kocham  ale tego nie czuję.   dlaczego?   dlatego  że on jest wewnątrz mnie  totalnie mną zawładnął.

hereiamxd dodano: 5 luty 2012

- powiedz mi, jak to czujesz? - nie czuję tego. - nie kochasz go? - kocham, ale tego nie czuję. - dlaczego? - dlatego, że on jest wewnątrz mnie, totalnie mną zawładnął.

i pewnego dnia właśnie Ty będziesz obok mnie.

hereiamxd dodano: 5 luty 2012

i pewnego dnia właśnie Ty będziesz obok mnie.

obiecuję  kiedyś odnajdziesz spokój i będzie dobrze.

hereiamxd dodano: 5 luty 2012

obiecuję, kiedyś odnajdziesz spokój i będzie dobrze.

i dedykuję Ci moje życie  mając nadzieję  że Ty swoje powierzysz mi. ♥

hereiamxd dodano: 5 luty 2012

i dedykuję Ci moje życie, mając nadzieję, że Ty swoje powierzysz mi. ♥

mogę z Tobą wyjechać na koniec świata  siedzieć na plaży przy zachodzie słońca  leżeć na kanapie  oglądając mecz i pijąc piwo  zasypiać na twardym materacu  podawać Ci lekarstwa  kiedy chorujesz  trzymać Cię za rękę  kiedy na podwórku  30  upadać z Tobą i pomóc Ci wstawać. z Tobą mogę wiele... ale obecnie mogę to robić tylko w snach.

hereiamxd dodano: 5 luty 2012

mogę z Tobą wyjechać na koniec świata, siedzieć na plaży przy zachodzie słońca, leżeć na kanapie, oglądając mecz i pijąc piwo, zasypiać na twardym materacu, podawać Ci lekarstwa, kiedy chorujesz, trzymać Cię za rękę, kiedy na podwórku -30, upadać z Tobą i pomóc Ci wstawać. z Tobą mogę wiele... ale obecnie mogę to robić tylko w snach.

nie chcę królewicza z bajki  nie chcę bogactwa  nie chcę nic oprócz Ciebie

hereiamxd dodano: 5 luty 2012

nie chcę królewicza z bajki, nie chcę bogactwa, nie chcę nic oprócz Ciebie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć