głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika my.dream

. To mi się wydawało prawdopodobne kiedy zaczynałam butelkę a stało się pewne kiedy ją kończyłam.

love_suicide dodano: 5 luty 2013

. To mi się wydawało prawdopodobne, kiedy zaczynałam butelkę, a stało się pewne, kiedy ją kończyłam.

pamiętasz jak łatwo było powiedzieć na zawsze ?

fuckk.love dodano: 6 listopada 2012

pamiętasz jak łatwo było powiedzieć "na zawsze" ?
Autor cytatu: yezoo

 wiesz jak cię kocham ?  nie jak ?  tak jak ty kochasz tą sukę !

fuckk.love dodano: 20 października 2012

- wiesz jak cię kocham ? - nie, jak ? - tak jak ty kochasz tą sukę !
Autor cytatu: ansomia

I problemy zwalają Ci sie na głowę jeden po drugim więcej i więcej tak bez litości.

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

I problemy zwalają Ci sie na głowę, jeden po drugim, więcej i więcej, tak bez litości.

Każdy człowiek zna wielkość swego cierpienia i jest świadomy zupełnego braku sensu życia.

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

Każdy człowiek zna wielkość swego cierpienia i jest świadomy zupełnego braku sensu życia.

Czasami trudno pogodzic się z sytuacją w której się znajdziemy. Czasami potrzebny jest płacz ale on i tak nigdy nic nie da.

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

Czasami trudno pogodzic się z sytuacją, w której się znajdziemy. Czasami potrzebny jest płacz, ale on i tak nigdy nic nie da.

Rozmowy nocą mają to do siebie że są cholernie szczere. Nawet przypadkowe słowa nie są czymś przypadkowym. Papieros balkon morze gwiazd nad Tobą. I nie ma zmartwień jest tylko ta Rozmowa. O niczym. O wszystkim.

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

Rozmowy nocą mają to do siebie, że są cholernie szczere. Nawet przypadkowe słowa nie są czymś przypadkowym. Papieros, balkon, morze gwiazd nad Tobą. I nie ma zmartwień, jest tylko ta Rozmowa. O niczym. O wszystkim.

przez trzy dni płakałam. tak mocno że łzy dusiły mnie nie pozwalając wypowiedzieć żadnego słowa. później moje oczy wyschły nie było już łez. była cisza pustka i gorycz która powoli zabijała.

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

przez trzy dni płakałam. tak mocno, że łzy dusiły mnie, nie pozwalając wypowiedzieć żadnego słowa. później moje oczy wyschły, nie było już łez. była cisza, pustka i gorycz, która powoli zabijała.

Stoję w kolejce do Ciebie. Wiem że nie jestem idealna ale któż z nas jest? Wiem że zdarza mi się zawalić. Wiem że czasem jestem nieznośna. Kochanie ja to wszystko wiem i wiem jedno dla Ciebie jestem w stanie się zmienić. Daj mi tylko czas.

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

Stoję w kolejce do Ciebie. Wiem, że nie jestem idealna, ale któż z nas jest? Wiem, że zdarza mi się zawalić. Wiem, że czasem jestem nieznośna. Kochanie, ja to wszystko wiem i wiem jedno, dla Ciebie jestem w stanie się zmienić. Daj mi tylko czas.

Pomalowała usta na krwisty czerwony  paznokcie nosiły najciemniejszy odcień czerni  włosy spięte były w wysokiego koka  na głowie czapka  a na nadgarstku gościło jego imię .

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

Pomalowała usta na krwisty czerwony , paznokcie nosiły najciemniejszy odcień czerni , włosy spięte były w wysokiego koka , na głowie czapka , a na nadgarstku gościło jego imię .

Widzę Cię w przyszłości ze mną jako mojego męża. Widzę jak mamy problemy jak się kochamy jak mamy ciche dni jak się uśmiechamy na widok naszego dziecka. Widzę jak się kłócimy jak podchodzisz do mnie i całujesz w szyję gdy robię Ci kolację jak tulimy się do siebie gdy spotyka nas tragedia. Widzę Cię przychodzącego z pracy szczęśliwego na mój widok i wychodzącego z domu trzaskającego drzwiami po sprzeczce. Chcę tego wszystkiego raju i piekła na ziemi łez i śmiechu z Twojego powodu. Tego wszystkiego i każdej lepszej i gorszej rzeczy.

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

Widzę Cię w przyszłości ze mną, jako mojego męża. Widzę jak mamy problemy, jak się kochamy, jak mamy ciche dni, jak się uśmiechamy na widok naszego dziecka. Widzę, jak się kłócimy, jak podchodzisz do mnie i całujesz w szyję gdy robię Ci kolację, jak tulimy się do siebie gdy spotyka nas tragedia. Widzę Cię przychodzącego z pracy, szczęśliwego na mój widok i wychodzącego z domu, trzaskającego drzwiami po sprzeczce. Chcę tego wszystkiego, raju i piekła na ziemi, łez i śmiechu z Twojego powodu. Tego wszystkiego, i każdej lepszej i gorszej rzeczy.

bała się tego dnia  wiesz ? bała się dnia  gdy tymbarki zamieni na piwo  jogurtowe chupa chupsy na śmierdzące fajki  a miłość swojego życia na jakiegoś frajera  który będzie traktował ją jak szmate .

love_suicide dodano: 5 lipca 2012

bała się tego dnia , wiesz ? bała się dnia , gdy tymbarki zamieni na piwo , jogurtowe chupa chupsy na śmierdzące fajki , a miłość swojego życia na jakiegoś frajera , który będzie traktował ją jak szmate .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV