głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nextwomen

obiecałam sobie  że po Twoim odejściu nie będę wybuchać płaczem kiedy z szafki wyciągnę w zapomnieniu dwie  zamiast jednej filiżanki. utrzymuję się w tym postawieniu. płaczę dopiero przy zalewaniu herbaty. jeszcze jakiś czas  i będę się wstrzymywać aż do słodzenia. jestem dzielna  tak jak postanowiłam być.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

obiecałam sobie, że po Twoim odejściu nie będę wybuchać płaczem kiedy z szafki wyciągnę w zapomnieniu dwie, zamiast jednej filiżanki. utrzymuję się w tym postawieniu. płaczę dopiero przy zalewaniu herbaty. jeszcze jakiś czas, i będę się wstrzymywać aż do słodzenia. jestem dzielna, tak jak postanowiłam być.

chciałabym z Nim pojechać gdziekolwiek  oby daleko. Opalać się na brzegu morza i się wygłupiać  jak dziecko budować zamki z piasku w dzień  pływać  jeść wspólnie posiłki  pić drinki z kolorową parasolką a wieczorami poznawać ludzi  bawić się  szaleć  chodzić na kolacje przy świecach  słuchać ulicznych grajków. Nocami chodzić na spacery  poznawać miasto  błąkać się po nieznanych  pięknych uliczkach. Oglądać wschody słońca.. Mieć go 24 7 i przy tym być szczęśliwa  tak cholernie szczęśliwa.  ?

zozolandia dodano: 21 lipca 2012

chciałabym z Nim pojechać gdziekolwiek, oby daleko. Opalać się na brzegu morza i się wygłupiać, jak dziecko budować zamki z piasku w dzień, pływać, jeść wspólnie posiłki, pić drinki z kolorową parasolką a wieczorami poznawać ludzi, bawić się, szaleć, chodzić na kolacje przy świecach, słuchać ulicznych grajków. Nocami chodzić na spacery, poznawać miasto, błąkać się po nieznanych, pięknych uliczkach. Oglądać wschody słońca.. Mieć go 24/7 i przy tym być szczęśliwa, tak cholernie szczęśliwa. /?

i czasem ogarnia Cię taki strach który paraliżuje Cię od środka.

liliii dodano: 20 lipca 2012

i czasem ogarnia Cię taki strach który paraliżuje Cię od środka.

świat jest teatrem  ludzie aktorami.

liliii dodano: 20 lipca 2012

świat jest teatrem, ludzie aktorami.

pojawiłeś się w złym momencie mojego życia.

liliii dodano: 20 lipca 2012

pojawiłeś się w złym momencie mojego życia.

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

liliii dodano: 20 lipca 2012

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

gorzej niż frajer  bardziej pusty niż ken.

smutnaona dodano: 20 lipca 2012

gorzej niż frajer, bardziej pusty niż ken.
Autor cytatu: stryczu

Powiem ci prąwdę.  Mąm ciężki chąrąkter i mąrne szanse  by się zmienić.

smutnaona dodano: 20 lipca 2012

Powiem ci prąwdę. Mąm ciężki chąrąkter i mąrne szanse, by się zmienić.
Autor cytatu: stryczu

Jak się wypłaczesz  to wstawaj  maluj się  wychodz na świeże powietrze i walcz dalej.

smutnaona dodano: 20 lipca 2012

Jak się wypłaczesz, to wstawaj, maluj się, wychodz na świeże powietrze i walcz dalej.
Autor cytatu: stryczu

  Wszystko skończy się dobrze.   Masz rację  wszystko się skończy.

smutnaona dodano: 20 lipca 2012

- Wszystko skończy się dobrze. - Masz rację, wszystko się skończy.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Dziś nie jestem stworzona do życia  dobranoc.

smutnaona dodano: 20 lipca 2012

Dziś nie jestem stworzona do życia, dobranoc.
Autor cytatu: jachcenajamaice

jedyna rzeczą którą ciągle widzę przed oczami jest... pożegnanie... to ostateczne to przy którym odszedłeś   nie nie na chwilę tylko już po prostu ...na zawsze... jego chodź bym chciała nie potrafię zapomnieć   wiesz czemu ? temu że odchodząc zabrałeś mi nierozłączną część mojego życia a mianowicie Siebie .  smutnaona

smutnaona dodano: 19 lipca 2012

jedyna rzeczą którą ciągle widzę przed oczami jest... pożegnanie... to ostateczne to przy którym odszedłeś , nie nie na chwilę tylko już po prostu ...na zawsze... jego chodź bym chciała nie potrafię zapomnieć , wiesz czemu ? temu że odchodząc zabrałeś mi nierozłączną część mojego życia a mianowicie Siebie ./ smutnaona

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć