głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie_wypowiedziane

Rzeczy  których nie możemy zmienić  zmieniają Nas.

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

Rzeczy, których nie możemy zmienić, zmieniają Nas.

Miłość jest tak naprawdę niczym  Wyścig serc  poza kontrolą...

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

Miłość jest tak naprawdę niczym Wyścig serc, poza kontrolą...

Robię co mówi serce  nie muszę robić więcej :

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

Robię co mówi serce, nie muszę robić więcej :)

 Wypijmy za te wszystkie nieudane...  chwile by w przyszlosci  nie bylo ich az tyle''

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

"Wypijmy za te wszystkie nieudane... chwile,by w przyszlosci, nie bylo ich az tyle''

Bo raz na jakiś czas trzeba sprawić aby czas stanął w miejscu  a rzeczywistość była na drugim planie:

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

Bo raz na jakiś czas trzeba sprawić,aby czas stanął w miejscu, a rzeczywistość była na drugim planie:)

 Człowiek który potrafi żyć w harmonii z samym sobą  jest szczęśliwy...

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

"Człowiek który potrafi żyć w harmonii z samym sobą, jest szczęśliwy..."

Osiągasz to  w co wierzysz  Przyciągasz to czego pragniesz  :

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

Osiągasz to, w co wierzysz Przyciągasz to,czego pragniesz ":)

Bo to on jest od kilkunastu miesięcy tą najważniejszą osobą w moim życiu  a dlaczego ? Bo to on jako jedyny ma do mnie nieziemską cierpliwość  on nadaje życiu sens    bo dzięki niemu mam dla kogo żyć  bo przy nim za każdym razem czuję się tak jak nigdy wcześniej  bo jego życie jest moim życiem  bo nie liczy się nic oprócz tego żeby  na jego słodkiej buzce widniał uśmiech  bo mimo wielu zła on nadal był  jest i będzie. :

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

Bo to on jest od kilkunastu miesięcy tą najważniejszą osobą w moim życiu, a dlaczego ? Bo to on jako jedyny ma do mnie nieziemską cierpliwość, on nadaje życiu sens, bo dzięki niemu mam dla kogo żyć, bo przy nim za każdym razem czuję się tak jak nigdy wcześniej, bo jego życie jest moim życiem, bo nie liczy się nic oprócz tego żeby na jego słodkiej buzce widniał uśmiech, bo mimo wielu zła on nadal był, jest i będzie. :)

♡♡♡

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2014

♡♡♡

Siądę na murku pod blokiem  jak każdej nocy  Ona chyba nawet nie wie że mam takie loty  w dłoniach  To  co nie pozwala mi wstać z kolan  Kiedyś pomagało zasnąć  dzisiaj w tym mam wroga.

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2014

Siądę na murku pod blokiem, jak każdej nocy Ona chyba nawet nie wie że mam takie loty, w dłoniach To, co nie pozwala mi wstać z kolan Kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.

 Niedoskonałość jest piękna  szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną niż totalnie nudną

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2014

"Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną niż totalnie nudną"

Spoko kocie  mamy 9 żyć.  To ostatnie jest najlepsze i chce Ciebie w nim  ej ! :

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2014

Spoko kocie, mamy 9 żyć. To ostatnie jest najlepsze i chce Ciebie w nim, ej ! :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć