są jeszcze ludzie dla których mogę zrobić wszystko . przy których uśmiech nie schodzi mi z twarzy . przy których jestem całkowicie sobą . ♥ dziękuje wam ;* | choohe .
nie jestem zwierzątkiem domowym , jestem człowiekiem - mam uczucia , a traktujesz mnie jak jakieś zwierze , którym się pobawisz i rzucasz w kąt . / chill.out .
- ej jakie on ma oczy ? - nie wiem . - Boże ja też nie . - a nie niebieskie chyba . - skąd wiesz ?? - z jakiegoś zdjęcia nie wiem z NK albo z Fejsa . - ej ty to sie patrz w oczy tego swojego a od mojego się odczep :D | haha B ;**** .
Poszukując tego uczucia które znam jedynie z opowiadań lub wierszy zdarzają się rozczarowania. Niestety bardzo często. Bo zanim znajdziesz tego właściwego przejdziesz przez wielu niewłaściwych i zadających ból. Ale żeby być szczęśliwym trzeba trochę pocierpieć ale nigdy nie trać wiary. Bo przecież nie chcesz przegapić czegoś tak pięknego ♥ | choohe.
- jestem zajebisty. - nie ja jestem zajebista ty możesz być fajny. - ee nie raczej na odwrót. - to oboje jesteśmy zajebiści ! - ha widzisz jakie proste a zarazem wybitne rozwiązanie ! :D. | debil no debil xd | choohe :]] .
Myślę że cie lubie. Nie nie lubie. Uwielbiam. Chociaż to może za skromne i niewystarczające słowo by powiedzieć co czuję. Wiesz to takie dziwne. Ale. Kocham cie. ♥ | choohe.