 |
|
Czasami jeszcze za Tobą tęsknię. To są ułamki sekundy, kiedy zgina mnie w pół i nie jestem w stanie myśleć o niczym innym jak tylko o Tobie. Wtedy świat na chwilę się zatrzymuję, nie ma nic przed, ani po. To są te chwile, kiedy pobiegłabym do Ciebie choćby boso, przytuliła i wyszeptała, że wszystko jeszcze możemy naprawić. Tylko, że potem to mija, mogę znowu oddychać
|
|
 |
|
Kocham życie, przyjacielu, i nawet wtedy, kiedy zraniło mnie tak bardzo, że przez krótką chwilę zapragnęłam umrzeć, nawet wtedy nie popełniłam zdrady.
|
|
 |
|
Czasem miłość boli bardziej niż śmierć..
|
|
 |
|
`Wszyscy nosimy w duszy jakąś nutę, która przestała dźwięczeć...albo też zgubiliśmy ją w naszej drodze przez życie..
|
|
 |
|
"Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić".
|
|
 |
|
Bo największym skarbem człowieka jest życie, przez które należy przejść tak, by nie zranić drugiego człowieka. I nieważne jak źle było wczoraj, ważne aby dziś było inaczej
|
|
 |
|
`Czasem nie więzy krwi są tym, co łączy. Istnieją więzy niewidzialne, zdolne siłą uczucia podnieść z upadku najnieszczęśliwszego z ludzi..
|
|
 |
|
"Świat dzieli się na tych, którzy mają, i na tych, którzy umierają z pragnienia, żeby mieć." ..
|
|
 |
|
'mogę dać tobie to wszystko i być tobie tak bliskim i chce tylko ciebie w zamian, bo ty jesteś tym wszystkim'
|
|
 |
|
"Życie jest jak bosy spacer po trawie pełnej węży"
|
|
 |
|
"Jakbym miała wybrać coś, co daje mi szczęście i jednocześnie nim jest, to byłbyś to Ty."
|
|
 |
|
"Z radością zgodziłabym się na wszystko, byleby był szczęśliwy."
|
|
|
|