głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika just.be

żyję złudzeniami i to chyba tylko One sprawiają że to wszystko ma sens.

iwantbeyour dodano: przedwczoraj o 01:05

żyję złudzeniami i to chyba tylko One sprawiają,że to wszystko ma sens.

Przyszedł ten rodzaj bólu ten który dusi i tłamsi. Wszystkie łzy zostały wypłakane wszystkie słowa wypowiedziane. Teraz tylko to poczucie bezradności ten ścisk w klatce i rosnąca wielka gula w gardle. Wiesz że to przeszłość i myślisz że jesteś pogodzona z tym jak jest. Ale od czasu do czasu to wraca kiedy zobaczysz zachód słońca na plaży czy szczęśliwą rodzinkę na wakacjach. Kiedy coś po raz kolejny Ci się zjebie i to On jest osobą do której chcesz zadzwonić. Wtedy zdajesz sobie sprawę że On jest gdzie indziej i nie chce być częścią Twojego świata uświadamiasz sobie to i wcale nie chce Ci się płakać. Czujesz tą pieprzoną bezradność która waży tonę i osiada na sercu..

iwantbeyour dodano: 22 września 2016

Przyszedł ten rodzaj bólu, ten,który dusi i tłamsi. Wszystkie łzy zostały wypłakane, wszystkie słowa wypowiedziane. Teraz tylko to poczucie bezradności, ten ścisk w klatce i rosnąca wielka gula w gardle. Wiesz,że to przeszłość i myślisz,że jesteś pogodzona z tym jak jest. Ale od czasu do czasu to wraca- kiedy zobaczysz zachód słońca na plaży czy szczęśliwą rodzinkę na wakacjach. Kiedy coś po raz kolejny Ci się zjebie i to On jest osobą, do której chcesz zadzwonić. Wtedy zdajesz sobie sprawę,że On jest gdzie indziej i nie chce być częścią Twojego świata, uświadamiasz sobie to i wcale nie chce Ci się płakać. Czujesz tą pieprzoną bezradność, która waży tonę i osiada na sercu..

kurwa mać nawet nie zdajecie sobie sprawy jak tęsknię za wszystkimi ludźmi którzy czarowali mnie swoimi słowami którzy doprowadzali do łez a często do uwielbienia i gdybym mogła cofnąć czas zatrzymać na chwilę to wielce dorosłe życie gdzie liczy się tylko praca i pogoń za utrzymaniem swojej dupy w tym podłym świecie to CHCIAŁABYM PRAGNĘŁA wciągnąć się ponownie w wir moblowania. POZDRAWIAM WAS I CAŁUJĘ A TAKŻE ŻYCZĘ WIELU SUKCESÓW W ŻYCIU

shony dodano: 21 września 2016

kurwa mać nawet nie zdajecie sobie sprawy jak tęsknię za wszystkimi ludźmi którzy czarowali mnie swoimi słowami, którzy doprowadzali do łez a często do uwielbienia i gdybym mogła cofnąć czas, zatrzymać na chwilę to wielce dorosłe życie gdzie liczy się tylko praca i pogoń za utrzymaniem swojej dupy w tym podłym świecie to CHCIAŁABYM PRAGNĘŁA wciągnąć się ponownie w wir moblowania. POZDRAWIAM WAS I CAŁUJĘ A TAKŻE ŻYCZĘ WIELU SUKCESÓW W ŻYCIU

pamiętam ten wieczór majowy zimny wieczór.pożegnaliśmy się czule dość czule.wtedy jeszcze coś nas łączyło wtedy to jeszcze łączyła nas miłość.położyliśmy się obok siebie jakby nic się nie stało długo nic tylko przyspieszone oddechy nie wiem o czym myślał tylko łzy stanęły mu w oczach a potem?potem tylko chwyciłam jego dłoń i powiedziałam że trochę się boję jutra bo jutro już nie było wspólnej kawy i rozmów przy stole nie było jego spojrzenia a on..uznał że tego się nie boi.więc czego?powiedział'co będzie jeśli nie pokocham nikogo tak mocno'wtedy wierzyłam w to że się boi a może chciałam by tak było.wtedy wiele myślałam gdy patrzył w moje oczy i tak kłamał. kłamał ... dziś też mamy zimny sierpniowy jeszcze wieczór.ale on leży już przy niej mówi że ją kocha że się nie boi że kocha najmocniej.a ja stygnę sama wiedząc że już pokochał shony

shony dodano: 31 sierpnia 2016

pamiętam ten wieczór,majowy zimny wieczór.pożegnaliśmy się czule,dość czule.wtedy jeszcze coś nas łączyło,wtedy to jeszcze łączyła nas miłość.położyliśmy się obok siebie jakby nic się nie stało,długo nic,tylko przyspieszone oddechy,nie wiem o czym myślał,tylko łzy stanęły mu w oczach,a potem?potem tylko chwyciłam jego dłoń i powiedziałam,że trochę się boję jutra,bo jutro już nie było wspólnej kawy i rozmów przy stole,nie było jego spojrzenia,a on..uznał,że tego się nie boi.więc czego?powiedział'co będzie jeśli nie pokocham nikogo tak mocno'wtedy wierzyłam w to,że się boi,a może chciałam by tak było.wtedy wiele myślałam gdy patrzył w moje oczy i tak kłamał. kłamał(...)dziś też mamy zimny sierpniowy jeszcze wieczór.ale on leży już przy niej,mówi że ją kocha,że się nie boi,że kocha najmocniej.a ja stygnę sama wiedząc,że już pokochał -shony

Wiem jak to jest czuć za mocno świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali ludzie o wielkich sercach żyjemy krócej.

julie.x3 dodano: 11 sierpnia 2016

Wiem jak to jest czuć za mocno, świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali ludzie o wielkich sercach żyjemy krócej.

Witaj ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie starł moją szminkę z Twojej szyi wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka robi Ci kanapki z czymś innym. Nie to nie tak że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach. Pamiętasz?

julie.x3 dodano: 7 sierpnia 2016

Witaj,ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie, starł moją szminkę z Twojej szyi, wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka, robi Ci kanapki z czymś innym. Nie, to nie tak, że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach. Pamiętasz?

''Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu którego nikt nigdy nie zajmie...''

iwantbeyour dodano: 9 czerwca 2016

''Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie...''

Kiedy poczujesz się samotnie odrzuć tą myśl. Przecież Ty zawsze jesteś w moim sercu i opiekuje się Tobą najlepiej jak tylko potrafię. Nie bój się jestem przy Tobie zawsze.

iwantbeyour dodano: 8 czerwca 2016

Kiedy poczujesz się samotnie odrzuć tą myśl. Przecież Ty zawsze jesteś w moim sercu i opiekuje się Tobą najlepiej jak tylko potrafię. Nie bój się, jestem przy Tobie zawsze.

nie wiem co mam myśleć nie wiem co powinnam czuć. wiedząc że wciąż będziesz niedaleko ale nigdy nie będziesz Mój...

iwantbeyour dodano: 21 maja 2016

nie wiem co mam myśleć, nie wiem co powinnam czuć. wiedząc,że wciąż będziesz niedaleko, ale nigdy nie będziesz Mój...

Oddychaj. Jeszcze wszystko się ułoży będziesz miała wspaniałego męża gromadkę dzieci psa i domek z ogródkiem. Oddychaj. To uczucie minie pewnej nocy nie będzie chciało Ci się już płakać. Będziesz potrafiła spokojnie zasnąć a On już nie będzie pojawiał się w Twoich snach. Oddychaj. Chociaż czujesz że to wszystko bez sensu bo Jego nie ma przy Tobie. Chociaż zdajesz sobie sprawę że On nigdy nie będzie z Tobą nie będzie budził się przy Tobie. Oddychaj. Mimo tego że wiesz że Twoje dzieci nie będą miały Jego pięknych oczu. Mimo tego że to nie z Nim będziesz spędzała każde święta urodziny. To nie z Nim będziesz jadała niedzielne obiady z rodzicami. Oddychaj. Przecież nic nie trwa wiecznie. Mimo że Twoje serce jest rozbite na miliony małych kawałeczków mimo że to tak boli. Ono wyzdrowieje zregeneruje się. Oddychaj. Jesteś piękna młoda Całe życie przed Tobą Mała. On odszedł ale nie pozwól aby cała Twoja radość i chęć życia odeszła z Nim..Tylko oddychaj ja wiem że to i tak wiele.

iwantbeyour dodano: 20 maja 2016

Oddychaj. Jeszcze wszystko się ułoży, będziesz miała wspaniałego męża, gromadkę dzieci, psa i domek z ogródkiem. Oddychaj. To uczucie minie, pewnej nocy nie będzie chciało Ci się już płakać. Będziesz potrafiła spokojnie zasnąć, a On już nie będzie pojawiał się w Twoich snach. Oddychaj. Chociaż czujesz,że to wszystko bez sensu, bo Jego nie ma przy Tobie. Chociaż zdajesz sobie sprawę,że On nigdy nie będzie z Tobą, nie będzie budził się przy Tobie. Oddychaj. Mimo tego,że wiesz,że Twoje dzieci nie będą miały Jego pięknych oczu. Mimo tego,że to nie z Nim będziesz spędzała każde święta, urodziny. To nie z Nim będziesz jadała niedzielne obiady z rodzicami. Oddychaj. Przecież nic nie trwa wiecznie. Mimo,że Twoje serce jest rozbite na miliony małych kawałeczków, mimo,że to tak boli. Ono wyzdrowieje, zregeneruje się. Oddychaj. Jesteś piękna, młoda, Całe życie przed Tobą, Mała. On odszedł, ale nie pozwól, aby cała Twoja radość i chęć życia odeszła z Nim..Tylko oddychaj- ja wiem,że to i tak wiele.

Od kiedy Cię poznałam zdawałam sobie sprawę że ten dzień nadejdzie. Wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy  ale wybacz nie chce tego obserwować skoro nie mogę być częścią Twojego życia. Bądź odważny bądź wierny. Życzę Ci jak najlepiej przez 4 lata każdego dnia towarzyłeś mi nie było nocy podczas której nie pomyślałabym o Tobie. Każde z Nas zaczyna nowy etap czas się pożegnać. Byłeś jesteś i będziesz częścią mojego życia. Na zawsze.

iwantbeyour dodano: 17 maja 2016

Od kiedy Cię poznałam, zdawałam sobie sprawę,że ten dzień nadejdzie. Wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy , ale wybacz, nie chce tego obserwować, skoro nie mogę być częścią Twojego życia. Bądź odważny, bądź wierny. Życzę Ci jak najlepiej, przez 4 lata każdego dnia towarzyłeś mi, nie było nocy podczas,której nie pomyślałabym o Tobie. Każde z Nas zaczyna nowy etap- czas się pożegnać. Byłeś, jesteś i będziesz częścią mojego życia. Na zawsze.

jestem zmęczona zmęczona tą pierdoloną samotnością pustym mieszkaniem pustym łóżkiem i samotnymi posiłkami. nie tak to wszystko widziałam a wyszło jak zwykle do dupy. czy oczekuje tak wiele? czy oczekiwanie że dla kogoś będziesz kimś ważnym jest w tych czasach zbyt nierealne? niby tyle osób jest blisko mnie a jakoś czegoś mi brak. i może racja ze mną jest problem. za bardzo się przywiązuje za bardzo się wczuwam.ale tak własnie jest czasem za bardzo pragniemy drugiej osoby i za szybko obdarzamy innych uczuciami mając dziecinną nadzieje że tym razem któs to odwzajemni po czym kolejny raz zostajemy z niczym.

nieodchodztylko dodano: 16 marca 2016

jestem zmęczona,zmęczona tą pierdoloną samotnością, pustym mieszkaniem, pustym łóżkiem i samotnymi posiłkami. nie tak to wszystko widziałam,a wyszło jak zwykle-do dupy. czy oczekuje tak wiele? czy oczekiwanie,że dla kogoś będziesz kimś ważnym jest w tych czasach zbyt nierealne? niby tyle osób jest blisko mnie a jakoś czegoś mi brak. i może racja- ze mną jest problem. za bardzo się przywiązuje,za bardzo się wczuwam.ale tak własnie jest- czasem za bardzo pragniemy drugiej osoby i za szybko obdarzamy innych uczuciami,mając dziecinną nadzieje,że tym razem któs to odwzajemni po czym kolejny raz zostajemy z niczym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV