głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karinaax32

  tato  jak poznałeś mamę?   aaa  kiedyś zaczepiłem ją na facebooku.

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

- tato, jak poznałeś mamę? - aaa, kiedyś zaczepiłem ją na facebooku.

Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? Bo w przyrodzie chwasty zawsze są wyższe od kwiatów.

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? Bo w przyrodzie chwasty zawsze są wyższe od kwiatów.

Idealna kobieta to taka  która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca.

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca.

Kiedyś w swoim życiu znajdziesz kogoś  Kto przewróci twoje życie do góry nogami   Zabierze Cię kiedy spadniesz na dno :

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

Kiedyś w swoim życiu znajdziesz kogoś, Kto przewróci twoje życie do góry nogami , Zabierze Cię kiedy spadniesz na dno :)

tak jak Ty wystawiłeś mnie w parku   tak ja wystawię Cię na allegro .

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

tak jak Ty wystawiłeś mnie w parku , tak ja wystawię Cię na allegro .

nie rozumiem  po co budują rakiety? przecież wystarczy spojrzeć w jego oczy i już jesteś na innej planecie.

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

nie rozumiem, po co budują rakiety? przecież wystarczy spojrzeć w jego oczy i już jesteś na innej planecie.

życiu jest jak w matematyce. jeśli idzie zbyt łatwo   to prawdopodobnie robisz coś źle.

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

życiu jest jak w matematyce. jeśli idzie zbyt łatwo , to prawdopodobnie robisz coś źle.

przy nim czuję się jak taka mała   zagubiona dziewczynka   z lizakiem w buzi i dużymi oczami wpatrzonymi w niego jak w największy skarb świata

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

przy nim czuję się jak taka mała , zagubiona dziewczynka , z lizakiem w buzi i dużymi oczami wpatrzonymi w niego jak w największy skarb świata

Marzy mi się zbudować z Tobą tylko Nasz świat. O którym wszyscy będą wiedzieć  ale będą mieć do niego totalny zakaz wstępu. Po prostu tu nie trafią

patusia93_08 dodano: 12 października 2011

Marzy mi się zbudować z Tobą tylko Nasz świat. O którym wszyscy będą wiedzieć, ale będą mieć do niego totalny zakaz wstępu. Po prostu tu nie trafią

wiesz co ? poddaję się   już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach   tak jakby nigdy nie zauważył. już nie mogę. przyznaję   że cholernie boli mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. nie radzę sobie z moją podświadomością   wspomnieniami   z sercem. nie radzę sobie z samą sobą . tak. właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś i od dziś taką będziesz mnie oglądać   bo ja już nie mam sił udawać   że jest zajebiście . chociaż jest najgorzej jak tylko może. przestanę się sztucznie uśmiechać . koniec udawania .

jakchc3sz dodano: 12 października 2011

wiesz co ? poddaję się , już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach , tak jakby nigdy nie zauważył. już nie mogę. przyznaję , że cholernie boli mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. nie radzę sobie z moją podświadomością , wspomnieniami , z sercem. nie radzę sobie z samą sobą . tak. właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś i od dziś taką będziesz mnie oglądać , bo ja już nie mam sił udawać , że jest zajebiście . chociaż jest najgorzej jak tylko może. przestanę się sztucznie uśmiechać . koniec udawania .

...  Mówisz  że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko  że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie  nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojego uśmiechu  niewinnego spojrzenia  szyderczego uśmieszku  miliona buziaków na gadu   gadu i śmiesznych kłótni o to kto kocha bardziej. Wiem  znowu chcę za dużo  o wiele za dużo.

jakchc3sz dodano: 12 października 2011

... Mówisz, że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko, że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie, nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojego uśmiechu, niewinnego spojrzenia, szyderczego uśmieszku, miliona buziaków na gadu - gadu i śmiesznych kłótni o to kto kocha bardziej. Wiem, znowu chcę za dużo, o wiele za dużo.

love you boy ! ♥

jakchc3sz dodano: 12 października 2011

love you boy ! ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć