głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gaatjenixaan

Mam wykładać kolejne dowody na to  że bez niego nie ma mojej normalności? Coś prócz tego  że prawie przez trzy lata skrupulatnie na moich wargach pojawiały się zapewnienia  że On to przeszłość  to już skończone i nigdy więcej  chociaż serce paplało mi od rzeczy zupełnie coś innego  doskonale wiedząc  iż ono weźmie w kwestii moich postanowień górę. Tu nie chodzi o to  że gdyby teraz go zabrakło  nie doszłabym do siebie. Wszystko byłoby we względnej normie: wciąż treningi  wciąż uśmiech  wciąż kroki naprzód. Sęk w tym  że nie ma normalności z poranionym sercem. Uwierają Cię jego opatrunki  budzi Cię po nocach jego jęk   przez te defekty zapominasz o oddychaniu.

definicjamiloscii dodano: 23 września 2012

Mam wykładać kolejne dowody na to, że bez niego nie ma mojej normalności? Coś prócz tego, że prawie przez trzy lata skrupulatnie na moich wargach pojawiały się zapewnienia, że On to przeszłość, to już skończone i nigdy więcej, chociaż serce paplało mi od rzeczy zupełnie coś innego, doskonale wiedząc, iż ono weźmie w kwestii moich postanowień górę. Tu nie chodzi o to, że gdyby teraz go zabrakło, nie doszłabym do siebie. Wszystko byłoby we względnej normie: wciąż treningi, wciąż uśmiech, wciąż kroki naprzód. Sęk w tym, że nie ma normalności z poranionym sercem. Uwierają Cię jego opatrunki, budzi Cię po nocach jego jęk - przez te defekty zapominasz o oddychaniu.

' jestem egoistką  poddałam się  nie walczę. żyję z przymusu  zanudzam  jak u mnie źle. '   lalkowata

rastabeejbe dodano: 23 września 2012

' jestem egoistką, poddałam się, nie walczę. żyję z przymusu, zanudzam, jak u mnie źle. ' / lalkowata

' najpierw odstaw Red Bulla  którego pijesz z rana  papierosa  po którego sięgasz też nie zapalaj. odpuść kawę  alkohol  nie skręcaj jointów. wszystko jest dla ludzi  ale zacznij od początku. '   Sokół

rastabeejbe dodano: 23 września 2012

' najpierw odstaw Red Bulla, którego pijesz z rana, papierosa, po którego sięgasz też nie zapalaj. odpuść kawę, alkohol, nie skręcaj jointów. wszystko jest dla ludzi, ale zacznij od początku. ' / Sokół

' w swoim życiu napotkasz dwa rodzaje ludzi. ten pierwszy który przyłoży się do odbudowania Twojego życia  i ten drugi  który przymierzy się do jego zburzenia. pod koniec  podziękujesz obojgu. '

rastabeejbe dodano: 23 września 2012

' w swoim życiu napotkasz dwa rodzaje ludzi. ten pierwszy,który przyłoży się do odbudowania Twojego życia i ten drugi, który przymierzy się do jego zburzenia. pod koniec, podziękujesz obojgu. '

Już widzę te przygotowania do bierzmowania z księdzem  który na lekcji śpiewa kawałki Nirvany  a na fejsie ma ustawiony status  to skomplikowane   propsy!

definicjamiloscii dodano: 23 września 2012

Już widzę te przygotowania do bierzmowania z księdzem, który na lekcji śpiewa kawałki Nirvany, a na fejsie ma ustawiony status "to skomplikowane", propsy!

To nie to  że nadałeś memu życiu sens. Nie to  że jesteś moim tlenem  motywacją czy czymś innym. Nie  nie  nie. Nie chodzi o to że moje serce obok Ciebie czuję się najlepiej. Chodzi tu o to  że jesteś częścią mnie  tą najważniejszą  bez której reszta nie lubi pracować.  esperer

esperer dodano: 23 września 2012

To nie to, że nadałeś memu życiu sens. Nie to, że jesteś moim tlenem, motywacją czy czymś innym. Nie, nie, nie. Nie chodzi o to,że moje serce obok Ciebie czuję się najlepiej. Chodzi tu o to, że jesteś częścią mnie, tą najważniejszą, bez której reszta nie lubi pracować. /esperer

Nie żałuję żadnej znajomości  bo nawet fałszywe mordy mnie czegoś nauczyły. esperer

esperer dodano: 23 września 2012

Nie żałuję żadnej znajomości, bo nawet fałszywe mordy mnie czegoś nauczyły./esperer

Wypełniam przestrzeń tęsknotą za nim. Każda komórka chcę do niego  krew która płynie w moich żyłach szuka w obiegu jego obecności. Jak się tęskni to nawet najsłodsze ciastko jest gorzkie  jak się tęskni to nic nie jest w stanie poprawić Ci humoru. No chyba  że on. On kiedy przyjdzie  przytuli i sprawi  że Twoje roztrzęsione ciało się uspokoi. esperer

esperer dodano: 23 września 2012

Wypełniam przestrzeń tęsknotą za nim. Każda komórka chcę do niego, krew,która płynie w moich żyłach szuka w obiegu jego obecności. Jak się tęskni to nawet najsłodsze ciastko jest gorzkie, jak się tęskni to nic nie jest w stanie poprawić Ci humoru. No chyba, że on. On,kiedy przyjdzie, przytuli i sprawi, że Twoje roztrzęsione ciało się uspokoi./esperer

Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość  która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany  od cierpienia do radości  z tą samą intensywnością.

eeiiuzalezniasz dodano: 23 września 2012

Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

To koniec  dopij piwo i spal papierosa  idź spać dziewczyno  on już Cie nie kocha .

eeiiuzalezniasz dodano: 23 września 2012

To koniec, dopij piwo i spal papierosa, idź spać dziewczyno, on już Cie nie kocha .

Wiem  że czasami bywa źle  ale zapamiętaj jedno – po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nieważne  jak jest  wypnij klatę  trzymaj głowę w górze i poradź sobie z tym.

eeiiuzalezniasz dodano: 23 września 2012

Wiem, że czasami bywa źle, ale zapamiętaj jedno – po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nieważne, jak jest, wypnij klatę, trzymaj głowę w górze i poradź sobie z tym.

Jest taki moment  w którym zaczynasz widzieć trochę inne rzeczy  trochę więcej

eeiiuzalezniasz dodano: 23 września 2012

Jest taki moment, w którym zaczynasz widzieć trochę inne rzeczy, trochę więcej

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć